Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išvyka į ekologinį pieno ūkį

Print
PDF

gpDalyvaudami  Šviečiamosios gyvulininkystės projekto programoje  „Augink, rūpinkis, mylėk", spalio 20 dieną 5-7 klasių mokiniai, kartu su mokytoja Audrone Grigiene, lankėsi Biržų rajono Parovėjos seniūnijoje Vaidutės ir Vytauto Stankevičių ekologiniame pieno ūkyje.

Read more...

Pažintis su ekologiniu ūkiu

Print
PDF

cowĮgyvendinant „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtros" projekto veiklas, spalio 12 d. pradinių klasių mokiniai, lydimi mokytojų J. Mulokienės, R. Lapeikienės ir A. Svalbonienės lankėsi Telšių rajono Trimėsėdžių kaime Antano Šakio ekologiniame ūkyje. Šiame ūkyje yra auginami mėsiniai limuzinų veislės galvijai, ūkis atviras visiems, norintiems pamatyti gyvulius, ištrūkti iš miesto ir ,,pasižmonėti'' kaime. Šiame ūkyje rengiamos edukacinės programos, šeimininkams talkina veterinarijos gydytojas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos stambiųjų gyvūnų klinikos vedėjas A. Rutkauskas.

Read more...

„Sveikuolių sveikuoliai" konkurse II vieta

Print
PDF

sveikuoliaiSpalio 17 d. Biržuose vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai" pirmasis etapas. Mūsų mokyklą atstovavo 5-6 kl. mokinių komanda: Rugilė Skaringaitė, Eleni Kotsolakou, Agnė Miežiūnaitė, Gita Glebavičiūtė, Alantas Janonis ir Vytas Jasiūnas. Konkursui ruošė mokytoja R. Plikšnienė ir sveikatos priežiūros specialistė N. Gailiūnienė.

Read more...

PALTUKAS RUDENIUI

Print
PDF

paltasPro niūrius debesis prasibrovusi saulutė taip ir kviečia į kiemą pasidžiaugti  auksiniu rudeniu. Kadangi rudeninis vėjas jau baigia nurengti medžius, ,,Boružiukų" grupės vaikai Rudenėliui sugalvojo ,,pasiūti" paltuką, kad jam nebūtų taip šalta laukti žiemos. Idėja kilo nagrinėjant šios savaitės temą ,,Tvarkingi rūbeliai - gražūs vaikeliai".

Read more...

Atidengta lenta Nepriklausomybės kovų savanoriams

Print
PDF

vycioArtėjančio Lietuvos šimtmečio proga, spalio 15 d., mokyklos bendruomenės nariai dalyvavo atminimo paminklo 1919–1920 m. Nepriklausomybės kovų Nemunėlio Radviliškio valsčiaus Vyčio kryžiaus kavalieriams ir savanoriams atidengimo ceremonijoje.

Read more...

Kultūros namų jubiliejus

Print
PDF

60Spalio 14 d. mokyklos bendruomenės nariai dalyvavo miestelio kultūros namų įkūrimo 60–mečio šventėje. Linkėjimus partneriams mokyklos bendruomenės vardu išsakė mokyklos direktorė E. Timukienė ir mokinių prezidentė I. Karosaitė.

Kaip sukurti kokybiškus santykius su vaikais?

Print
PDF
tevaivaikaiSpalio 12 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi VŠĮ "Asmenybės brandos centro" psichologė A. Lingienė. Viešnia skaitė paskaitą „Kaip sukurti kokybiškus santykius su vaikais?" mokyklos tėveliams, mokytojams.
Psichologė draugiško pokalbio metu priminė apie ribų nustatymus, davė naudingų patarimų, kokie įrankiai padeda auklėti vaikus, siūlė stiprinti vaikų savivertę, priminė esminius dalykus, kuriuos kasdieniniame darbų sūkuryje dažnai pamirštame - kurti kokybiškus santykius, padėti savo vaikams.

Read more...

Laimėtas „NATURLAB.LT" projektas Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje

Print
PDF

lmnsc_logoVasarą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras drauge su ŠMM paskelbė neformaliojo vaikų švietimo projektų konkursą, kurio metu siūlė rašyti projektus mokinių sveikatingumui stiprinti, pilietiškumui ugdyti, sporto bet STEAM sritims. Mūsų mokykla kartu su Akmenės rajono Akmenės gimnazijos bei Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos mokytojomis parengė STEAM projektą „Naturlab.Lt". Iš viso vertinimui buvo pateikti 209 projektai, po pirmo projekto etapo liko 170, o finansavimą gavo tik 35 organizacijos. Jų tarpe ir mūsų projektas, kurio pagrindinis tikslas - edukacinės veiklos, gamtamoksliniai tyrinėjimai Biržų, Akmenės, Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkėse.

Read more...

Mokytojų diena

Print
PDF

teacher01Spalio 5-ąją mokykloje minėjome Mokytojų dieną. Šią dieną mokytojai ir mokiniai kaip įprasta rinkosi į pamokas, tačiau šiandien jos buvo netradicinės. Susirinkę prie mokytojų kambario pradėjome rytą sveikinimo žodžiais. Mokyklos direktorė apdovanojo mokytojus už ilgametę patirtį, laimėjimus olimpiadose, respublikiniuose ir rajoniniuose konkursuose. Dešimtokai taip pat pasveikino mokytojus, ne tik simbolinėmis dovanėlėmis – raudonšoniais obuoliais, bet ir  "Like" ženkliukais už įvairiausius nuopelnus: "Stilingiausia mokytoja", "Už meilę sportui", "Vaikščiojantis žemėlapis" ir t.t. 5-6 klasių mokiniai sušoko originalų šokį.

Read more...

Edukacinė pamoka „Lėlių teatro įdomybės"

Print
PDF

lelĮgyvendinant „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtros" projekto veiklas, spalio 4 dieną 5-7 klasių  mokiniai kartu su mokytojomis I. Mizariene ir  R. Zemlickiene  dalyvavo edukacinėje programoje „Lėlių teatro įdomybės".

Read more...