Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Vaikų gynimo diena

Print
PDF

vgdBirželio 1 – ąją beveik visos pasaulio šalys mini tarptautinę vaikų gynimo dieną. Tai diena, kai suaugėlis prisimena nesugrąžinamai praėjusią tyrą vaikystę, susimąsto apie vaikus, jų teises ir gyvenimą, kurį siekia padaryti laimingesnį ir prasmingesnį. Juk kiekvienas vaikas turi teisę gyventi nieko nebijodamas, gyventi su tėveliu ir mama, sakyti tai, ką galvoja. Kiekvienas vaikas turi teisę būti vaiku...klystančiu, pokštaujančiu ir be galo laimingu.

Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje taip pat buvo švenčiama ši ypatinga vaikų gynimo diena, kurioje noriai dalyvavo ne tik darželinukai, vyresnieji mokiniai, bet ir atostogaujantys pradinukai. Diena prasidėjo nenuobodžiai, nes įprastos pamokos virto nuotaikingomis „vaikystės stotelėmis“. Kiekvienoje stotelėje vaikučių laukė paruoštos kūrybiškos užduotys, staigmenos.

Read more...

Paskutinis skambutis

Print
PDF

music_handbellGegužės 31 dieną mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis dešimtokams. Devintokai ta proga jiems parengė literatūrinę kompoziciją „Gyvenimas-tai knyga“. Tądien dešimtokams netrūko gėlių, apdovanojimų, sveikinimų, linkėjimų, dainų ir šokių, net filmo apie juos. O dešimtokai skyrė eiles ir gėles tėvams, mokytojams, paliko testamentą devintokams.

Renginio pradžioje mokyklos vadovės: direktorė Saulė Venckūnienė ir pavaduotoja ugdymui Edita Timukienė apdovanojo labai gerai besimokančius mokinius, taip pat tuos, kurie nepraleido nei vienos pamokos per mokslo metus, geriausius skaitytojus, aktyviausius olimpiadų ir varžybų dalyvius. Vadovės, mokytojų balsavimu, apdovanojo „Šauniausią dešimtokę“, labai gerai baigusią dešimtą klasę, aktyvią olimpiadų ir varžybų dalyvę, mokyklos tarybos narę - Sandrą Lukinską. Šiai progai originalią skulptūrėlę – simbolinę knygą - sukūrė technologijų mokytojas Vytas Jareckas.

Read more...

Saulės zuikučiai

Print
PDF

kiskisSaulėtą penktadienio rytą į ikimokyklinio skyriaus vidinį kiemą vaikučius, gyvenančius Nemunėlio Radviliškio seniūnijoje, lankančius ar dar tik besiruošiančius lankyti vaikų darželį, bei jų tėvelius auklėtojos pakvietė į atvirų durų dieną - nuotaikingą popietę „Saulės zuikučiai“.

Saulės spindulėliai (Tomas, Agnė, Kamilė, Rugilė), prašė, kad saulutė juos kasdien apkabintų, renginio organizatorė, auklėtoja Lina Kučinskaitė, kvietė vaikučius budinti žemę, pabūti kartu, žaisti, dainuoti, piešti, pagauti „saulės zuikutį“ bei pažadinti miegantį kiškį. Auklėtoja taip pat priminė, jog žemę iš miego budina ne tik saulės spindulėliai, bet ir lietaus lašeliai (Žemyna, Gabrielius, Orestas, Vika, Dominykas, Domas, Gildas), kurie krisdami šoka, šnekasi, budina gėlytes, upelius, pavirsta lietumi.

Read more...

Pavasaris Šenberge

Print
PDF

senbergsKasmet laukiame pavasario, pirmųjų žiedų, ypač gražus pavasaris būna Latvijos Respublikoje, Skaistkalnės (Šenbergo) slėnyje.

Jau daugiau negu dešimt metų mūsų mokykla draugauja su Skaistkalnės vidurine mokykla, įvairiomis formomis: keičiamės metodine patirtimi, dalyvaujame bendruose projektuose, šįsyk, kaip ir kiekvienų metų gegužės 13 dieną, (Skaistkalnės gimino dieną) kaimynai mūsų laukė tradiciniame folkloro festivalyje „Pavasaris Šenberge“.

Read more...

Judam muzikos ritmu

Print
PDF

dancing-smallSveikatos specialistai tvirtina, kad judėjimas ir sportas – rekomenduojama žmogaus kasdienio gyvenimo dalis. Kaip vieną iš fizinio aktyvumo formų ekspertai išskiria ŠOKĮ.

Penktadienio popietę mokyklos bendruomenė surengė akciją, kurios metu paminėjo Tarptautinę šokio dieną. Vidiniame kieme skambėjo muzika, šoko ir mankštinosi visa mokykla, gilino žinias bei teikė patarimus apie sveiką mitybą, gamino sveikuolių salotas, naudojant teikiamas gamtos gėrybes. Nuo pirmoko iki dešimtoko, mokytojai, administracija mankštinosi, mokė vienas kitą įvairių mankštos pratimų ir šokių judesių, šoko pagal muzikos ritmą. Po smagaus šokio, 5-10 klasių mokiniai pristatė sveikuoliškas salotas įvairios profesijos žmonėms.

