Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokinių prezidento rinkimai

Print
PDF

rinkiRugsėjo 14 d. visa mokyklos bendruomenė rinko Mokinių prezidentą. Šiais mokslo metais į mokinių prezidento postą buvo pasiūlytas gausus būrys kandidatų: šeštokas Kastytis Zvilna, septintokės klasės mokiniai - Agnė Miežiūnaitė, Eleni Aimilia Kotsolakou, Rugilė Skaringaitė, Gita Glebavičiūtė, Alantas Janonis, Vytas Jasiūnas, aštuntokės Gelmina Paštuolytė ir Žemyna Vitinšaitė, devintokai Augustas Kraniauskas, Viktorija Jurėnaitė, Gabrielius Timukas, Laurynas Janilionis, Faustas Podinskas, dešimtokai Rokas Pilkauskas, Marta Vadapolaitė, Jonas Mulokas, Viltė Kubiliūtė ir Rasa Indrikaitė.

Read more...

Edukacinė programa pradinukams „Viena klasė - viena komanda"

Print
PDF

vienasRugsėjo 5 d. pradinių klasių mokiniams vyko kitokia pamoka. Judri, sustojus ratu, žaidžiant susipažinimo, susikaupimo, komandos formavimo žaidimus, kurią vedė VŠĮ „Šeimos centro ‚Kartu saldu" psichologė Kristina Pkūnė. Pirmokams rugsėjis – nelengvas metas. Labai jau daug naujovių – pamokos, vadovėliai, pratybos, klasė, salė, valgykla.... Visur savos taisyklės, sava tvarka. Reikia laiko jai suprasti, prisitaikyti, bet, svarbiausia, kad susirinkę į klasę vaikai suprastų, kad jie - viena klasė, viena komanda. Tai mums, suaugusiems, tai atrodo paprasta ir aišku. O vaikams, kurie už atėjimą į mokyklą atsakingi kiekvienas asmeniškai, susiburti į kolektyvą, pamatyti, pažinti savo draugus yra nelengva užduotis.

Read more...

Aktuali informacija tėvams apie vaikų maitinimą

Print
PDF
sveikasNuo 2018 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja naujas vaikų maitinimo organizavimo tvarkos mokyklose aprašas. Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašu siekiama sudaryti kuo geresnes sąlygas organizuoti sveiką mokinių maitinimą švietimo įstaigose.
Susipažinti su teisės aktu galite čia:
Viena iš aktualių rekomendacijų tėvams – vaikams rekomenduojama neštis sveikus užkandžius ir vengti maisto produktų, kuriais neleidžiama prekiauti mokyklos valgykloje.
Tai produktai, turintys daug cukraus, sočiųjų riebalų, transriebalų, druskos, kancerogenų, kofeino, kai kurių maisto priedų, toksiškų ar kitokių vaikų sveikatai nepalankių medžiagų bei menkaverčių sudedamųjų dalių.

Read more...

Prasminga ir neįprasta Mokslo ir žinių diena

Print
PDF

1rugskambRugsėjo 3-osios rytą Nemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenė skubėjo pasitikti naujų mokslo metų. Tik šį kartą ne tradiciškai į mokyklą, bet į katalikų Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Ji, pasipuošusi rudens spalvų kompozicijomis, žydinčiais astrais ir kvepiančiais obuoliais, laukė radviliškiečių... Čia vyko Mokslo ir žinių dienos šventė - neįprastai, bet prasmingai kitaip...

Read more...

Sveikiname mokinius!

Print
PDF

likelikelikeSveikiname mokinius, kurie labai gerai mokėsi 2017/2018 m. m. II pusmetį:

Read more...

Mokinių užimtumo programa „Prie Nemunėlio"

Print
PDF
upenemVasara – atostogos, pats smagiausias metas...
Kaip ir kasmet tradiciškai birželio 11-15 dienomis mokykloje vyko mokinių užimtumo programa „Prie Nemunėlio", kurioje dalyvavo būsimieji pirmokai ir 1-10 klasių mokiniai. Ši programa yra sudėtinė sveikatingumo rėmimo programos „Prie Nemunėlio 2018" dalis bei skirta patyčių prevencijai.

Read more...

Vartai į vasarą

Print
PDF

jumpGegužės 31 dieną mokykloje šurmuliavo mokslo metų pabaigos šventė „Vartai į vasarą", skirta pagerbti geriausius metų mokinius ir išeinančius iš mokyklos 10-okus, kurie tądien į pamokas atvyko kaukiant sirenoms gaisrinės automobiliu. Nuskambėjus skambučiui, pirmokai atlydėjo dešimtokus į žydintį vidinės mokyklos kiemą, salę, kur jų garbei vyko šventinis koncertas „Peržengus pirmąjį slenkstį".

Read more...

Atsisveikino su darželiu

Print
PDF

byeDarželis – pirmoji institucija, kurioje vaikas laiką leidžia atskirai nuo tėvelių, ugdo savo socialinius įgūdžius, mokosi, bendrauja, žaidžia ir įgyja daug naujos patirties. Darželyje praleistas laikas daugeliui mažylių labai smagus ir siejasi su teigiamomis emocijomis. Gegužės 30 d. ikimokykliniame skyriuje vyko labai smagi šventė – darželinukų išleistuvės, kuomet užverčiamas vienas vaiko gyvenimo etapo lapas ir atverčiamas naujas.

Read more...

Greitesni už vėją

Print
PDF

windGegužės 25 d. ikimokykliniame skyriuje vyko tradicinė sporto šventė su tėveliais „Greitesni už vėją". Šventė prasidėjo visuotine mankšta „Yra tokia diena". Po to dalyviams pasiskirsčius į „Raudonųjų" ir „Žaliųjų" komandas, teko įveikti kliūčių ruožą bėgant per lazdas, nešant svarmenis, perduodant kamuoliuką, traukiant virvę bei grumiantis kamuoliukų mūšyje.

Read more...

Lengvosios atletikos varžybos

Print
PDF

track-runners-hiGegužės 23 dieną mokyklos pradinukų komanda: Vytautė Gasiūnaitė, Ignas Kubilius, Adas Bagdonas, Gvidas Gasiūnas, Justas Taujanskas, Eligijus Pilkauskas dalyvavo pradinių klasių lengvosios atletikos varžybose Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinėje mokykloje. Mokiniai rungėsi kamuoliuko metimo, šuolio į tolį, ilgo ir trumpo nuotolio bėgimo rungtyse.

Read more...