Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„STEAM tyrinėjimai, eksperimentai, bandymai"

Print
PDF

steam_logotipasMišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai prisijungė prie respublikinio projekto „STEAMS tyrinėjimai, eksperimentai, bandymai", kurį organizuoja Jurbarko švietimo centras kartu su Smalininkų pagrindine mokykla. Projekto tikslas – skatinti tyrinėti, atrasti bei kūrybiškai panaudoti turimus resursus, o taip pat bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis. Projekto trukmė – nuo sausio iki gegužės mėnesio.

Read more...

„Gamtos tyrinėtojai. Gamtos mokyklos"

Print
PDF

etwinningNuo 2024 m. sausio mėnesio mišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Rumunijos ikimokyklinio ugdymo vaikais pradeda tarptautinio eTwinning projekto „Gamtos tyrinėtojai. Gamtos mokyklos" veiklas. Projekto tikslas – ekologinio ugdymo skatinimas, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas, IKT integravimas į projekto veiklas, bendravimo ir komandinio darbo įgūdžių gerinimas.

Read more...

Pirmos pagalbos pamokėlė

Print
PDF

svSveikatos priežiūros specialistė Vytautė Jurgelevičienė vedė pirmos pagalbos pamokėlę pradinukams.

Read more...

Dalyvavo respublikiniame kūrybiniame projekte

Print
PDF

katMišrios grupės vaikai Austėja Gasiūnaitė, Dainida Bagdonaitė ir Markas Juodokas dalyvavo respublikiniame kūrybiniame projekte, kurį organizavo Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Pasaka". Naudodami įvairias dailės priemones vaikai kūrė atvirukus „Po Kalėdinio angelo sparnu". Dalyviai buvo apdovanoti organizatorių padėkos raštais. Mokytoja Dalia Karosienė.

Read more...

Akcija „Pergalės šviesa“

Print
PDF

sausio13Dalyvaudami akcijoje „Pergalės šviesa", mišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai žvakučių šviesoje prie Lietuvos žemėlapio prisiminė šalis – Lietuvos kaimynes ir metą, kai daugiau nei prieš 30 metų žmonės rinkosi prie TV bokšto ir jį gynė. Kad geriau įsivaizduotų to meto įvykius, žiūrėjo filmuką „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi", grupėje sudėtus sukurtus Lietuvos kontūrus papuošė neužmirštuolėmis. Atsirado ir televizijos bokštas, vaikai „uždegė" ir laužus...

Read more...

Imbierinių sausainių kepyklėlė

Print
PDF
iiiPrieš gražiausias metų šventes mišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su mokytoja D. Karosiene ir mokytojos padėjėja A. Pilkauskiene atidarė imbierinių sausainių kepyklėlę.
Virė tešlos užmaišymo, minkymo, kočiojimo ir kepimo darbai. Netrukus grupėje pasklido imbierinių sausainių kvapas, primenantis, kad Kalėdos jau visai arti. Svarbus darbas ne tik iškepti sausainį, bet ir papuošti dovanų maišelį, kuriame „gulės" imbierinis sausainukas, laukiantis progos pradžiuginti artimą draugą, šeimos narį ar netikėtai užsukusį svečią.

Read more...

„Meškis ir žąselė“

Print
PDF

birzubielinioBiržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos darbuotojos svečiavosi darželyje. Jos vaikučiams atvežė dovanų pasaką „Meškis ir žąselė". Vaikai labai įdomiai ir prasmingai praleido laiką. Kartu su viešniomis dalyvavo pasakoje: lipdė besmegenius, grojo, puošė kalėdinį žaisliuką eglutei ir padėjo susikrauti lagaminą žąselei. Visos susitikimo metu organizuotos veiklos buvo įtraukios ir linksmos vaikams.

Read more...

„Tvari eglutė“

Print
PDF
steam_logotipasSTEAM veikla „Tvari eglutė" (antrinės medžiagos, veltinis) mišrioje darželio grupėje.
Kalėdų švenčių pagrindinis akcentas – eglutė. Mišrios grupės vaikai gamino kitokias eglutes ir jomis pasipuošė darželio erdves.
Šios kūrybinės veiklos metu naudojo antrines medžiagas. Veiklų metu vaikai: iš veltinio rankomis formavo apvalius rutuliukus, taip pajusdami veltinio švelnumą, šilumą (jutimo pojūčiai). Spalvodami guašu eglutes, vaikai prisiminė geometrines formas, o puošdami jas spalvotais rutuliukais – įtvirtino spalvų pavadinimus.

Read more...

Šaunuoliai!

Print
PDF
cat-happy-clapping-animated-gif-clrI trimestrą puikiais įvertinimais baigė šie mokiniai:
I kl. Gabriela Juodokaitė,
II kl. Emilija Barauskaitė ir Naglis Grybauskas,
III kl. Emilija Valaitytė.
Nepraleido nė vienos pamokas per I trimestrą:
III kl. mokiniai – Gerda Kišunaitė ir Justinas Vilčinskas.

Read more...

Kakės Makės arbata

Print
PDF
kmmDar viena puiki diena mokykloje su Kalėdine arbata lauke.
Didelis smagumas gerti Kakės Makės arbatą lauke.
Dar didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą lauke žiemą.
Dvigubai didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą lauke žiemą ir padardinti ją sniegu.
Trigubai didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą, pagardintą sniegu, lauke žiemą su draugų kompanija.
Keturis kartus didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą, pagardintą sniegu, lauke žiemą su draugų kompanija ir užkąsti saldumynais, kurių yra tiek daug.

Read more...

Laiškai Kalėdų seneliui

Print
PDF

la4Mišrios ugdymo grupės vaikai skuba iki Kalėdų (mokytoja D. Karosienė) parašyti laiškus Kalėdų seneliui, kuriuose geri darbai per metus ir dovanėlių norai.

Read more...

„Papuoškim Kalėdų eglutę"

Print
PDF
pkkMišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė su mokytoja Dalia Karosienė dalyvauja projekte „Papuoškim Kalėdų eglutę", kurio tikslas vaikų meninės kompetencijos ir aplinkosauginės kultūros bei atsakomybės gamtai ugdymas. Į projektą integruota STEAM veikla – žaisliukų gamyba iš sūrios tešlos.
Artėjant gražiausiai metų šventei, kuri ypač svarbi vaikams, jie ir nusprendė pagrindinį šventės akcentą, eglutę, papuošti savo pagamintais žaisliukais. Grupė „virto" kiek neįprasta virtuve, kadangi žaisliukams pagaminti reikėjo tešlos. Vaikai patys matavo produktus tešlai, minkė ir kočiojo ją, darė įvairių formų žaisliukus ir kantriai laukė kada išdžiūvusiais žaisliukais papuoš eglutę.
Pagaliau, paskutinis proceso akcentas – draugiška nuotrauka prie eglutės, papuoštos pačių rankomis pagamintais žaisliukais.

Read more...