Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

eTwinning

Print
PDF

etwineTwinning projekto "Žmogaus kūnas - kas tai? " temai "Jutimo organai'' kartu su sveikatos specialiste Vytaute ir mokytoja Lina Kučinskaite vaikai susipažino su penkiais jutimo organais: regos, klausos, skonio, uoslės ir lytėjimo. Lopšelio grupėje tyrinėjome cukrų, druską, kavą, cinamoną, pipirus. Vaikai svarstė, kas geriausiai padeda pažinti produktą, kvapas, skonis ar vaizdas, lietė įvairios tekstūros medžiagas - švelnias, šiurkščias, minkštas, kietas bei nustatė, šiltas ar šaltas daiktas.

Read more...

Gandro diena

Print
PDF

ganMinint gandro dieną, jungtinės grupės vaikai kartu su mokytoja L. Kučinskaite nusprendė apsilankyti bibliotekoje ir daugiau sužinoti apie šį paukštį. Bibliotekininkė Livija Šmatienė papasakojo dar nežinotų faktų apie gandrą. Po išklausytų lietuvių liaudies pasakų vaikai sužinojo, kodėl gandro kojos raudonos, o plunksnos baltos ir juodos. Dar vieną pasaką ,,Gandras ir lapė'' vaikai parsinešė paskaityti prieš miegą. Skambant linksmai dainelei vaikai mėgdžiojo gandro eiseną, linksmai pašoko. Biblioteka pasipuošė vaikų pieštais gandrais. Ačiū bibliotekininkei Livijai už netradicinę pamokėlę.

Read more...

"Gertuvių diena''

Print
PDF

ger"Gertuvių diena'' taip pat skirta pasaulinei vandens dienai. Jungtinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė žiūrėjo filmuką apie Žemės išsaugojimą, pasidžiaugė savo ir pagyrė draugų gertuves, diskutavo, kam jos reikalingos, piešė, rašė ir... išmatavo, kiek puodelių vandens telpa, bandė savaip "užrašyti'' gautą rezultatą. Kartais paprasta veikla atneša nepaprastų ir įdomių patirčių.

Read more...

Pasaulinė Žemės diena

Print
PDF

zd2022Šiandien dalis pamokų ar pamokos veiklų buvo skirta mūsų ŽEMEI. Pasaulinės Žemės dienos proga 1-3 klasių mokiniai rašė laiškus Žemei, kuriuose dėkojo už šilumą, gėles, orą, paukštelius ir saugumą. 2-4 klasių mokiniai gamino planetą Žemę ir tam paskyrė ne vieną pamoką. Vyresnių klasių mokiniai per biologijos pamoką iškėlė mokyklos teritorijoje inkilus, prieš tai prisiminė kokie jie turi būti, kad paukšteliai mielai juose apsigyventų. Lietuvių kalbos pamokoje mokiniai rašė laišką paukšteliams, kurie apsigyvens mokinių iškeltuose inkiluose.

Read more...

Minint pasaulinę Dauno sindromo dieną

Print
PDF

pdsdKovo 21 d. minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, darželinukai prisijungė prie Vilniaus lopšelio-darželio „Medynėlis" organizuojamos akcijos „Skirtingų kojinyčių šokis". Kiekviena grupė pašoko po vieną šokį, kurį kartu su vaikais paruošė muzikos mokytoja I. Staskonienė. Šokių video buvo įkelti akcijos Facebook puslapio grupėje.

Read more...

Pasaulinė vandens diena

Print
PDF

world-water-dayKovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Vandens dienai jungtinė ikimokyklinė ir priešmokyklinė ugdymo grupė kartu su mokytoja D. Karosiene žaidė žaidimą "Spalvotos lietaus balutės'' ( su kojytėmis reikėjo "išsemti'' iš balučių mėlynus kamuoliukus- lašelius). STEAM veikla - "Akvariumas žuvytei'' ( vanduo, plastikinis butelis, balionas). Ir svarbiausia, su vaikučiais dar kartą mokytoja kalbėjo apie tai, koks svarbus vanduo gyvybei išsaugoti, kaip jiems pasisekė gyventi turtingoje vandens ištekliais šalyje ir kaip svarbu juos saugoti ir tausoti.

Read more...

eTwinning

Print
PDF

etwinningeTwinning tarptautinio projekto "Add salt to your life" pirmasis darbas- avataro kūrimas. Kartu su informatikos mokytoju D. Barkausku mokiniai kūrė savo reprezentaciją internete- dirbtinę asmenybę.

