Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Renginys "Ūkininkų kiemelis"

Print
PDF

armSugrįžę po vasaros, darželinukai tėvelius pakvietė į šviečiamosios gyvulininkystės programos projekto „Augink, rūpinkis, mylėk" renginį "Ūkininkų kiemelis". Projekto vadovė, mokytoja D. Karosienė kartu su mokytojomis D. Sudeikyte, L. Kučinskaite ir muzikos mokytoja Z. Beliakiene bei mažaisiais projekto dalyviais paruošė nuotaikingą programėlę, kurioje buvo visko- dainelių, žaidimų, gyvūnėlių garsų pamėgdžiojimo. "Ūkininkų kiemelis" turėjo nemažai "gyventojų"- tėveliai jame įkurdino triušius, vištas, žąsis. "Ūkininkų kiemelis" "pražydo" saulėgražomis, jį puošė lopšelio ir ikimokyklinio skyriaus auklėtinių piešinėliai naminių gyvūnų tema, prikrautas šieno vežimaitis.

Read more...

"Atminties kelias"

Print
PDF

zydDalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje "Atminties kelias", skirtoje Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai, mokiniai kartu su istorijos mokytoja (Audronė Navalinskienė) kalbėjo apie Holokausto metu sunaikintas gausias Lietuvos žydų bendruomenes, apie iniciatyvos " Atminties kelias" simbolinę reikšmę. Vadovaujami muzikos mokytojos (Zita Beliakiene), padainavo žydų liaudies dainą "Tumbalalaika". Po trumpos pamokos žydų žudynių vietoje visi grėbė lapus, prie paminklo padėjo savo atsineštus akmenėlius.

Read more...

Rugsėjo 1-oji

Print
PDF

1rug2020rTradiciškai Lietuvoje moksleiviai rugsėjo 1-ąją ateina nešini kardelių, jurginų ar kitų gėlių puokštėmis, žingsniuoja į mokyklas pasveikinti mokytojų, buriuojasi mokyklos kieme, susitinka su draugais visoje mokykloje. Šiemet rugsėjo 1-osios šventė mokykloje vyko neįprastai. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) ragino vengti didelių susibūrimų atsižvelgiant į koronaviruso grėsmę, priimti kitokį šventės formatą, kad mokiniai nesibūriuotų, laikytųsi saugaus atstumo. Todėl visus mokinius šiandien naujų mokslo metų pirmajai pamokai auklėtojai pasitiko prie mokyklos durų ir palydėjo į klases. Darželio auklėtojos savo mažylius pakvietė į margaspalviais balionais papuoštas erdves. Pirmoji pamoka buvo skirta vasarai, jos geriausioms akimirkoms, o taip pat informacijai apie tai, kad šįmet mokykloje bus privalu laikytis gerokai griežtesnių saugos ir sveikatos reikalavimų. Nežiūrint į viską, mokslo metai prasidėjo. Tegul jie būna turiningi, darbingi ir saugūs.

Informacija

Print
PDF

Gerbiamieji mokiniai, mokinių tėvai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, lankytojai,

Informacija apie įėjimą į mokyklą ir išėjimą kasdieninio ugdymo proceso metu.

1-4 klasės – prie bendrabučio

5-6 klasės – paradinis įėjimas

7-8 klasės – prie sporto salės

iejimas

PRIMENAME, kad:

Read more...

Rekomendacijos ugdymo organizavimui

Print
PDF
logosmsmParengta pagal švietimo, mokslo ir sporto ministerijos publikacijas.
Kaip bus ugdomi vaikai nuo rudens?
Rekomendacijos ir pagrindiniai reikalavimai ikimokykliniam, priešmokykliniam ir bendrajam ugdymui.

Read more...

Padėkos vakaras „Paskutinis skambutis"

Print
PDF
BellSustok, įsiklausyk –
Skambutis neeilinis.
Nors daugelsyk girdėtas,-
Šį kartą – paskutinis!

2020 metų birželio 19 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla sukvietė visą bendruomenę į padėkos vakarą „Paskutinis skambutis".

Read more...

Baigėsi 2019/2020 m.m., tad norime pasidžiaugti rezultatais

Print
PDF

sveikin

Dėkojame mokiniams, kurie labai gerai mokėsi 2019/2020 m. m.:

1. Elzei Baliūnaitei 1 kl.
2. Akvilei Kubiliūtei 1 kl.
3. Viltei Gudeliūnaitei 2 kl.
4. Ignui Kubiliui 3 kl.
5. Majai Karitonaitei 4 kl.
6. Gabrieliui Baliūnui 5 kl.
7. Ugnei Lapėnaitei 5 kl.
8. Gvidui Gasiūnui 6 kl.
9. Agnei Miežiūnaitei 8 kl.
10. Alantui Janoniui 8 kl.

