Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Savivaldos diena „Rudens spalvos"

Print
PDF

bbLietingą ir vėsų spalio 5-ios rytą mokykla prisipildė šypsenų, gėlių ir muzikos akordų – su Tarptautine mokytojų diena sveikinimo dešimtokai. Šią dieną mokytojų kasdieninį darbą perėmė devintokai ir dešimtokai. Santa ir Viltė kūrė muzikinį projektą su pirmokais ir trečiokais, Viktorija ir Rugilė - su antrokais ir ketvirtokais, Jonas ir Rokas išmėgino kulinarinius gebėjimus, Rasa ir Faustas – matematinius, Osvaldas, Laurynas ir Augustas su darželinukais loginius, o Erika ir Marta tiesiog bandė pamaitinti mažiukus ... manų koše.

Read more...

Greitesni už vėją

Print
PDF

guv2018Spalio 4 dieną ikimokyklinio skyriaus vaikai kaip ir kasmet pakvietė savo šeimos narius į tradicinę netradicinio sporto popietę ,,Greitesni už vėją''. Kaip ir dera sportininkams, pirmiausia jie pasimankštino pagal dainelę ,,Yra tokia diena'' . Po to pasiskirstė į ,,Raudonųjų'' ir ,,Žaliųjų'' komandas, sugalvojo šūkius: ,,Nugalėsim'' ir ,,Varom'' bei iš bulvių juos sudėliojo.

Read more...

Dailės pleneras „Rudens etiudas"

Print
PDF

rudddRugsėjo 21 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Biržų pilies teritorijoje vykusiame dailės plenere „Rudens etiudas", kurį organizavo Biržų „Saulės" gimnazija. Plenere dalyvavo visų rajono mokyklų mokiniai, tai puiki proga ne tik piešti gamtoje, bet ir bendrauti, bendradarbiauti, pasisemti idėjų. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos. Nupiešti piešiniai eksponuojami parodoje Biržų ŠPT.

Read more...

Minėjo Europos kalbų dieną

Print
PDF

kalbosRugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais. Europos kalbų dienos paminėjimas buvo organizuotas ir mūsų mokykloje anglų kalbos pamokų metu.

Read more...

Popiežiaus Pranciškaus paliestos vaikų širdys

Print
PDF

vatRugsėjo 22-osios rytą popiežiaus Pranciškaus palaimintasis savaitgalis nuvilnijo per mūsų šalį. Istorinis įvykis, kurio dalyviais tapo ir Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai – Rasa Indrikaitė, Žemyna Vitinšaitė, Rugilė Pilkauskaitė, Viktorija Jurėnaitė, Rokas Pilkauskas, Jonas Mulokas bei tikybos mokytoja Sandra Balodytė. Jie įsijungė į didelį būrį jaunuolių iš viso rajono, vykstančių į susitikimą su popiežiumi.

Read more...

Minėjome Baltų vienybės dieną

Print
PDF

baltJau treji metai kaip rugsėjo 21-ąją, trys mokyklos: Biržų „Aušros", Nemunėlio Radviliškio bei Skaitskalnės vidurinė mokykla kartu švenčia ypatingą datą – Baltų vienybės dieną. Ši diena liudija apie 1236 m. rugsėjo 22 d. vykusį Saulės mūšį, kai susivienijusios baltų gentys nugalėjo Kalavijuočių ordiną. Tuomet visam pasauliui buvo įrodyta, kad vienybė ir pasiaukojimas yra pagrindinės mūsų vertybės.

Read more...

Pilietinė akcija „Atminties kelias"

Print
PDF

dovydRugsėjo 23-oji Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Šiais metais minimos 75-ios Vilniaus geto likvidavimo metinės. Prieš Antrąjį pasaulinį karą Lietuvoje gyveno daugiau nei 200 tūkstančių žydų. Vokiečių okupacijos metais daugiau kaip 90 procentų žydų buvo sunaikinta.

Read more...

Mokinių prezidento rinkimai

Print
PDF

rinkiRugsėjo 14 d. visa mokyklos bendruomenė rinko Mokinių prezidentą. Šiais mokslo metais į mokinių prezidento postą buvo pasiūlytas gausus būrys kandidatų: šeštokas Kastytis Zvilna, septintokės klasės mokiniai - Agnė Miežiūnaitė, Eleni Aimilia Kotsolakou, Rugilė Skaringaitė, Gita Glebavičiūtė, Alantas Janonis, Vytas Jasiūnas, aštuntokės Gelmina Paštuolytė ir Žemyna Vitinšaitė, devintokai Augustas Kraniauskas, Viktorija Jurėnaitė, Gabrielius Timukas, Laurynas Janilionis, Faustas Podinskas, dešimtokai Rokas Pilkauskas, Marta Vadapolaitė, Jonas Mulokas, Viltė Kubiliūtė ir Rasa Indrikaitė.

Read more...

Edukacinė programa pradinukams „Viena klasė - viena komanda"

Print
PDF

vienasRugsėjo 5 d. pradinių klasių mokiniams vyko kitokia pamoka. Judri, sustojus ratu, žaidžiant susipažinimo, susikaupimo, komandos formavimo žaidimus, kurią vedė VŠĮ „Šeimos centro ‚Kartu saldu" psichologė Kristina Pkūnė. Pirmokams rugsėjis – nelengvas metas. Labai jau daug naujovių – pamokos, vadovėliai, pratybos, klasė, salė, valgykla.... Visur savos taisyklės, sava tvarka. Reikia laiko jai suprasti, prisitaikyti, bet, svarbiausia, kad susirinkę į klasę vaikai suprastų, kad jie - viena klasė, viena komanda. Tai mums, suaugusiems, tai atrodo paprasta ir aišku. O vaikams, kurie už atėjimą į mokyklą atsakingi kiekvienas asmeniškai, susiburti į kolektyvą, pamatyti, pažinti savo draugus yra nelengva užduotis.

Read more...

Aktuali informacija tėvams apie vaikų maitinimą

Print
PDF
sveikasNuo 2018 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja naujas vaikų maitinimo organizavimo tvarkos mokyklose aprašas. Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašu siekiama sudaryti kuo geresnes sąlygas organizuoti sveiką mokinių maitinimą švietimo įstaigose.
Susipažinti su teisės aktu galite čia:
Viena iš aktualių rekomendacijų tėvams – vaikams rekomenduojama neštis sveikus užkandžius ir vengti maisto produktų, kuriais neleidžiama prekiauti mokyklos valgykloje.
Tai produktai, turintys daug cukraus, sočiųjų riebalų, transriebalų, druskos, kancerogenų, kofeino, kai kurių maisto priedų, toksiškų ar kitokių vaikų sveikatai nepalankių medžiagų bei menkaverčių sudedamųjų dalių.

Read more...