Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Į mokyklą atkeliavo sniego seniai

Print
PDF

besmVieną antradienio rytą pradinių klasių mokiniai į mokyklą skubėjo nešini „kleistomis mokymo priemonėmis“: šluotomis, kibirais, morkomis, sagomis, šalikais... Netrukus už mokyklos langų, vidiniame kiemelyje, ėmė dygti 12 linksmų sniego žmogučių.

Read more...

Sveikiname:

Print
PDF
  • Luką Marusovą, 9-tos klasės mokinį, rajoninėje technologijų olimpiadoje (konstrukcinės medžiagos), užėmusį I vietą (mokytojas E. Lapeikis)

Read more...

Mokykloje lankėsi psichologė

Print
PDF
stop1

Įgyvendinant Comenius Regio projektą „Smurto prevencija mokykloje“, mokykloje lankėsi Biržų PMMMC psichologė Žaneta Skupaitė, kuri susitiko su 9-10 klasių mokiniais.

Read more...

„Anė iš Žaliastogių“

Print
PDF

agne1Saulėtą ir pavasariu dvelkiančią vasario 27 dieną 5-6 klasių mokiniai susiruošė į Žaldokynės krašto festivalį žiūrėti J. Miltinio dramos teatro  sukurto spektaklio „Anė iš Žaliastogių“, pagal Kanados rašytojos Liusės Modės Montgomeri to paties pavadinimo romaną. Mokiniai susižavėję žiūrėjo spektaklį, kuriame dvelkė gerumu ir švelnumu apie našlaitę, Anę, morkų spalvos plaukais ir jos naująją šeimą, Drama buvo kupina gamtos grožio, gaivaus komizmo, audringų džiaugsmo ir liūdesio priepuolių bei stiprios ir tyros gyvenimo meilės. Mokiniams spektaklis įkvėpė daugiau pasitikėjimo savimi, savo svajonėms bei norams. Grįžę į namus nupiešė šios dramos iliustraciją.

Kūrybinių partnerysčių dienos

Print
PDF

tripodĮgyvendinant projektą „Kūrybinės partnerystės“ mes, aštuntos klasės mokiniai, vasario 28 d. – kovo 1d. kantriai laukę, pagaliau susitikome su kūrybos praktiku, fotografu Egidijumi Kabošiumi bei agente Vaida Norkevičiene.

Read more...

Mokykloje lankėsi portugalų delegacija

Print
PDF

FlagLithuaniaPortugalVasario 26 d., antradienį, įgyvendinant švietimo mainų paramos fondo finansuojamą Comenius Regio projektą „Smurto prevencija mokykloje“, mokykloje lankėsi Faro miesto savivaldybės (Portugalijos) 12 asmenų delegacija. Tai antras ir baigiamasis svečių vizitas Lietuvoje įgyvendinant minėtą prevencijos projektą.

Read more...

Vaikų gamtos pažinimas žiemą

Print
PDF

iciclegroups2Žiemos pramogos, tyrinėjimai, stebėjimai, eksperimentai vaikams suteikia galimybę pažinti ir įsitikinti, ir nors kalendorinė žiema jau baigėsi, tačiau kiekviena diena pateikia nepakartojamo grožio vaizdų, ragina kaskart išbandyti, atrasti, patirti, pažinti ir džiaugtis gamtos vaizdais.

Read more...

„Visa Lietuva skaito vaikams“

Print
PDF
knyga1-5 klasių mokiniai dalyvauja skaitymo skatinimo programoje „Visa Lietuva skaito vaikams“.
Mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojos ir mokiniai bei penktokai su lietuvių kalbos mokytoja įsitraukė į „Mažojo Princo fondo“ iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ skaitymo skatinimo projektą, kuris startavo gruodžio 21 d.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

paletteInetą Karosaitę, rajoninėje 5-8 klasių mokinių dailės olimpiadoje laimėjusią III vietą.

Mokytoja V. Pociūnienė

Projekto „Kuriame Respubliką“ iniciatyvos mokykloje

Print
PDF

kuriamerespublikaMūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai kartu su 120 Lietuvos mokyklų dalyvauja pilietinės visuomenės instituto organizuojamame projekte „Kuriame respubliką“. Aktyviausi 9-10 klasių mokiniai kuria „Nemunėlio Radviliškio Respubliką“. Jie jau turi savo Respublikos prezidentę, atstovus spaudai, viešiesiems ryšiams, jie jau sukūrė projektuko idėją, parengė įgyvendinimo ir finansavimo planą. Projekto koordinatorė, pavaduotoja ugdymui, Edita Timukienė.

Read more...