Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Dainuojantis pavasaris „Aušroje"

Print
PDF

dainpavGegužės 17 d. mokyklos du ansambliai dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinėje mokykloje organizuotame penktajame jubiliejiniame renginyje „Dainuojantis pavasaris", kuris sukvietė įvairaus amžiaus muzikos mylėtojus ir atlikėjus iš Biržų miesto ir rajono mokyklų dalintis patirtimi ir kūrybinėmis idėjomis. Atlikėjus sveikino, sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, Biržų r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, l.e. vedėjo pareigas Lina Vireliūnienė, Biržų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Gražina Braknienė.

Read more...

Seni daiktai prabyla

Print
PDF

sela5Gegužės 22, 23 d. pradinių klasių mokiniai vyko į Biržų krašto muziejų "Sėla", kur dalyvavo edukaciniuose renginiuose „Seni daiktai prabyla" ir „Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas". Užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę pažinti, kaip senojo kaimo buityje mūsų proseneliai gyveno, kokius darbus dirbo ir kokius įrankius naudojo. Apsilenkę sąsiuvinį laikraščiu, atliko užduotis – mynė mįsles apie daiktus, juos surado ekspozicijoje.

Read more...

Dalyvavo saugaus eismo savaitės renginiuose

Print
PDF

katinas_logoGegužės 10 dieną, penktadienį, 1-3 klasių mokiniai dalyvavo Biržų r. Visuomenės sveikatos biuro ir Biržų policijos komisariato organizuotame renginyje, skirtame Saugaus eismo savaitei. Renginys vyko Biržų A. Dauguviečio parke. Mokiniams reikėjo įveikti rungtis: „Virvės traukimas", „Gyvatėlė", „Slidės", „Kankorėžiai", „Šokdynės", „Rąsteliai" ir pademonstruoti fizinius gebėjimus. Norint įveikti rungtis, reikėjo jėgos, vikrumo, taiklumo, greičio, o svarbiausia – tarpusavio sutarimo ir asmeninės atsakomybės.

Read more...

Šis bei tas apie Europos Sąjungą ir mus

Print
PDF

europalMinint Europos dieną, gegužės 10 d., mokykloje vyko akcijos „Atgal į mokyklas" susitikimas „Šis bei tas apie ES ir mus" su Andriumi Kalindra, kuris yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos reikalų skyriaus vadovas. Užsienio reikalų ministerijos tikslas yra šia akcija paskatinti diplomatus vykti į mokyklas ir vienai dienai tapti jaunosios kartos mokytojais.

Read more...

Mokykloje lankėsi vyskupas

Print
PDF

pvyskupijaGegužės 9 d. Nemunėlio Radviliškio mokykloje lankėsi Panevėžio vyskupijos vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, vizito tikslas – parapijos lankymas. Kartu su vyskupu vizitacijoje dalyvavo vyskupijos generalvikaras Eugenijus Styra bei Biržų dekanas, mūsų parapijos administratorius klebonas Algis Neverauskas. Vyskupas, atlikdamas savo pastoracinę pareigą, lanko jam pavestus ganomuosius. Atvykus į parapiją, vyskupas turi siekį gaivinti tikėjimą, viltį ir meilę, pakviesti žmones išpažinti ir liudyti Kristų. Vyskupui rūpi tikinčiųjų dvasinė gerovė, todėl jis susipažįsta su parapijos žmonėmis, joje esančiomis įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis, aktualijomis, įvertina Bažnyčios situaciją.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

lietuvaAgnę Miežiūnaitę, Biržų rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje 7 klasių mokinių amžiaus grupėje laimėjus II vietą! Mokytoja Jolanta Matusevičienė.

Pavasaris Šenberga 2019

Print
PDF

SkaistkalnesKaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiais metais, gegužės 8 dieną, vykome aplankyti draugų į Latvijos Respublikos Skaistkalnės vidurinę mokyklą, kur dalyvavome tradicinėje dainų ir šokių šventėje „Pavasaris Šenberge". Šiais metais ji buvo skirta Latvijos Nepriklausomybės deklaracijos atkūrimo 100 –mečiui ir Motinos dienai.

Read more...

„Ateik ir įveik"

Print
PDF

zygisGegužės 7 d. priešmokyklinukai kartu su mokytoja V. Pilkauskiene ir mokytojos padėjėja O. Bružiene dalyvavo orientavimosi sporto žygyje "Ateik ir įveik - 2019", kurį A. Dauguviečio parke organizavo Biržų mokykla - darželis "Vyturėlis". Šiame žygyje vaikai ugdėsi natūralų judėjimo poreikį, ištvermę, bendravo ir bendradarbiavo su kitų rajono švietimo įstaigų bendruomenių nariais, susipažino su orientavimosi sportu, išbandė savo jėgas įdomiai paruoštoje trasoje, atliko užduotis, mokėsi naudotis žemėlapiu. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų.

Read more...

STEP mokymai tėveliams

Print
PDF

stepBaigėsi daugiau kaip du mėnesius, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį trukę STEP mokymai, skirti tėvams, auginantiems 6-12 ir 12-17 metų vaikus. Mokymus vedė profesionali STEP lektorė psichologė Kristina Pikūnė. Septynias savaites trukusių mokymų metu tėvelius iš pradžių reikėjo drąsinti, kalbinti, buvo neramu, ar tai nebus bereikalingas laiko švaistymas, tačiau susitikimai, moderuojami profesionalės lektorės, išties buvo naudingi.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinGabrielių Timuką, rajono rusų kalbos olimpiadoje 9 klasių mokinių amžiaus grupėje laimėjusį III vietą! Mokytoja Vilma Greviškienė.

Mama, būk mano pasaka

Print
PDF

md20193Pavasaris pražysta žiedais, žemę sušildo saulė, pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame Motinos dieną. Joms, Mamoms, skiriame mieliausius žodžius, dovanojame gražiausias gėles, Jos – mūsų gyvenimo pradžia ir pats gyvenimas... Nemunėlio Radviliškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia Motinos dienai buvo pasipuošusi obelų ir ievų žiedais, į ją gausiai prisirinko mamų ir vaikų. Šv. Mišias aukojo kunigas Ernestas Želvys. Maldos, pamokslas, visas dėmesys buvo nukreiptas Mamai – gyvybės davėjai, gerajai rūpintojėlei...

Read more...

Super viktorina 2019

Print
PDF

viktorGegužės 3 dieną mokykloje vyko „Super viktorina 2019", skirta mokyklos 435–osioms įkūrimo metinėms paminėti. Viktorinoje dalyvavo net 6 komandos: mokiniai, mokytojai, tėveliai, buvę mokiniai, mokyklos darbuotojai, ikimokyklinio skyriaus pedagogai, darbuotojai, tėveliai. Renginį organizavo ir vedė mokytojas Vilius Venckūnas. Sveikindama viktorinos dalyvius, mokyklos direktorė E. Timukienė juokavo, jog gegužės mėnuo skirtas švęsti, džiaugėsi, dalyvių gausa, sutikusių nekasdieniškai praleisti penktadienį.

Read more...