Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Žydų kultūros diena

Print
PDF

jewsBirželio 13 dieną 9-10 kl. mokiniai dalyvavo žydų kultūros dienoje Biržų pilyje. Į Biržus atvykę litvakų ainiai iš tolimiausių pasaulio šalių Pietų Afrikos, JAV, Didžiosios Britanijos, Izraelio ir kt. šalių susitiko su Biržų rajono mokiniais papasakoti apie savo ryšius su Biržais ir tais, kurių istorija turi būti papasakota. Jie kalbėjo apie tai, ką reiškia palikti namus amžiams, pasirenkant nežinomybę ir galimybę būti laisvam. Svečiai domėjosi mokinių svajonėmis keliauti, kalbėjo apie jaunimui atsiverianąias galimybes pažinti skirtingų kultūrų žmones bei toleranciją.

Read more...

Mus jungia draugystė

Print
PDF

draugBiželio 14 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Kratiškių mokyklos – daugiafunkcio centro organizuotame renginyje „Mus jungia draugystė". Atvykę buvome labai šiltai sutikti mokyklos bendruomenės. Prisiregistravus vyko susipažinimas. Lauke mūsų laukė daugybė smagių veiklų: su policijos pareigūnu Vitu šaudėme į taikinius, su treneriu Simu žaidėme fudbolą ir linksmas estafetes, taip pat vyko sumo imtynės. Vakarienės prie laužo metu vyko diskusija apie draugystę.

Read more...

Mokinių kūrybinis pleneras

Print
PDF

hubpages-artsupplies-mainBirželio 6 d. mūsų mokyklos 7-6 mokiniai dalyvavo jau tradicija tapusiame dailės kūrybiniame plenere „Biržų pilis – mano akimis", kuris vyko Biržų pilies teritorijoje. Pleneras skirtas skatinti mokinių kūrybiškumą, fantaziją, bendravimą, bendradarbiavimą. Džiugu kad plenerai jau tampa tradicija, nes tai smagi nauja patirtis.

Read more...

Išvyka į Šiaulius

Print
PDF

siauliaiherbasBirželio 7 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką. Aplankė Šiaulius !!! Pirmasis kelionės tikslas - Šiaulių universiteto botanikos sodas. Sodas nustebino savo rododendrų žiedais, augalų įvairove, nuostabiomis spalvomis bei dvelkiančia ramybe.

Read more...

Socialinių veiklų pristatymas

Print
PDF

socBirželio 10 d. mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių socialinių- pilietinių veiklų pristatymas. Socialinių - pilietinių veiklų tikslas - ugdyti atsakingus, darbščius, sąmoningus, fiziškai stiprius Lietuvos piliečius. Mokyklos socialinė-pilietinė veikla siejama su vykdomais projektais, tradicijomis, bendravimu su socialiniais partneriais.

Read more...

Išvyka į Raubonių parką

Print
PDF

r3Birželio 7 d. 5-6 klasės mokiniai kartu su auklėtoja A. Grigiene lankėsi Pasvalio rajono Raubonių parke, kuris įsikūręs šalia Raubonių piliakalnio prie Via Baltija automagistralės. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse, kur vienu metu galima aplankyti 3 skirtingas edukacines - pažintines veiklas.

Read more...

Išvyka į Panevėžio dramos teatrą

Print
PDF

miltinislogotBirželio 5 d. 2-7 kl. mokinių grupė vyko į Panevėžio J. Miltinio dramos teatrą. Čia dalyvavo ekskursijoje po teatro užkulisius ir edukacinėje pamokoje, kurią pravedė aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Vaikai susipažino su nelengva aktoriaus profesija, pabuvo užkulisiuose, kur neįleidžiamas žiūrovas, išmoko įdomių pratimų, kurie lavina dėmesį, atmintį, pasimatavo aktorių kaukių, perukų, rūbų.

Read more...

PADĖKA

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenei 2019 metai yra jubiliejiniai, tad visos veiklos šiais metais yra skirtos mokyklos gimtadieniui. Ta proga mokykloje yra parengtas projektas „Kad ir kur bekeliaučiau, Nemunėlio Radviliškis bus mano namai", tad visą pusmetį mokykla gavo daugybę tiek intelektualių, tiek finansinių dovanų, už kurias norisi padėkoti.

Read more...

Nemunėlio Radviliškis šventė mokyklos jubiliejų

Print
PDF

435hhBirželio 1 d., šeštadienį, Nemunėlio Radviliškis šventė mokyklos jubiliejų, kuris ir vėl pavyko, nes sulaukė gausaus būrio – beveik oficialiais skaičiavimais – 435 svečių! Šventės netemdė nei debesys, nei metų našta, nes visi, atvykę į šventę, spinduliavo puikia nuotaika, seniai matytų draugų šūksniais ir apsikabinimais, vakarojo prie staliukų ir iki išnaktų šėlo diskotekoje.

Read more...

Priešmokyklinukai atsiveikino su darželiu

Print
PDF

byeGegužės 31 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokykliniame skyriuje priešmokyklinukai atsisveikinimo su darželiu. Į papuoštą salę rinkosi vaikų tėveliai, močiutės, jaunesnieji draugai, darbuotojai.

Read more...

Šeimų diena ikimokykliniame skyriuje

Print
PDF

palapGegužė yra skelbiamas šeimos mėnesiu. Tad ikimokyklinio skyriaus vaikai ir mokytojos gegužės 24 d. paskelbė šeimos diena. Iš pat ryto vaikučiai kartu su tėveliais „apsiginklavę" keistais nešuliais rinkosi į darželio kiemą, kur įsikūrė įvairiaspalvis ,,Palapinių miestelis". Miestelio naujakuriai rūpinosi įkurtuvėmis, naujais kaimynais, nakvyne, gyvenimo sąlygomis, netgi pusryčiai tądien buvo skanesni nei įprastai, nes vaikai pusryčiavo lauko virtuvėje.

Read more...

Dainuojantis pavasaris „Aušroje"

Print
PDF

dainpavGegužės 17 d. mokyklos du ansambliai dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinėje mokykloje organizuotame penktajame jubiliejiniame renginyje „Dainuojantis pavasaris", kuris sukvietė įvairaus amžiaus muzikos mylėtojus ir atlikėjus iš Biržų miesto ir rajono mokyklų dalintis patirtimi ir kūrybinėmis idėjomis. Atlikėjus sveikino, sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, Biržų r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, l.e. vedėjo pareigas Lina Vireliūnienė, Biržų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Gražina Braknienė.

Read more...