Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pramogos su margučiais

Print
PDF

margMišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su mokytoja D. Karosiene aktyviai leido laiką organizuodamiesi pramogas su margučiais. Vaikai žaidė linksmiausią ir dažniausiai žaidžiamą Velykų žaidimą „Kurio margutis toliau nuriedės?". Norėdami nunešti kiškiui kiaušinį (žaidimas „Nunešk kiškučiui margutį"), vaikai turėjo nešti šaukštą laikydami ne rankoje, o dantyse. Smagi ir nenuobodi veikla skatino fizinį aktyvumą, dėmesio sutelkimą ir norą būti geriausiu žaidime.

Read more...

Sviekiname!

Print
PDF
likeUž puikius II-ojo trimestro ugdymo(si) pasiekimus klasių vadovų padėkomis apdovanota 1 klasės mokinė Juodokaitė Gabriela, 2 klasės mokinė Barauskaitė Emilija ir 3 klasės mokinė Valaitytė Emilija.
Už puikų pamokų lankomumą – 1 klasės mokinė Lavija Paltarokaitė, 3 klasės mokinys Justinas Vilčinskas ir 4 klasės mokinys Martynas Batutis.

Read more...

Konkursas „Deklamuoju Lietuvai“

Print
PDF

poetMišrios ugdymo grupės mergaitės ELIJA, URTĖ ir VILTĖ dalyvavo rajoniniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų raiškiojo skaitymo konkurse „Deklamuoju Lietuvai", vykusiame Biržų lopšelio-darželyje „Genys". Urtė buvo apdovanota diplomu už nuoširdžiausiai padeklamuotą eilėraštį (nominacija „Nuoširdžiausiai padeklamuotas eilėraštis"). Elija ir Viltė buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname visas dalyves, kurias konkursui paruošė mokytoja D. Karosienė.

Read more...

Raidelių istorijos

Print
PDF

jbblogoPriešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su mokytoja D. Karosiene lankėsi Biržų r. savivaldybės J. Bielinio viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje, edukacijoje „Raidelių istorijos". Vaikai klausėsi istorijos apie tai, kokios neįprastos planetos yra kosmose – Lazdelinių, Pilvelinių, Lenktųjų, Nosinių, Mažųjų raidžių planetos. Net yra tokių raidžių, kurios skrajoja iš vienos planetos į kitą. Bet pakyla Kosminis vėjas ir visos raidės nusileidžia ant žemės. Taip vaikai kūrybiškai pasikartojo abėcėlę, rinko žodžius, žaidė raidžių slėpynes ir puošė pasirinktą raidę, iš kurių pabaigoje sudėjo žodžius.

Read more...

Sveikiname!

Print
PDF

sveikinSveikiname 2 klasės mokinį Naglį Grybauską, užėmusį II vietą rajoninėje VI-ojoje pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys". Mokytoja R. Lapeikienė.

Read more...

Sveikiname!

Print
PDF

clapping4 klasės mokinys Danielius Mikalajūnas konkurso „Olympis" rudens sesijoje už puikų anglų kalbos rezultatą apdovanotas II laipsnio diplomu.

Read more...

Žodeliai iš mažos širdelės

Print
PDF

sirdelPilname mažų širdelių ir gražių žodžių savo šaliai rytmetyje „Žodeliai iš mažos širdelės" mažieji meninio skaitymo konkurso atstovai sulaukė daug pagyrimų ir plojimų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. Geriausi skaitovai dalyvaus rajoniniame skaitovų konkurse „Deklamuoju Lietuvai".

Read more...

„Mano Lietuva iš daug dalelių"

Print
PDF

ltMišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su mokytoja L. Kučinskaite dalyvauja Tarptautiniame projekte „Mano Lietuva iš daug dalelių". Projekto veikloje sukurta internetinė dėlionė iš vaikų piešinio su gyvenamosios vietos simbolika, pastatais.

Nemunėlio Radviliškio žemėlapis - jigsaw puzzle (48 pieces)

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

poetMeninio skaitymo konkurse, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, geriausiai pasirodė I klasės mokiniai Gabriela Juodokaitė ir Šarūnas Hanevičius, II klasės mokinės Rebeka Urbonaitė ir Emilija Barauskaitė, III klasės mokinė Gerda Kišūnaitė ir IV klasės mokinys Danielius Mikalajūnas. Komisijos ir mokytojų simpatijų prizus pelnė Gerda Kišūnaitė ir Austėja Gučaitė. Visi nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais ir tautinėmis apyrankėmis.

Read more...

Vasario 16-oji

Print
PDF

16_vasarioLietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas renginys mokykloje praėjo su dainomis, šokiais ir eilėraščiais. Šiandien visi mokinukų pasirodymai buvo skirti brangiausiai šaliai – Lietuvai.

Read more...

Print
PDF

likeNuoširdi padėka vaikučių mamytėms Eglei Kiekšiene ir Simonai Skaringaitei, kurios sukūrė ir pačios pagamino priemonę smulkiajai motorikai ir gyvenimo įgūdžiams lavinti.

Read more...

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Print
PDF
imagesAtėjus metui atsisveikinti su žiema skamba „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!", deginama Morė, vyksta Kanapinio ir Lašininio kova, valgomi blynai ir laimi Pavasaris. O dar po kiemus vaikšto persirengėliai ir visiškai nesvarbu jų amžius ar ūgis, jie tik nori blynų ir kavos. Užgavėnes su visomis jų tradicijomis šventė darželinukai.
O pradinukai nusprendė, kad Užgavėnes reikia švęsti linksmai, triukšmingai, o svarbiausia su blynais, nes tikima, kad tie, kurie per Užgavėnes prisivalgo daug blynų, visus metus bus laimingi. Ypač blynų, primenančių saulę.

Read more...