Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Tamsių rudens vakarų" viktorina

Print
PDF

hepumpkinŠiandien pradinukai dalyvavo „Tamsių rudens vakarų" viktorinoje, kurioje pasidalinę į dvi komandas bandė rasti atsakymus į klausimus: kodėl Helovinui skobiamas moliūgas, moliūgas vaisius ar daržovė, kaip Lietuvoje vadinamas Helovinas, kokios pagrindinės Helovino spalvos ir kt. Ir „Vaiduokliukų" ir „Moliūgėlių" komandos pasirodė puikiai. Kiekvienas abiejų komandų narys pristatė savo Helovino kaukę bei praėjo Helovino labirintą. Judriose Helovino rungtyse į pagalbą atėjo Helovino atributai – moliūgai ir šluotos. Raitam prajoti ant šluotos kaip ir šluota ridenti kamuoliuką apie moliūgą, pavyko puikiai.

Read more...

Renginys, skirtas Pasaulinei gyvūnijos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dienai

Print
PDF

taksasSpalio 4 d. dalyvavome renginyje, skirtame Pasaulinei gyvūnijos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dienai (org. Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka); aukojome maistą geriausiems ir ištikimiausiems žmogaus draugams, gyvenantiems gyvūnų namuose "Vizgis"; kartu atidengėme paminklą rašytojo Juozo Tumo- Vižganto šuneliui Kaukui bei surengėme parodėlę, skirtą mažiesiems mūsų draugams.

Read more...

Judumo savaitė

Print
PDF
judumasPradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis ir „Laimingų žmonių klubo" senjorėmis Europos Judumo savaitei nuėjo 5.030723839016837 km arba 6602 žingsnius.
Prisijungdami prie Europos judumo savaitės, jungtinės ikimokyklinės grupės vaikai su mokytoja D. Karosiene išsiruošė į žygį ,,Koja dedu - į priekį judu". Vaikai keliavo į miestelyje esantį beržynėlį pasigrožėti rudenėjančia gamta ir išbandyti savo jėgas ant įvairių treniruoklių.

Read more...

Rugsėjo 1-osios šventė

Print
PDF

1rugRugsėjo 1-osios šventė jau praeityje, tačiau dar kartą norime pasveikinti pirmokus: Gabrielą, Šarūną, Rimgailę, Atėnę, Laviją, Gabiją ir Joną. Visus pirmokus taip pat pasveikino ir dovanėles įteikė mero patarėja Toma Karvelytė-Janulionienė ir vyriausiasis specialistas Marijonas Nemanis. Po trumpo šventinio rytmečio, kurį vedė Radvilė, Emilija ir Gerda, visi buvo pakviesti pasivaišinti šventiniu tortu. Rugsėjo 1-oji baigėsi auklėtojų pamoka.

Read more...

Prie Nemunėlio 2023

Print
PDF

upenemVasaros pradžioje, pasibaigus ugdymo procesui pradinėms klasėms, organizuota vasaros vaikų stovyklėlė "Prie Nemunėlio 2023", kurios tikslas vaikų užimtumas kultūrine-pažintine, menine ir sportine veikla bei poilsis. Stovyklos veiklas organizavo čia dirbantys mokytojai, o kiekvienas stovykloje praleistas pusdienis, kurių buvo penki, stovyklautojams buvo pilnas veiklų, padėjusių ne tik gerai praleisti laiką, tačiau ir išmokti bei sužinoti kažką naują, tvarkyti aplinką, įgyti kūrybingo ir prasmingo laisvalaikio leidimo įgūdžių.

Read more...

Palydėjome į I klasę

Print
PDF
ddLinksmos mūsų dienos
Nesinori skirtis,
Ir todėl truputį virpa
Mūsų mažos širdys...