Read more...

Konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas

Print
PDF

sviesoforas22Gegužės 12 d. Rokiškyje vyko pradinių (I-IV) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas. Į Rokiškio Senamiesčio pradinę mokyklą susirinko 10 komandų iš Panevėžio apskrities.

Į regioninį etapą pateko dvi Biržų rajono komandos: Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ir Pabiržės pagrindinės mokyklos.

Užduotys buvo susijusios su saugiu eismu: kelio ženklai, užduotys kelių makete, viktorina, video užduotis, komandų kapitonų varžytuvės, perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje, perėjimas per kelią sankryžoje, atšvaitų praktinis naudojimas.

Read more...

Vėl krinta ašaros ant kapo

Print
PDF

1Vėl krinta ašaros ant kapo

Gegužės 6 dieną, penktadienį, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniai su savo auklėtoja, istorijos mokytoja Audrone Navalinskiene bei Latvelių girininkijos girininko pavaduotoju Algirdu Trybe, aplankė 1863 metų sukilimo dalyvių kapavietę ir pasodino gėlių, liaudyje vadinamų „ašarėlių“.

Apie koplytstulpį

Pirmiausia aplankėme koplytstulpį, pastatytą 1993 metais mūšio lauko viduryje, ant aukštumėlės. Čia į mus žvelgė ne tik lietuviškas rūpintojėlis, bet ir sukilimo personažai: valstietis, dvasininkas ir lietuvė motina, nesulaukianti grįžtančių sūnų. Skulptūros autorius – Saulius Kontrimas. Koplytstulpį sukūrė Algirdas ir Vaidotas Butkevičiai.

Read more...

Šviesoforas

Print
PDF
sviesoforas33SVEIKINAME ,
PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KOMANDĄ (IEVĄ MISEVIČIŪTĘ, ROKĄ PILKAUSKĄ, INETĄ KAROSAITĘ IR ODETĄ BARTKUTĘ) BEI JŲ MOKYTOJĄ REGINĄ LAPEIKIENĘ, BIRŽŲ RAJONO "ŠVIESOFORO" VARŽYBOSE UŽĖMUSIUS I VIETĄ.

Read more...

Sveikatiada

Print
PDF

sveikatiada1Sveikatingumo projektas "JUDĖK, SVEIKAI MAITINKIS, MĄSTYK"

Tikslas: formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius - žaidynėmis, viktorinomis, netradicine aktyvia veikla - ugdyti supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą.

Suteikti žinių apie subalansuotą, sveiką maistą .

Parodyti mokiniams, kad nuolatinė fizinė veikla yra būtinos ir neatsiejamos geros sveikatos sąlygos, o fizinė veikla be tinkamos mitybos – tik veltui švaistomas laikas.

Uždaviniai: mokiniai išmoks keletą makštos pratimų;

Išmoks pagaminti sveiką pusryčių patiekalą.

Read more...

Pavasaris šventėm pražydo

Print
PDF

P4290100Besišypsanti geltona saulutė, geltonžiediai narcizai, kvapniosios pakalnutės, šypsenėlės, zuikučiai ir Velykų margučiai kvietė vaikus ir jų mamytes į penktadienio rytmetį „Pavasaris šventėm pražydo“. Renginį organizavo vyresnioji auklėtoja Dalia Karosienė.

Read more...

Abėcėlės šventė

Print
PDF

abc2Visi mokslai prasideda nuo ABĖCĖLĖS. O pirmokai per šiuos mokslo metus pasiekė daugiausia: jie pažino raides, išmoko skaityti. Penktadienį pirmokai pakvietė savo tėvelius į nuotaikingą „Abėcėlės šventę“, kurią organizavo pradinių klasių vyresnioji mokytoja Danguolė Šteinbergienė.

Padėdama šventę, mokytoja džiaugėsi, kad visi pirmokai išmoko raides, pradėjo skaityti.

Read more...

Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese

Print
PDF

kuriameateiti

Mūsų mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, pavaduotoja ugdymui Edita Timukienė, įvairių dalykų mokytojai: Audronė Navalinskienė, Audronė Januševičiutė, Audronė Grigienė, Vaida Vaitaitytė, Auksinija Križinauskienė, Asta Paplauskienė, Vytas Jareckas, dalyvauja Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos finansuojamame projekte "Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese" (kodas VP1-2.2-ŠMM-05-K-01-093), finansuojamame Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos bendrojo finansavimo lėšomis, kurį vykdo Biržų rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (modelis2.ppt)ParamaProjektinė veikla166 Kb

Read more...