Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sveikiname

Print
PDF

sveikin10 kl. mokinį Gabrielių Timuką Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapo 9-12 mokinių amžiaus grupėje laimėjusį II vietą. Mokytoja Vaida Vaitaitytė.

Read more...

Padėka „Atmintis gyva, nes liudija“ 2020 m.

Print
PDF
padeka_atmintisgyva

YRA ŽVAIGŽDĖ, KURI NEGĘSTA

Print
PDF

poet1Sausio 23 d. 1-4 kl. mokiniai rinkosi į literatūrinę popietę „Yra žvaigždė, kuri negęsta", skirtą Biržų krašto poetės Almos Karosaitės 75–osioms gimimo metinėms. Nuotaikingų, pamokančių eilėraščių autorę žino ir myli ne viena karta skaitytojų, ji tarsi negęstanti žvaigždė Biržų krašto rašytojų žvaigždyne.

Read more...

Susitikimas su žurnalistu

Print
PDF

lrt_logoSausio 17 dieną 7-8 klasės mokiniai vyko į Medeikių pagrindinę mokyklą, kur susitiko su LRT portalo vadovu, žurnalistu M. Jackevičium. Tai buvo karjeros ugdymo renginys, kurio metu mokiniai ne tik sužinojo apie galimybes siekti užsibrėžto tikslo, keliauti, mokytis, bet ir patys pateikė žurnalistui klausimų dominančiomis temomis.

Read more...

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

poetSausio 17 d. mokykloje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas, šįmet skirtas Tautodailės ir mokyklų bendruomenių metams. Renginio pradžioje mokiniai, padedami mokytojų Z. Beliakienės ir J. Matusevičienės, parengė literatūrinę kompoziciją „Jei tavęs nebūtų...".

Read more...

Atmintis gyva, nes liudija

Print
PDF

s132020Sausio 13 d. mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva kaip ir kasmet dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija". Ankstyvą rytą mokyklos ir ikimokyklinio skyriaus languose sužibo žvakelės – vienybės ir atminties simbolis. Mokytojai pamokų metu priminė vaikams dramatiškus tos nakties įvykius, klausė bei dainavo patriotines dainas, žiūrėjo filmus, aptarė, kokia yra žmonių vienybė ir stiprybė ginant savo Tėvynę.

Read more...

Pasidalink gerumu

Print
PDF

gerumNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos bendruomenė jau kelerius metus iš eilės organizuoja gerų darbų akciją „ Pasidalink gerumu". Šios veiklos tikslas – stiprinti mokinių empatiją, bendradarbiavimą. Į šią prasmingą veiklą įsitraukia visa mokyklos bendruomenė: tėveliai, seneliai, vaikai, darbuotojai. O gerų darbų nuveikta labai daug.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinvaikinų tinklinio komandą: L. Janilionį, A. Kraniauską, F. Podinską, G. Timuką, O. Gedvilą, E. Pilkauską, A. Janonį, V. Jasiūną Biržų rajono kaimo mokyklų tinklinio varžybose laimėjusią II vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Mokykloje lankėsi Seimo narys

Print
PDF

seimo_logoSausio 6 d., Trijų karalių dienos proga, mokyklą aplankė gerb. Lietuvos Respublikos Seimo narys Viktoras Rinkevičius, jis atvežė dovanų: knygutę „Mano mokytojas", į kurią sudėti įvairių ugdymo įstaigų mokinių rašinėliai apie savo mokytojus. Svečias knygutes įteikė 4 kl. mokinei Majai Karitonaitei bei jos mokytojai Reginai Lapeikienei ir 8 kl. mokiniui Alantui Janoniui bei jo mokytojai Jolantai Matusevičienei.

Read more...

Kalėdų senelio kelionė aplink pasaulį

Print
PDF

santaGruodžio 20 d. vakare į senosios mokyklos salę rinkosi ne tik 5 -10 klasių mokiniai, bet ir mokytojai, tėveliai, buvę mokiniai, svečiai, kurie leidosi į Kalėdinę kelionę po pasaulio šalis ieškodami Kalėdų senelio. Kelionių agentūros atstovė Ragana (V. Miežiūnaitė) ir fėjos (G. Glebavičiūtė bei E. Kotlsolakou) ieškojo Kalėdų senelio įvairiose pasaulio šalyse, o kad greičiau būtų jį surasti, telegramą kartu su žiūrovais sukūrė „paštininkė" – mokyklos direktorė E. Timukienė, bei vakaro svečiai, atlikdami įvairias užduotis. Vakaro vedėjos apsilankė Kinijoje ir Indijoje (6 kl.), Rusijoje ir Brazilijoje (5 kl.) Amerikoje ir Afrikoje 10 kl.), Ispanijoje ir Vokietijoje (8 kl.) Italijoje ir grįžo namo į Lietuvą (7 kl.), kur pagaliau surado Kalėdų Senelį ir Snieguole. Šiems išdalinus dovanas, jaunimo laukė diskoteka.

Read more...

...rinkosi prie eglutės pasitikti Kalėdų Senelio...

Print
PDF

animaciidedmoroz1Penktadienį, gruodžio 20 d. pradinių klasių mokiniai, persirengę miško paukšteliais ir žvėreliais rinkosi prie eglutės pasitikti Kalėdų Senelio. Čia juos pasitiko Kiškienė ir Kiškutis. Jie nuo ankstyvo ryto eglutę puošė, miško takelius šlavė, bet negalėjo įveikti trijų didelių pusnių. Jos užpustė Kalėdų senelio taką. Kiškutis sužinojo, kad pusnis įveiks poezija, daina ir vaidinimas. Į pagalba kiškiams atskubėjo vaikai. Pirmokai ir trečiokai inscenizavo pasakaitę, kurios pabaigoje briedis subūrė chorą ir choras padainavo dainą „Kalėdų žvaigždelė" (eil. Z. Gaižauskaitė). Taip pirma pusnis buvo įveikta. Antrąją pusnį padėjo nuridenti antrokai ir ketvirtokai. Jie suvaidino A. Kairaitienės pjesę „Prieš Kalėdas". Trečia pusnis liko kiškučiams ir kiškienei. Kai miško takas buvo nušluotas, juo atėjo Kalėdų senelis ir atnešė vaikams dovanų.

Read more...

NATO DIENA REGIONE

Print
PDF

natoGruodžio 18 d. Biržuose vyko NATO diena Biržuose „Ateik, pamatyk, sužinok". Renginys prasidėjo nuo susitikimo su NATO kariškiais Biržų pilies arsenalo salėje. Susitikime dalyvavo ir mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai. Susitikimas prasidėjo trumpu pristatymu apie Biržų rajoną. NATO misiją Lietuvoje ir kitose šalyse pristatė NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vadas Jakob Sogard Larsen, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vado pavaduotojas pulkininkas leitenantas Marc Veuger, NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje karininkas mjr. Marius Geležiūnas ir Krašto apsaugos ministerijos atstovas Bartas Trakymas. Svečiai atsakė į mums rūpimus klausimus.

Read more...