Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

PALTUKAS RUDENIUI

Print
PDF

paltasPro niūrius debesis prasibrovusi saulutė taip ir kviečia į kiemą pasidžiaugti  auksiniu rudeniu. Kadangi rudeninis vėjas jau baigia nurengti medžius, ,,Boružiukų" grupės vaikai Rudenėliui sugalvojo ,,pasiūti" paltuką, kad jam nebūtų taip šalta laukti žiemos. Idėja kilo nagrinėjant šios savaitės temą ,,Tvarkingi rūbeliai - gražūs vaikeliai".

Read more...

Atidengta lenta Nepriklausomybės kovų savanoriams

Print
PDF

vycioArtėjančio Lietuvos šimtmečio proga, spalio 15 d., mokyklos bendruomenės nariai dalyvavo atminimo paminklo 1919–1920 m. Nepriklausomybės kovų Nemunėlio Radviliškio valsčiaus Vyčio kryžiaus kavalieriams ir savanoriams atidengimo ceremonijoje.

Read more...

Kultūros namų jubiliejus

Print
PDF

60Spalio 14 d. mokyklos bendruomenės nariai dalyvavo miestelio kultūros namų įkūrimo 60–mečio šventėje. Linkėjimus partneriams mokyklos bendruomenės vardu išsakė mokyklos direktorė E. Timukienė ir mokinių prezidentė I. Karosaitė.

Kaip sukurti kokybiškus santykius su vaikais?

Print
PDF
tevaivaikaiSpalio 12 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi VŠĮ "Asmenybės brandos centro" psichologė A. Lingienė. Viešnia skaitė paskaitą „Kaip sukurti kokybiškus santykius su vaikais?" mokyklos tėveliams, mokytojams.
Psichologė draugiško pokalbio metu priminė apie ribų nustatymus, davė naudingų patarimų, kokie įrankiai padeda auklėti vaikus, siūlė stiprinti vaikų savivertę, priminė esminius dalykus, kuriuos kasdieniniame darbų sūkuryje dažnai pamirštame - kurti kokybiškus santykius, padėti savo vaikams.

Read more...

Laimėtas „NATURLAB.LT" projektas Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje

Print
PDF

lmnsc_logoVasarą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras drauge su ŠMM paskelbė neformaliojo vaikų švietimo projektų konkursą, kurio metu siūlė rašyti projektus mokinių sveikatingumui stiprinti, pilietiškumui ugdyti, sporto bet STEAM sritims. Mūsų mokykla kartu su Akmenės rajono Akmenės gimnazijos bei Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos mokytojomis parengė STEAM projektą „Naturlab.Lt". Iš viso vertinimui buvo pateikti 209 projektai, po pirmo projekto etapo liko 170, o finansavimą gavo tik 35 organizacijos. Jų tarpe ir mūsų projektas, kurio pagrindinis tikslas - edukacinės veiklos, gamtamoksliniai tyrinėjimai Biržų, Akmenės, Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkėse.

Read more...

Mokytojų diena

Print
PDF

teacher01Spalio 5-ąją mokykloje minėjome Mokytojų dieną. Šią dieną mokytojai ir mokiniai kaip įprasta rinkosi į pamokas, tačiau šiandien jos buvo netradicinės. Susirinkę prie mokytojų kambario pradėjome rytą sveikinimo žodžiais. Mokyklos direktorė apdovanojo mokytojus už ilgametę patirtį, laimėjimus olimpiadose, respublikiniuose ir rajoniniuose konkursuose. Dešimtokai taip pat pasveikino mokytojus, ne tik simbolinėmis dovanėlėmis – raudonšoniais obuoliais, bet ir  "Like" ženkliukais už įvairiausius nuopelnus: "Stilingiausia mokytoja", "Už meilę sportui", "Vaikščiojantis žemėlapis" ir t.t. 5-6 klasių mokiniai sušoko originalų šokį.

Read more...

Edukacinė pamoka „Lėlių teatro įdomybės"

Print
PDF

lelĮgyvendinant „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtros" projekto veiklas, spalio 4 dieną 5-7 klasių  mokiniai kartu su mokytojomis I. Mizariene ir  R. Zemlickiene  dalyvavo edukacinėje programoje „Lėlių teatro įdomybės".

Read more...

„Naturlab.lt" projekto veiklos Akmenėje

Print
PDF

lmnsc_logoNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai, kartu su mokytojomis Rima Zemlickiene bei bibliotekos vedėja Monika Džėjytė-Storberg rugsėjo 30 - spalio 1 dienomis svečiavosi Akmenės gimnazijoje, kur vyko neformaliojo vaikų švietimo projekto „Naturlab.lt" veiklos.

Read more...

Atidengtas akmuo mokyklai paminėti

Print
PDF

radvilu-herbas-traby-ragaiRugsėjo 29 d. Nemunėlio Radviliškio bendruomenei taps įsimintina diena, nes tądien, Reformacijos 500 metų proga Lietuvoje,  atidengtas paminklinis akmuo pirmajai mokyklai Nemunėlio Radviliškyje paminėti.

Read more...

Pilietiškumo pamoka muziejuje

Print
PDF

Muziejuslogo3Rugsėjo 28 d. 1-3 klasių mokiniai su mokytojomis J. Mulokiene ir R. Lapeikiene vyko į Biržų krašto „Sėlos" muziejų. Mokiniams vyko pamoka „Lietuvos Nepriklausomybę švęskime kartu". Vaikai prisiminė dvi Lietuvos istorijai ir tautiškumui svarbias datas: Vasario 16 ąją. - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Kovo 11 ąją - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Read more...