Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Viktorina „Sveikatos aruodas"

Print
PDF

sveikataVasario 5 dieną mokykloje vyko 5-10 klasės skirta sveikatingumo viktorina „Sveikatos aruodas", kurią organizavo sveikatos priežiūros specialistė N. Gailiūnienė.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF
clappingNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokinę INETĄ KAROSAITĘ anglų kalbos konkurse laimėjus I VIETĄ!
Dėkojame mokytojai Rasai Plikšnienei.
Linkime didžiulės sėkmės balandžio 13-14 d. dalyvaujant šalies etape

Sveikiname

Print
PDF

likeINETĄ KAROSAITĘ rajoniniame meninio skaitymo konkurse laimėjus II vietą 9-12 klasių mokinių tarpe (mokytoja V. Vaitaitytė)

Read more...

Metų knygos rinkimai

Print
PDF

awardsVasario 2 d. m mokykloje vyko akcijos „Metų knygos rinkimai" baigiamoji popietė. Ši akcija Lietuvoje organizuojama nuo 2005 metų. Jos metu visuomenė skatinama įvairiose kategorijose skaityti ir išrinkti tais metais išleistą ir skaitytojams labiausiai patikusią knygą. Mūsų mokyklos pradinukai taip pat dalyvavo vienoje iš akcijos kategorijų – knygos vaikams. Vaikų kategorijoje buvo pasiūlytos 5 knygos, jas mokiniai perskaitė aptarė.

Read more...

Matematikos ir anglų k. viktorina „Draugauk su matematika"

Print
PDF

matemaPenktadienį, vasario 2 d., 5-7 klasių mokiniai buvo pakviesti į viktoriną „Draugauk su matematika". Pasiskirstę į 3 komandas, mokiniai turėjo atlikti 10 matematinių užduočių. Išsprendę veiksmų kryžiažodį, gavo atsakymą „Matematika - visų mokslų tarnaitė". Vėliau laukė komandų turnyras, kapitonų sprintas, matematikos terminų ir sąvokų patikrinimas anglų kalba. Naudinga buvo apskaičiuoti pirkinių kainą, apsilankyti kavinėje.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF


pingpongvaikinų ir merginų komandas, užėmusias II-as vietas 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų stalo teniso varžybose!

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos merginų komandą: V. Niauraitę, Ž. Vitinšaitę, R. Pilkauskaitę, R. Indrikaitę, S. Janilionytę, V. Kubiliūtę, M. Vadapolaitę, I. Karosaitę, M. Šimavičiūtę, L. Vadapolaitę tinklinio ZONINĖSE varžybose užėmusią ANTRĄ vietą!

Read more...

LMS Žiemos Forumas

Print
PDF

lmsSausio 19-21 d. 8 klasės mokinė I. Misevičiūtė dalyvavo LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjunga) Žiemos Forume 2018. Pasak mokinės, laikas forumo metu tikrai viršija greitį. Forumo metu mokiniai iš visos Lietuvos ne tik linksmai leido laiką, bet ir rimtai dirbo.

Read more...

DZŪKIŠKOS PORINGĖS NEMUNĖLIO RADVILIŠKYJE

Print
PDF

rugiaveideSausio 26 d. mokykloje vyko susitikimas su poetu, asociacijos „Vilniaus dzūkuliai" pirmininku Juozas Žitkausku, kompozitoriumi Saulius Labanausku – Saulius Spindi, dainų autore ir atlikėja Daiva Steponavičiene – Rugiaveide.

Pristatydamas savo eilėraščių knygą „Sakyciniai ir pilniavociniai", Juozas Žitkauskas pabrėžė, kad mums, lietuviams, labai svarbu išlaikyti savo tarmę, kad be tarmių ir mes, ir lietuvių kalba būtų daug skurdesnė. Gražia dzūkiška tarme skambėjo eilėraščiai, kai kuriems žodžiams reikėjo „vertimo", bet smagu buvo, kad radome sąsajų ir su biržietiška tarme. Juozas Žitkauskas pristatė ir originalų kalendorių, išleistą dzūkų tarme.

Read more...

Edukacinė išvyka „Amatų technologijos- restauravimas"

Print
PDF

lmnsc_logoSausio 25 dieną 8-10 klasių mokiniai, įgyvendinant „Neformaliojo vaikų švietimo plėtros" programą, dalyvavo edukacinėje veikloje „Amatų technologijos-restauracija", kuri vyko Lietuvos Dailės akademijoje Vilniuje.

Read more...