Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šauniausia sportuojanti šeima

Print
PDF

sportcRugsėjo 19 d. ikimokyklinio skyriaus ,,Boružiukų" grupės vaikučiai:  Vilmantė, Mona, Aleksis su mamytėmis, o Radvilė su mama ir tėčiu dalyvavo  rajoniniame ikimokyklinių įstaigų tarptautiniame sportiniame projekte ,,Šauniausia sportuojanti šeima", kurį organizavo Biržų miesto vaikų darželis ,,Drugelis".

Read more...

„Naturlab.lt" projekto veikla - „Miškininko diena"

Print
PDF

lmnsc_logoBiržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai, įgyvendindami neformaliojo vaikų švietimo projekto „Naturlab.lt" veiklas  rugsėjo 16 dieną Biržų girioje dalyvavo netradicinėje pamokoje 9-10 klasių mokiniams „Aukščiausi Lietuvos medžiai ir ozono sluoksnio apsauga".  Tema pasirinkta neatsitiktinai, šiandien minima Miškininkų ir Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena.

Read more...

Laimėtas neformaliojo vaikų švietimo projektas "Naturlab.lt"

Print
PDF

lmnsc_logoMūsų mokykla, siekdama kryptingesnio neformaliojo vaikų švietimo, vasarą kartu su partneriais: Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija, Akmenės gimnazija, Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros parapijos vaikų dienos centru, Biržų Atvira Jaunimo erdve, Biržų regioniniu parku parengė ir Švietimo ir mokslo ministerijai pateikė neformaliojo vaikų švietimo projektą. Rugsėjo pradžioje paaiškėjo, kad iš daugiau nei 200 projektų, pateiktų vertinimui, finansavimas skirtas tik 35 – tame tarpe ir mūsų - STEAM krypties projektui „Naturlab.lt".

Read more...

„Šviečiamosios gyvulininkystės veikla"

Print
PDF

gpRugsėjo 13 d. Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje startavo šviečiamosios gyvulininkystės projekto programa „Augink, rūpinkis, mylėk". Programos tikslas - skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste, gerinti gyvulininkystės srities profesijų įvaizdį.

Read more...

Solidarumo bėgimas Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje

Print
PDF

solidarumasRugsėjo 8 dieną mokyklos bendruomenės nariai – I-X klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai prisijungė prie ,,Gelbėkit vaikus" organizacijos organizuoto Solidarumo bėgimo.

Read more...

Rugsėjo 1-osios šventė

Print
PDF

1rugRugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mokslo ir žinių šventė Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje prasidėjo priešais mokyklą. Kiekvieno mokyklos bendruomenės nario širdyje plazdėjo lengvas nerimas pagalvojus apie tai, ką šie metai atneš naujo, įdomaus. Labiausiai jaudinosi pirmokai. Skambant mokykliniam varpeliui, vyriausieji – dešimtokai – atvedė nedrąsius pirmokus į šventę. Rugsėjo pirmosios renginį vedė dešimtokai: Ineta, Marijus ir Miglė.

Read more...

Integruotas gamtos mokslų kursas 5–8 klasėse

Print
PDF

upc_violetBirželio 13–14 d. direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Vaitaitytė ir biologijos mokytoja A.Grigienė dalyvavo UPC organizuotose „Integruoto gamtos mokslų kurso 5–8 klasėms" programos išbandymo kūrybinės dirbtuvėse. Jose dalyvavo 19 labai įvairių – miesto ir miestelio, mažų ir didelių, progimnazijų ir ilgųjų gimnazijų – mokyklų komandų iš įvairių Lietuvos savivaldybių.

Read more...

Vaikų užimtumo programa „Prie Nemunėlio"

Print
PDF

moonwolfBirželio 5-9 dienomis mokykloje vyko vasaros užimtumo veiklos, orientuotos į mokykloje jau ketverius metus vykstantį Olweus (OPKUS) patyčių prevencijos projektą. Programoje dalyvavo 1-10 klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikai. Stovyklos dalyviai pasiskirstė į dvi grupes pagal amžių: pradinukai ir 5-10 klasių mokiniai. Su grupėmis dirbo mokytojai, kurie sudarė dienos planą, atsižvelgdami į vaikų norus, pateiktas idėjas. Kiekviena diena prasidėdavo visuotine mankšta mokyklos kieme.

Read more...

Susitikimai prie Santakos

Print
PDF

80Birželio 2 d. į saulės nutviekstą, tačiau vėjuotą užutekį - mokyklos vidinį kiemelį - rinkosi literatūros mylėtojai, čia vyko šventė „Susitikimai prie Santakos...", skirta Nemunėlio Radviliškio bibliotekos 80-ečiui. Ją surengti padėjo mokyklos bendruomenė.

Read more...

Atsisveikino su darželiu

Print
PDF

byeGegužės 31 dieną ikimokyklinio skyriaus priešmokyklinės grupės vaikučiai atsisveikino su darželiu. Muzikos vadovė Auksinija Križinauskienė ir grupės auklėtoja Vita Pilkauskienė kvietė pabūti vaikais, pažaisti pievoje.

Read more...