Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

EEPA

Print
PDF
Gyvas-medisNemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla balandžio mėnesį dalyvauja akcijoje, kuria siekiame suteikti sąlygas Lietuvos moksleiviams, jų tėveliams bei visiems miestų bendruomenės nariams tinkamai pasirūpinti nebereikalingais ar nenaudojamais elektros, elektronikos prietaisais bei panaudotais galvaniniais elementais. Akcijos metu surinktų elektroninių atliekų saugiu išgabenimu ir perdirbimu pasirūpins asociacija „EEPA“ – į mokyklas atvyksiantys specialūs automobiliai išveš visą nebereikalingą techniką.

Read more...

MES IR GAMTA

Print
PDF

SVEIKINAME KONKURSO „MES IR GAMTA“ NUGALĖTOJUS

MG1Kovo 25 d. - GANDRO dieną - trečiokų ir ketvirtokų komandos vyko į Pabiržės pagrindinę mokyklą, kur vyko gamtamokslinė diena „Mes ir gamta“.
Po šeimininkų pasveikinimo ir nuotaikingo gamtamokslinės dienos atidarymo, vyko komandų prisistatymai. Po jų komandos sėdo už stalų ir varžėsi viktorinoje „Mes ir gamta“. Galveles tikrai teko pasukti, nes klausimai buvo iš įvairiausių gamtos sričių.

Read more...

Krepšinis

Print
PDF
Sveikiname
krepsinis1

Deivydą Pilkauską, Vladą Valiulį, Edgarą Kondrotą ir Aivarą Kondrotą 2010-2011 mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokinių krepšinio 3X3 berniukų rajono varžybose užėmusius I vietą.

Sveikiname

Print
PDF
V kl. mokinį, Roką Briedį, IV-V klasių matematikos rajono olimpiadoje, užėmusį III vietą.
Mokytoja Valerija Kubiliūnienė.

Kermošius 2011

Print
PDF

kermosiusNemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje kovo 18 dieną, penktadienį, pakvipo šviežia sula, saldžiais kepiniais – prasidėjo tradicinė pavasariška mugė –„Kermošius“.

Projektas „Kermošius“ yra skirtas mokinių kūrybinių-praktinių gebėjimų ugdymui, puikiai susietas su gyvenimo įgūdžiais, bendravimu ir bendradarbiavimu, bendruomeniškumo skatinimu ir verslumo ugdymu, geros pavasarinės nuotaikos užtaisas ir galimybė įsigyti rankų darbo gaminių, taip pat įrodymas, kad esame išradingi, kūrybiški.

Read more...

Kovo 11-oji

Print
PDF

k113Nemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenė dieną pradėjo pilietine pamoka, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai - Kovo 11-ajai, paminėti.

Read more...

Tramtatulis 2011

Print
PDF

tramtatulisLietuvos liaudies kultūros centras, siekdamas skatinti vaikus ir mokinius domėtis savo krašto tradicine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius lietuvių liaudies dainų, sakytinės kūrybos, instrumentinės muzikos atlikėjus, kas dveji metai organizuoja Lietuvos vaikų ir mokinių – liaudies kūrybos atlikėjų konkursą ,,Tramtatulis“. Konkursas skiriamas etnomuzikologei profesorei Jadvygai Čiurlionytei atminti.

Read more...

Zumba

Print
PDF

Sveikai gyventi yra smagu

zumbadance2Šaltas pirmadienio rytas Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje prasidėjo energinga bei karšta bendra visos mokyklos „Rekordine ZUMBOS“ mankšta“.

Read more...

Šimtadienis

Print
PDF

tortasPraėjusį penktadienį mokykloje nušurmuliavo jaunatviškiausia, linksmiausia, išradingiausia šventė – šimtadienis. Dešimtokams – tai stotelė, informuojanti, kad šioje mokykloje liko mokytis TIK (NET) 100 dienų, devintokams – galimybė realizuoti save ir kuo šmaikščiau surengti dešimtokams šventę.

Read more...

Dėkojame mokiniams

Print
PDF
Sveikiname pažangiausius pirmo pusmečio mokinius:
 

Read more...

Metodinė diena Latvijoje

Print
PDF

Moderni kaimynų mokykla

Viena iš šiuolaikinio mokytojo profesijos kompetencijų – gebėjimas bendrauti užsienio kalba, valdyti informacines komunikacines technologijas, bendrauti ir bendradarbiauti darbo srityje su skirtingų kultūrų asmenimis. Būtent šias kompetencijas nuolatos tobulina Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokytojai.

Read more...

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF
sk1SVEIKINAME MENINIO SKAITYMO KONKURSO NUGALĖTOJUS!!!
Sausio 26 d. mokykloje vyko tradicinis mokyklinis meninio skaitymo konkursas „Mūzų paunksnėje“, skirtas sausio 13-osios dvidešimtmečiui, kuriame šįmet dalyvavo net 35 skaitovai. Kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti geriausieji!

Read more...