Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Varžybos Biržų „Atžalyno" pagrindinėje mokykloje

Print
PDF

bikeLapkričio 24–25 d. mūsų mokyklos 6–10 klasių mokiniai dalyvavo tarptautinėse virtualiose dviračių lenktynėse, kurios vyko Biržų „Atžalyno" pagrindinėje mokykloje. Lenktynėse dalyvavo rajono mokyklų komandos, kurios keičiantis tarpusavyje mynė  dviračius ‒ treniruoklius maršrutu: Rajec Jestršebis–Tvrdošynas–Biržai. Taip pat vyko sportiniai užsiėmimai: kinbolas, lėkščiasvydis bei grindų riedulys. Varžėsi mokyklų komandos, mūsų mokyklos komanda laimėjo II vietą kinbolo varžybose.

Read more...

Fotono diena

Print
PDF

lmnsc_logoLapkričio viduryje 8-10 klasių mokiniams, įgyvendinant  STEAM projektą „Naturlab.Lt", vyko netradicinė fizikos pamoka, skirta „Fotono dienai". Pamokos metu mokiniai minė mįsles, sprendė kryžiažodžius, kriptogramas, atliko įvairias praktines užduotis ir eksperimentus, pavyzdžiui, matavo žaislinio automobilio greitį, tyrė kūnų kritimo greitį, lygino žalio ir virto kiaušinio sukimąsi.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

cat-happy-clapping-animated-gif-clrU. Lapėnaitę, K. Vitinš, D. Gasiūnaitę, V. Gasiūnaitę, R. Mačiukaitę, A. Bagdoną, G. Matuzevičių, G. Gasiūną, E. Pilkauską ir J. Taujanską kaimo mokyklų žaidynėse - kvadrato varžybose užėmusią II vietą.

Read more...

Integruotas projektas "Rudens spalvos"

Print
PDF

rudspRuduo - pats spalvingiausias metų laikas, kai gamta pasipuošia auksiniu atspalviu. Spalio mėnesį pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis Regina, Asta ir Jolanta dalyvavo integruotame projekte "Rudens spalvos". Mokiniai grožėjosi rudens spalvomis, rinko ir džiovino margaspalvius lapus, klasėse atliko grupinį kūrybinį darbą, panaudodami surinktą medžiagą.

Read more...

ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ 2017

Print
PDF

nordic-mapŠiais metais Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projektas švenčia 20 metų jubiliejų. Bet tai nėra kažkuo išskirtinė data. Projekto pagrindiniai tikslai ir uždaviniai lieka tie patys. Tūkstančiams vaikų ir suaugusiųjų nuo pat Grenlandijos iki Baltarusijos ši savaitė - tai istorijų klausymasis jaukioje žvakių šviesoje, nauja literatūra iš Šiaurės, įvairios parodos, susitikimai ir kiti renginiai su Šiaurės šalimis susijusiomis temomis. Kasmet daugiau kaip 2000 mokyklų ir bibliotekų sutartą dieną tą pačią valandą vyksta Šiaurės šalių knygų skaitymai. Kai mus gaubia lapkričio sutemos, užsidegame žvakes ir skaitome. Tokia yra du dešimtmečius gyvuojanti Šiaurės šalių bibliotekų savaitės idėja. Jau dvidešimtą kartą šioje skaitymo šventėje dalyvauja ir Lietuvos bibliotekos, mokyklos, dienos centrai, vaikų darželiai. Šiemet skaitymus rengti užsiregistravo jau daugiau kaip 400 švietimo ir kultūros įstaigų Lietuvoje, prie šios tradicijos jungiasi ir lietuviškos mokyklos užsienyje. Tradiciškai Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje irgi vyksta šios savaitės renginiai, o pirmiausia – skaitymai. Renginius visai savaitei organizavo 2 kl. mokytoja R. Lapeikienė, miestelio bibliotekos vedėja L. Šmatienė ir mokyklos bibliotekos vedėja M. Džėjytė-Storberg, daug prisidėjo visi mokyklos mokytojai.

Read more...

Tolerancijos diena

Print
PDF

tolerancĮgyvendinant vieną iš Olweus patyčių prevencijos projekto veiklų, lapkričio 17 d. mokykloje buvo minima Tolerancijos diena tema: „Visi skirtingi-visi lygūs", kurios tikslas  – bendradarbiavimo skatinimas  bei saugios emocinės aplinkos kūrimas. „Kitokių" pamokų metu mokiniai, pasidaliję į grupes, dalyvavo netradicinėse dailės terapijos ir pozityvaus elgesio pamokose.

Read more...

Tarptautinė diena prieš stichines nelaimes

Print
PDF

lmnsc_logoMokykla, dalyvaudama Neformaliojo vaikų švietimo projekte „Naturlab.Lt" įgyvendino vieną iš veiklų – minėjo tarptautinę dieną prieš stichines nelaimes. Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, turėjo atsakyti į klausimus, kas yra stichinės nelaimės, kodėl jos kyla, kaip išvengti sunkių padarinių. Kitame etape mokiniai buvo supažindinti su didžiausiomis nelaimėmis žmonijos istorijoje, kurios nusinešė iki 4 mln. gyvybių. Ypač mokiniams buvo įdomu prisiminti vardus, kuriais pavadinti uraganai.

Arklininkystė

Print
PDF

gpSpalio 25 dieną vyko Šviečiamosios gyvulininkystės programos „Augink, rūpinkis, mylėk" užsiėmimas, tema „Arklininkystė". Mokiniai ieškojo informacijos internete  pasirinkta tema: I grupė - arklių protėviai, II grupė - auginamų arklių veislės Lietuvoje, III grupė - arklių paskirtis ir priežiūra. Savo darbus pristatė visai auditorijai. Užsiėmimo pabaigoje atliko užduotis pratybų knygelėje.

Kaip padrąsinti vaiką elgtis tinkamai ir būti savarankišku?

Print
PDF

kartusaldu_logoLapkričio 3 d. mokykloje tėvų komitetas ir mokyklos taryba diskutavo su mokyklos administracija apie švietimo naujoves, šiandienos aktualijas, išsakė lūkesčius dėl 2018 metų veiklos. Taip pat susitiko su VŠĮ Šeimos centro „Kartu saldu" įkūrėja, psichologe Kristina Pikūne tema „Kaip padrąsinti vaiką elgtis tinkamai ir būti savarankišku?".

Read more...

„Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu

Print
PDF

tllogoSpalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą".

Read more...