Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Karnavalas 2018

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Greitesni už vėją

Print
PDF

windGegužės 25 d. ikimokykliniame skyriuje vyko tradicinė sporto šventė su tėveliais „Greitesni už vėją". Šventė prasidėjo visuotine mankšta „Yra tokia diena". Po to dalyviams pasiskirsčius į „Raudonųjų" ir „Žaliųjų" komandas, teko įveikti kliūčių ruožą bėgant per lazdas, nešant svarmenis, perduodant kamuoliuką, traukiant virvę bei grumiantis kamuoliukų mūšyje.

Read more...

Lengvosios atletikos varžybos

Print
PDF

track-runners-hiGegužės 23 dieną mokyklos pradinukų komanda: Vytautė Gasiūnaitė, Ignas Kubilius, Adas Bagdonas, Gvidas Gasiūnas, Justas Taujanskas, Eligijus Pilkauskas dalyvavo pradinių klasių lengvosios atletikos varžybose Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinėje mokykloje. Mokiniai rungėsi kamuoliuko metimo, šuolio į tolį, ilgo ir trumpo nuotolio bėgimo rungtyse.

Read more...

Socialinė-pilietinė veikla

Print
PDF

socGegužės 23 dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje buvo organizuojamas 1-10 klasių mokinių socialinių- pilietinių veiklų pristatymas. Socialinių- pilietinių veiklų tikslas - ugdyti atsakingus, sąmoningus piliečius. Ši veikla siejama su vykdomais projektais, tradicijomis, bendravimu su socialiniais partneriais, indėliu gerinant mokyklos įvaizdį, atstovaujant mokyklą olimpiadose, konkursuose, varžybose.

Read more...

NETRADICINĖ DIENA

Print
PDF

activGegužės 21d. ,,Boružiukų" grupės vaikučiams veikla vyko lauko aikštelėje įrengtose erdvėse. Iš ryto vaikai kartu su tėveliais statė palapinių miestelį, įrenginėjo kambarius (Ugnė atsinešė augintinį - šuniuką). Auklėtojos padėjėja ruošė lauko virtuvę, auklėtoja kartu su vaikais kūrė - ,,Kūrybinių darbų laboratoriją„ ir žaidimų aikštelę.

Read more...

Šok 2018. Po vaivorykštės tiltu

Print
PDF

dance2018Įgyvendinant sveikatos rėmimo programą bei minint tarptautinę šokių dieną, gegužės 21 d. neįprastoje vietoje, krepšinio aikštelėje, sukosi poros: nuo mažiausio darželinuko iki dešimtoko, čia vyko jau tradicine tapusi šokių diena „Šok 2018. Po vaivorykštės tiltu".

Read more...

Dainuojantis pavasaris

Print
PDF

100pavGegužės 18 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokinių vokalinis ansamblis dalyvavo Biržų miesto ir rajono mokyklų meno kolektyvų vykusiame renginyje „100 pavasarių", kuris vyko Biržų „Kaštonų" pagrindinėje mokykloje.

Read more...

Išvyka į Molėtus

Print
PDF

moletaiGegužės 16 d. 7, 9 ir 10 klasių mokiniai vyko į pažintinę-edukacinę kelionę po Molėtų kraštą. Kiekvienas Lietuvos rajonas turi kažką savito, skirtingo. Ne išimtis ir Molėtų kraštas. Jei mums, šiaurės Lietuvos gyventojams, šis regionas atrodo ypatingas savo pušynais, ežerų gausa, tai visiems be išimties jis svarbus savo observatorija, etnokosmologijos muziejumi ir galimybe pažvelgti į kosmosą savo akimis.

Read more...

Rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

knygaGegužės 16 d. Maja Karitonaitė 2 kl. mokinė ir Deimantė Gasiūnaitė 4 kl. mokinė dalyvavo rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse. Maja deklamavo R. Skučaitės eilėraštį „Rudens laiškai", Deimantė – J. Erlicko eilėraštį „Pavasaris su varle". Mergaičių eilės buvo skirtos Tėvynei Lietuvai.

Read more...

Viktorina apie knygas

Print
PDF

knygosGegužės 15 d. mokykloje vyko viktorina, skirta spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. 1-10 klasių mokiniai, pasiskirstę mišriomis komandomis pagal amžių, sprendė užduotis. Dalyviams teko atsakyti į klausimus apie rašytojus, jų kūrinius, pasakas ir literatūrinius terminus.

Read more...

Poezijos popietė

Print
PDF

a_a61f6d03Gegužės 10 dieną mokykloje vyko rusiškų dainų ir poezijos mylėtojų popietė, skirta tėvų dienai. Renginio idėją- rusų klasikų eiles skaityti poroje su mama, mokytoju ar draugu palaikė Augustas, Rokas, Rasa, Viltė, Marta, Kornelija, Marijus, Miglė, Ineta ir mažieji skaitovai Nojus bei Jokūbas.

Read more...