Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kario profesija

Print
PDF

karKario profesija - pareiga ar darbas? Šiandien mokiniams į šį klausimą stengėsi atsakyti profesionalus karys, atsargos kapitonas, kurio tikslas buvo Lietuvos kariuomenės kario kasdienybę parodyti lengvai.

Read more...

Edukacinė išvyka

Print
PDF

siauliai-herbasPradinių klasių mokiniai buvo edukacinėje išvykoje Šiauliuose. Pagrindinis išvykos tikslas buvo edukacija Šiaulių saldainių fabrike „Rūta". Čia mokiniai pamatė šokoladinių saldainių ruošimo subtilybes, ragavo įvairių rūšių saldainių, o taip pat ir gamino juos savo pačių rankomis. Be saldainių fabriko mokiniai dar aplankė vieną žymiausių Lietuvos lankytinų vietų - Kryžių kalną, buvo prie aukščiausio saulės laikrodžio Lietuvoje ir smagiai leido laiką prie Talšos ežero ir prie didžiausios gyvūno skulptūros Lietuvoje - „Geležinės lapės".

Read more...

„Judėsim, stiprėsim - namie nesėdėsim"

Print
PDF

esBiržų visuomenės sveikatos biuras gegužės 17 dieną pakvietė ugdymo įstaigas į sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-mečio paminėjimo renginį pradinių klasių moksleiviams - „Judėsim, stiprėsim - namie nesėdėsim". Renginio metu, kuris vyko Dauguviečio parke, vaikai išbandė įvairius žaidimus ir užduotis.

Read more...

Ppakvietė „pasimatuoti" mokyklą

Print
PDF

matuotiKetvirtokai pakvietė būsimuosius pirmokus „pasimatuoti" mokyklą. Mokiniai savo mažųjų draugų laukė su pačių pagamintomis dovanomis- stalo žaidimais. Antrokai ir ketvirtokai pristatė savo padarytus žaidimus, o būsimiems pirmokams linksma buvo juos išbandyti kartu su jaunaisiais žaidimų kūrėjais. Kas gali būti maloniau nei išbandyti naują žaidimą žaidžiant kartu su žaidimo autoriumi ir kūrėju.

Read more...

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasŠiandien lopšelio grupės vaikai kartu su mokytoja Lina Kučinskaite STEAM mokymą (gamtamokslis+dailė) taikė ugdymo temoje „Laukiam vasaros". Vaikai aptarė, kokie gamtos požymiai rodo, kad jau artėja vasara, kaip nuo oro priklauso apranga, stebėjo gamtos reiškinius, tyrinėjo pievos gyventojus. Nesuradę pievoje drugelių, vaikai juos gamino patys. Dėliojo drugelius iš spalvotų delniukų, aplikavo. Keturmečiai pasigamino erdvinius drugelius. Lietingas oras leido aptarti ir priežastis, dėl kurių atsiranda vaivorykštė, bei suskaičiuoti, kiek ir kokių spalvų ji turi. Apniukusią dieną nuspalvinti padėjo pačių rankomis pagamintos vaivorykštės. Darbeliams vaikai naudojo netradicines priemones: ritinėlius, vatą, pinigus, sagas, akytes. Darbeliai „Drugelis", „Vaivorykštė" labai papuošė grupę.

Read more...

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

poetGegužės pradžioje Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje vyko Biržų rajono savivaldybės 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Tarp 28 konkurse dalyvavių buvo ir mūsų mokyklos skaitovės 1 klasės mokinė Emilija Barauskaitė ir 3 klasės mokinė Radvilė Natkaitė. Mergaites konkursui ruošė mokytoja R. Lapeikienė.

Read more...

eTwinning diena

Print
PDF

etwinningGegužės 9-ą švenčiama programos eTwinning diena. Tai progai mokinukai ir darželinukai atkodavo eTwinning programos dienos datą, nuspalvindami ją nurodytomis spalvomis.

Read more...

Vyko į Biržų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Print
PDF
gaisrineGegužės 4 d. minima šv. Florijono – gaisrų sergėtojo diena.
Šia proga 1, 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja R. Lapeikiene vyko į Biržų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. 3 kl. mokinei Radvilei Natkaitei buvo įteikta padėka už dalyvavimą konkurse „Gaisrinė sauga – vaikų akimis".
Radvilė su klase buvo pakviesta dalyvauti atvirų durų dienoje Biržų PGT. Vaikai galėjo pamatyti bei išbandyti ugniagesių darbo įrankius ir aprangą.

Read more...

Eksponuojami mūsų piešiniai

Print
PDF

artNuo šiandien biržietiškumo nestygstančioje kavinukėje „Kų Tujė?" eksponuojami mūsų darželinukų ir pradinių klasių mokinių piešiniai. Dėkojame kavinukės savininkei Giedrei Užkurėlytei ir kviečiame tėvelius kartu su vaikučiais užsukti į kavinukę apžiūrėti parodėlės, o kartu ir nusifotografuoti prie piešinio kartu su savo piešinio autoriumi.

Read more...

Apdovanojome geriausius

Print
PDF

sveikinPrieš šventes apdovanojome geriausius: geriausiai baigusius antrą trimestrą, padariusius didžiausią ugdymosi pažangą, geriausiai lankiusius pamokas ir aktyvinančius klasės bendruomenę.

Read more...

Velykų laukimas

Print
PDF
velykeles„Velykų zuikutis
Pas mus atskubėjo,
Margučių kraitelę
Po langu padėjo..."

Velykų laukimas jungtinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėje su mokytoja D. Karosiene.

Read more...

"Deklamuoju Lietuvai'

Print
PDF

poetRajoniniame skaitovų konkurse "Deklamuoju Lietuvai'', kurį organizavo Biržų m. vaikų darželis "Genys'', dalyvavo net keturi mūsų jaunieji skaitovai. Vaikai turėjo puikią galimybę ne tik išgirsti savo vienmečių deklamuojamus eilėraščius, tačiau ir patys pasirodyti didesnei auditorijai. Daug pagiriamų ir padrąsinančių žodžių buvo pasakyta visiems, o taip pat palinkėjimų sėkmės ateinančių metų skaitovų konkurse. Už gražius pasirodymus konkurse visi buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis

Read more...