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų išleistuvės, kuriose buvo dainų, šokių, eilėraščių, gražių žodžių, jaunesnių draugų palinkėjimų ir išsiskyrimo liūdesio. Į pirmą klasę palydėjome Gabrielą, Šarūną, Laviją, Rimgailę, Atėnę ir Gabiją. Linkime didelės sėkmės ir atradimų džiaugsmo.

Read more...

Kario profesija

Print
PDF

karKario profesija - pareiga ar darbas? Šiandien mokiniams į šį klausimą stengėsi atsakyti profesionalus karys, atsargos kapitonas, kurio tikslas buvo Lietuvos kariuomenės kario kasdienybę parodyti lengvai.

Read more...

Edukacinė išvyka

Print
PDF

siauliai-herbasPradinių klasių mokiniai buvo edukacinėje išvykoje Šiauliuose. Pagrindinis išvykos tikslas buvo edukacija Šiaulių saldainių fabrike „Rūta". Čia mokiniai pamatė šokoladinių saldainių ruošimo subtilybes, ragavo įvairių rūšių saldainių, o taip pat ir gamino juos savo pačių rankomis. Be saldainių fabriko mokiniai dar aplankė vieną žymiausių Lietuvos lankytinų vietų - Kryžių kalną, buvo prie aukščiausio saulės laikrodžio Lietuvoje ir smagiai leido laiką prie Talšos ežero ir prie didžiausios gyvūno skulptūros Lietuvoje - „Geležinės lapės".

Read more...

„Judėsim, stiprėsim - namie nesėdėsim"

Print
PDF

esBiržų visuomenės sveikatos biuras gegužės 17 dieną pakvietė ugdymo įstaigas į sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-mečio paminėjimo renginį pradinių klasių moksleiviams - „Judėsim, stiprėsim - namie nesėdėsim". Renginio metu, kuris vyko Dauguviečio parke, vaikai išbandė įvairius žaidimus ir užduotis.

Read more...

Ppakvietė „pasimatuoti" mokyklą

Print
PDF

matuotiKetvirtokai pakvietė būsimuosius pirmokus „pasimatuoti" mokyklą. Mokiniai savo mažųjų draugų laukė su pačių pagamintomis dovanomis- stalo žaidimais. Antrokai ir ketvirtokai pristatė savo padarytus žaidimus, o būsimiems pirmokams linksma buvo juos išbandyti kartu su jaunaisiais žaidimų kūrėjais. Kas gali būti maloniau nei išbandyti naują žaidimą žaidžiant kartu su žaidimo autoriumi ir kūrėju.

Read more...

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasŠiandien lopšelio grupės vaikai kartu su mokytoja Lina Kučinskaite STEAM mokymą (gamtamokslis+dailė) taikė ugdymo temoje „Laukiam vasaros". Vaikai aptarė, kokie gamtos požymiai rodo, kad jau artėja vasara, kaip nuo oro priklauso apranga, stebėjo gamtos reiškinius, tyrinėjo pievos gyventojus. Nesuradę pievoje drugelių, vaikai juos gamino patys. Dėliojo drugelius iš spalvotų delniukų, aplikavo. Keturmečiai pasigamino erdvinius drugelius. Lietingas oras leido aptarti ir priežastis, dėl kurių atsiranda vaivorykštė, bei suskaičiuoti, kiek ir kokių spalvų ji turi. Apniukusią dieną nuspalvinti padėjo pačių rankomis pagamintos vaivorykštės. Darbeliams vaikai naudojo netradicines priemones: ritinėlius, vatą, pinigus, sagas, akytes. Darbeliai „Drugelis", „Vaivorykštė" labai papuošė grupę.

Read more...

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

poetGegužės pradžioje Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje vyko Biržų rajono savivaldybės 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Tarp 28 konkurse dalyvavių buvo ir mūsų mokyklos skaitovės 1 klasės mokinė Emilija Barauskaitė ir 3 klasės mokinė Radvilė Natkaitė. Mergaites konkursui ruošė mokytoja R. Lapeikienė.

Read more...