Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

ATVIRŲ DURŲ DIENA ,,BORUŽIUKŲ" GRUPĖJE

Print
PDF

velykelesGlaudus tėvelių ir auklėtojų bendradarbiavimas – vienas esminių gerą ugdymą teikiančios ikimokyklinės įstaigos bruožų. Kad tėveliai pasijustų, jog jie visada yra laukiami grupėje, jog jų nuomonė mums yra svarbi, „Boružiukų" grupėje kasmet yra rengiama atvirų durų diena. Tai viena iš bendradarbiavimo su tėveliais formų, kurios metu tėveliai turi galimybę susipažinti su grupės kasdienybe, įsitraukti į vaikų ugdomąją veiklą, aptarti jiems rūpimus klausimus, pabendrauti su kitais tėveliais, auklėtojomis.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

computer-image-0178Inetą Karosaitę 9-12 kl. mokinių informacinių technologijų olimpiadoje laimėjusią I vietą! Dėkojame mokytojai A. Paplauskienei.

Atsiprašyti, atleisti, susitaikyti...

Print
PDF

gaveniaGavėnios rekolekcijos – atsiprašymo, atleidimo, susitaikymo metas. Visa tai reikia daryti su Dievu, pasauliu, savimi. Švari sąžinė, ramybė širdyje, draugystė su visias, kuriuos įskaudinau ar nuvyliau... Metas, kuomet visa galima atnaujinti, kaip Kristus savo kančia, mirtimi ir Prisikėlimu padaro nauja. suteikdamas naujo gyvenimo viltį tiems, kurie Jį tiki...

Read more...

Išvyka į Kupiškio technologijos ir verslo mokyklą

Print
PDF

kupiskiovmKovo 28 dieną devintos ir dešimtos klasių mokiniai vyko į Kupiškį. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko atvirų durų diena, į kurią buvo pakviesta nemažai aplinkinių rajonų mokyklų mokinių. Atvykusius į mokyklą, svečius pasitiko ne tik mokyklos mokytojai, kiti darbuotojai, bet ir besimokantys šioje mokykloje mokiniai. Kupiškio TVM atstovai išsamiai ir įdomiai pasakojo apie savo mokymo įstaigą, pristatė profesijas, kurias galima čia įsigyti, papasakojo apie mokinių apgyvendinimą, supažindino su laisvalaikio užsiėmimų galimybėmis ir visi vienu balsu gyrė šią mokyklą ir jos privalumus: galimybė įsigyti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, dalyvauti stažuotėse užsienio šalyse.

Read more...

Gavėnios lelija – Šventasis Kazimieras

Print
PDF

svkazimLietuva turi vienintelį šventąjį – karalaitį Kazimierą. Tuo tikintieji turi džiaugtis ir didžiuotis. Tik ar ne per mažai mes žinome apie jį ir nepelnytai esame primiršę jo dorybes, pavyzdį vėlesnių laikų žmonėms, jo nuopelnus Lietuvai, šventumo kelią? Kiekvienais metais Panevėžio vyskupijoje minima šv. Kazimiero diena – vyskupijos globėjo diena. Šventasis yra ir Lietuvos bei jaunimo globėjas. Šiais metais vyskupas Linas Vodopjanovas ypač paragino parapijas ir mokyklas gaivinti šventojo kultą. Vyskupo siekis parodyti jauniems žmonėms kitokio gyvenimo pavyzdį per šventąjį turi pasiekti žmonių širdis, tik reikia imtis šio darbo.

Read more...

Kūrybinių partnerysčių mugė Nemunėlio Radviliškyje

Print
PDF

kaz3Kovo 26 d., pirmadienį, įgyvendinant STEAM „Naturlab.LT" projektą bei artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms, Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje šurmuliavo tradicinė mugė, kurios metu vyko netradicinės pamokos. Jas vedė ne tik „savi" mokytojai, bet ir mokinių tėvai, kolegos iš Biržų TVMC, „Aušros", Kratiškių, Medeikių, Papilio, Germaniškio, Skaistkalnės (Latvijos Respublika) mokyklų. Buvo galima įsigyti įvairių amatininkų gaminių: veltų, pintų, nertų, drožtų rankdarbių, paragauti mokinukų ir jų šeimos narių keptų, virtų, skrudintų, vytintų skanėstų, išbandyti amatus gyvai, pasimokyti 18 netradicinių pamokų.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

unnamedggdgdgdEleni Aimilia Kotsolakou 5-7 klasių dailės olimpiadoje užėmus III vietą (mišri technika)! Dėkojame mokytojai R. Zemlickienei.

Sveikiname

Print
PDF

unnamedggdgdgdGvidą Gasiūną Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje laimėjus I VIETĄ! Dėkojame mokytojai A. Svalbonienei

Minėjome pasaulinę vandens dieną

Print
PDF

h2oKovo 23 dieną 5-10 klasių mokiniai minėjo „Pasaulinę vandens dieną". Pamoką vedė Biržų VSB sveikatos priežiūros specialistės V. Valiukienė ir N. Gailiūnienė. Jos papasakojo apie vandens svarbą žmogaus organizmui ir gamtai, aptarė su mokiniais, kodėl ir kaip reikėtų tausoti vandenį. Supažindino su pasaulio vandenų įdomybėmis.

Read more...

ŽEMĖS DIENA

Print
PDF

zemeKovo 20 dieną 2-os klasės mokinė Maja Karitonaitė eilėraščiu „Iš ko padarytas pasaulis" (V. Palčinskaitė) pradėjo Žemės dienos minėjimą. Į jį susirinko visi mokyklos mokiniai, mokytojai, atvyko Latvelių girininkijos girininkas A. Trybė. Jis priminė Žemės dienos prasmę, kalbėjo, kokiais gerais darbais galime atsidėkoti Žemei.

Read more...