Read more...

Zipio draugai

Print
PDF

zipiodraugaiTarptautinėje programoje „Zipio draugai" dalyvaujantys priešmokyklinukai, įgauna vis daugiau socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų. Kartu su mokytoja L. Kučinskaite šiandien jie aptarė programos ,,Zipio draugai '' trečią dalį- ,,Tarpusavio santykių užmezgimas ir nutraukimas". Čia vaikai daugiau sužinojo apie draugystę – kaip susidraugauti ir išsaugoti draugystę, ką daryti, jei jie jaučiasi vieniši ir atstumti. Jie mokėsi atsiprašyti ir susitaikyti su draugu po ginčo. Vaikai dalinosi mintimis, kaip suprasti, kad tai tikra draugystė. Kartu ,,pražydino'' draugystės gėlę, ant žiedlapių surašę, kaip reikia elgtis draugiškai. Vaikai darė geriausio draugo maketą ir jį pristatė, apibūdino kitiems vaikams, žaidė žaidimus.

Read more...

3.14159265359

Print
PDF

piKovo keturioliktoji (3.14) dėl savaime suprantamų priežasčių yra vadinama skaičiaus Pi diena. 5 -8 kl. mokiniai ir mokytojai paminėjo Tarptautinę šio skaičiaus dieną. Mokiniai pasidalino grupėmis. Grupelės turėjo atlikti užduotis trijose stotelėse: piešė Pi miestą, matavo apskritimo ilgį, bandė įsiminti skaičiaus Pi skaitmenis. Žinias įtvirtino Viktorinoje. Pasaulyje gyvuoja tradicija Pi dieną valgyti apvalų pyragą, papuoštą graikiška raide π. „Pi" asocijuojasi su anglų kalbos žodžiu „pie" (pyragas) ir geometrine jo forma. Todėl ir prizai buvo pyragai.

Read more...

Vau, skeletas!

Print
PDF

skeletasJungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai kartu su mokytoja D. Karosiene eTwinning projekto veiklose toliau tyrinėja žmogaus kūną. Šį kartą - žmogaus kaulai. Per organizuotą STEAM veiklą, naudodami juodą popierių, miltus ir ausų krapštukus, vaikai sudėliojo savo rankos/ plaštakos kaulus. Emocijų jūroje buvo: "Vau, skeletas'', "Jaučiu lyg ir vėjas ranką liečia', "O, snieguota ranka''. Taip pat skaičiavo kaulus plaštakoje bei domėjosi jų ilgiu. Projektas tęsiasi kartu su augančiu susidomėjimu.

Read more...

eTwinning

Print
PDF

etwinningeTwinning projekto „Žmogaus kūnas - kas tai?" veikla jungtinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėje su mokytoja D. Karosiene. Jaunieji tyrinėtojai tęsia pažintį apie žmogaus kūno sandara ir įsitikina, kad visų žmonių kūnas sudarytas iš tų pačių kūno dalių ir jame esančių vidaus organų. Tačiau prieš tai buvo daug diskusijų ir informacijos paieškos. Bet įdomiausie yra rezultatas- praktiškai bandyti tai pavaizduoti patiems.

Read more...

Pasitikime grįžtančius paukščius

Print
PDF

varnen1Šylant orams netrukus pasitiksime ir grįžtančius paukščius. Kiekvienais metais besirūpinant grįžtančiais paukščiais visoje Lietuvoje iškeliama 3-4 tūkst. inkilų. Kovo mėn. pirmoje pusėje miškų urėdai paprastai ragina visus įsijungti į inkilų kėlimo šventę. Šiemet mokyklos draugas, Latvelių girininkas Algirdas Trybė, į inkilų kėlimo šventę atvykusiems 7-8 kl. mokiniams paaiškino apie inkilų gamybą bei kabinimo taisykles, papasakoja apie paukščių rūšis, jų ypatumus. Mokiniams tai buvo ne tik prasmingas darbas- įkurti namą paukšteliui, tačiau ir puiki galimybė veikti kartu, gal būt kažkam tai tapo dar vienu „pirmu kartu"gyvenime ar puikia proga "užsidirbti" pliusą biologijos pamokai. Kartu su biologijos mokytoja Audrone Grigiene mokiniai jau ne pirmą kartą biologijos ar gamtos pamokas veda gamtoje.

Read more...