Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sveikiname

Print
PDF

lietuvaAgnę Miežiūnaitę, Biržų rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje 7 klasių mokinių amžiaus grupėje laimėjus II vietą! Mokytoja Jolanta Matusevičienė.

Pavasaris Šenberga 2019

Print
PDF

SkaistkalnesKaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiais metais, gegužės 8 dieną, vykome aplankyti draugų į Latvijos Respublikos Skaistkalnės vidurinę mokyklą, kur dalyvavome tradicinėje dainų ir šokių šventėje „Pavasaris Šenberge". Šiais metais ji buvo skirta Latvijos Nepriklausomybės deklaracijos atkūrimo 100 –mečiui ir Motinos dienai.

Read more...

„Ateik ir įveik"

Print
PDF

zygisGegužės 7 d. priešmokyklinukai kartu su mokytoja V. Pilkauskiene ir mokytojos padėjėja O. Bružiene dalyvavo orientavimosi sporto žygyje "Ateik ir įveik - 2019", kurį A. Dauguviečio parke organizavo Biržų mokykla - darželis "Vyturėlis". Šiame žygyje vaikai ugdėsi natūralų judėjimo poreikį, ištvermę, bendravo ir bendradarbiavo su kitų rajono švietimo įstaigų bendruomenių nariais, susipažino su orientavimosi sportu, išbandė savo jėgas įdomiai paruoštoje trasoje, atliko užduotis, mokėsi naudotis žemėlapiu. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų.

Read more...

STEP mokymai tėveliams

Print
PDF

stepBaigėsi daugiau kaip du mėnesius, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį trukę STEP mokymai, skirti tėvams, auginantiems 6-12 ir 12-17 metų vaikus. Mokymus vedė profesionali STEP lektorė psichologė Kristina Pikūnė. Septynias savaites trukusių mokymų metu tėvelius iš pradžių reikėjo drąsinti, kalbinti, buvo neramu, ar tai nebus bereikalingas laiko švaistymas, tačiau susitikimai, moderuojami profesionalės lektorės, išties buvo naudingi.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinGabrielių Timuką, rajono rusų kalbos olimpiadoje 9 klasių mokinių amžiaus grupėje laimėjusį III vietą! Mokytoja Vilma Greviškienė.

Mama, būk mano pasaka

Print
PDF

md20193Pavasaris pražysta žiedais, žemę sušildo saulė, pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame Motinos dieną. Joms, Mamoms, skiriame mieliausius žodžius, dovanojame gražiausias gėles, Jos – mūsų gyvenimo pradžia ir pats gyvenimas... Nemunėlio Radviliškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia Motinos dienai buvo pasipuošusi obelų ir ievų žiedais, į ją gausiai prisirinko mamų ir vaikų. Šv. Mišias aukojo kunigas Ernestas Želvys. Maldos, pamokslas, visas dėmesys buvo nukreiptas Mamai – gyvybės davėjai, gerajai rūpintojėlei...

Read more...

Super viktorina 2019

Print
PDF

viktorGegužės 3 dieną mokykloje vyko „Super viktorina 2019", skirta mokyklos 435–osioms įkūrimo metinėms paminėti. Viktorinoje dalyvavo net 6 komandos: mokiniai, mokytojai, tėveliai, buvę mokiniai, mokyklos darbuotojai, ikimokyklinio skyriaus pedagogai, darbuotojai, tėveliai. Renginį organizavo ir vedė mokytojas Vilius Venckūnas. Sveikindama viktorinos dalyvius, mokyklos direktorė E. Timukienė juokavo, jog gegužės mėnuo skirtas švęsti, džiaugėsi, dalyvių gausa, sutikusių nekasdieniškai praleisti penktadienį.

Read more...

Šventė Jurgines

Print
PDF

jurginGegužės 3 dieną pradinių klasių mokinių grupė su mokytojomis Jolanta Mulokiene ir Zita Beliakiene dalyvavo Biržų J.Bielinio viešosios bibliotekos organizuotame Jurginių minėjime Suosto kaime. Suosto bendruomenės narė Aldona Kolopailienė supažindino su Jurginių papročiais. Mūsų mokiniai grojo dūdelėmis. Drauge su Biržų „Saulės" gimnazijos folkloro ansambliu ,,Saulala'' ir Suosto kaimo bendruomenės nariais šoko liaudies šokius ir ėjo ratelius, vaišinosi ūkininkų namine duona su medumi, pienu, gardžiais įvairių rūšių sūriais ir Vido Eiduko dovanotu tortu.

Read more...

Rytmetys „AČIŪ TAU TARIU“

Print
PDF

ezysGegužės 3 d. rytas ikimokyklinio skyriaus ,,Boružiukų" grupėje buvo kitoks nei įprastai, čia vyko šventinis rytmetys „Ačiū tau tariu", skirtas motinos dienai. Mažieji darželinukai iš pat ryto ruošėsi kelionei ir pakavo dovanėles, taip plušėdami net nepastebėjo, kaip laikrodukas (Gerda) skaičiavo paskutines minutes, o mažieji pilotai (Naglis, Majus ir Adrijus), nesulaukę keleivių, išskraidino muses, nors jos ir nepirko bilietų. Deja, vienai musei (Rebeka) nepasisekė - ji pakliuvo į voro (Austėja) pinkles. Kad kelionė neprailgtų, vaikai užtraukė smagią dainelę apie kiškio batukus.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinAgnę Miežiūnaitę, kuri rajoninėje istorijos olimpiadoje 7-tų klasių mokinių tarpe laimėjo I vietą! Dėkojame mokytojai Audronei Navalinskienei.

Sveikiname

Print
PDF

saskeViką Niauraitę, Vytą Jasiūną, Gabrielių Timuką ir Roką Pilkauską Biržų rajono kaimo mokyklų šaškių varžybose laimėjus II vietą!

Read more...

Tradicinė „Kūrybinių partnerysčių" diena

Print
PDF

kaz3Balandžio 12 d., kaip ir kasmet mokykloje artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms - šurmuliavo turgus, kvepėjo pyragai, pražydo, gėlės, klegėjo tėvai, vaikai, kolegos iš kaimyninių mokyklų, žodžiu, vyko tradicinis edukacinis tarptautinis projektas „Kūrybinės partnerystės", tik šiais metais jis ypatingas, nes skirtas mokyklos 435–osioms įkūrimo metinėms paminėti, tad dovanų sulaukėme tikrai nemažai.

Read more...