Read more...

Informacija

Print
PDF
kalendBiržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio skyriaus (vaikų darželio) darbo grafikas vasaros sezono metu:
iki 2020 m. birželio 23 d. nuo 7.00 iki 17.30 val.
nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. nuo 7.00 iki 17.30 val.

Nuo 2020 m. birželio 26 d. iki 2020 m. liepos 31 d. įstaiga atostogauja.

Mokyklos direktorė
Edita Timukienė

Gyvūnų paroda

Print
PDF

gyv2Birželio 3 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinį skyrių aplankė Šviečiamosios gyvulininkystės projekto ,,Augink, rūpinkis ir mylėk" organizatoriai, jie surengė gyvūnų parodą. Mažieji darželinuka susidomėję apžiūrinėjo augintinius: antį, triušius, šinšilą Bosą, putpeles, vištytę ir gaidžiuką. Mažieji ne tik patyrė džiugių emocijų, bet ir sužinojo jiems dar nežinomų dalykų. Pavyzdžiui, šinšilai prausiasi tik smėliuku, jiems vandens nereikia, kodėl skiriasi ančių ir vištų kojytės, džiaugėsi margais putpelių kiaušinukais, stebėjo ir neslėpė savo džiaugsmo, kaip antys mėgavosi gerdamos vandenį.

Read more...

Žaidimų dienos

Print
PDF

b11Paskutinę gegužės savaitę priešmokyklinukai ir pradinukai baigė mokslo metus, sveikiname juos. 5-10 klasių mokiniai ir dalis ikimokyklinukų dar tęsia nuotolinį mokymąsi, kita dalis mažųjų jau smagiai laiką leidžia vaikų darželyje. Šią savaitę vaikai sportavo, atliko kūrybines užduotis „nepaprasti akmenys", klausėsi istorijų apie Moką ir Mokiuką, dainavo kartu su Kake Make, piešė vasarą, įsirengė lauko žaidimų aikštelę.

Read more...

Apie saugų elgesį vandenyje

Print
PDF
swimmArtėjant maudymosi sezonui, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos plaukimo federacija atkreipia dėmesį į saugų elgesį vandenyje ir ragina laikytis įprastų taisyklių, kurias suaugusieji turėtų priminti vaikams:
1. Nesimaudyti vieniems, nepalikti vaikų be priežiūros.
2. Maudytis tik tam skirtose vietose ir laikytis saugaus elgesio taisyklių, nuorodų maudymosi vietose.
3. Vengti šuolių ant galvos.
4. Naudoti gelbėjimo liemenes.
5. Naudoti kepures ir kitus galvos apdangalus apsisaugojant nuo perkaitimo.
6. Prie jūros atkreipti dėmesį į perspėjamuosius ženklus, vėliavas.
7. Nevartoti svaiginančių gėrimų.
8. Į vandenį įbristi, prisipratinti prie vandens, apžiūrėti maudymosi vietą.
9. Įvykus nelaimei kviesti pagalbą, skambinti tel. 112. Pagalbą skęstančiajam patys galite suteikti tik tada, kai žinote gelbėjimo veiksmus.
10. Savo fizinius gebėjimus demonstruokime sporto varžybose, bet ne ežeruose, upėse ar jūroje.
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Saugokite save ir kitus. Vanduo – ne vieta elgtis neatsakingai..pdf)Saugok save ir kitusLietuvos plaukimo federacija atkreipia dėmesį į saugų elgesį vandenyje2510 Kb

Read more...

Šviečiamosios gyvulininkystės projekto ,,Augink, rūpinkis, globok" tema ,,Bitininkystė"

Print
PDF

biteBiržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio skyriaus vaikai, mokytojos ir tėveliai nuotoliniu būdu tęsia šviečiamosios gyvulininkystės projekto ,,Augink, rūpinkis, globok" temą ,,Bitininkystė". Mokykla pakvietė šeimas išsiaiškinti, kur galima sutikti bites (savaitės tema ,,Dūzgia bitės tarp žiedų") ir kokia naudą jos mus duoda (savaitės tema ,,Medus maistas ir vaistas").

Read more...