Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Seniūnijų šventė

Print
PDF

kanklesSeniūnijų šventė - Biržų rajono kaimo bendruomenių ir miestelėnų subūrimo į vieną didelę šeimą šventė. Čia galima atsipalaidavus klausyti įvairių žanrų ir stilių skambių dainų, muzikos, susitikti su pažįstamais, pasakyti gerą žodį...Tai visiems suteikia jėgų ir optimizmo. Šioje šventėje dalyvavome ir mes, Nemunėlio Radviliškio seniūnijos Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokinių folklorinis ansamblis ,,Myl '' drauge su Germaniškio folkloriniu ansambliu ,,Vijoklis'' ir Onos Milienės senelių globos namų liaudiškos muzikos kapela ,,Santaka ''. Mus vienijo meilė dainai ir muzikai.

Read more...

Netradicinė klasės bendruomenės valanda

Print
PDF
healthyGruodžio 18 d. 1-4 klasių mokiniai bei 7–okai dalyvavo susitikime su sveikatos specialiste N. Gailiūniene, kuri kalbėjo apie sveiką mitybą ir rūkymo žalą organizmui.
Mokomosios magnetinės lentos apie maistą pagalba, mokiniai daugiau sužinojo apie sveiką, nesveiką maistą. Įvardijo, kokiems žmogaus organams kenkia netinkama mityba.

Read more...

Pažintinė ekskursija Sodeliškio dvare

Print
PDF

sodeliskioNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5-7 klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po autentišką XX a. pradžios Sodeliškių dvaro sodybą.

Aplankė vienintelį Lietuvoje veikiantį vėjo malūną, pamatė senovinių žemės ūkio padargų, buities įrankių bei senovinės technikos ekspoziciją.

Read more...

Edukacinė išvyka į Milišiūnų avininkystės ūkį

Print
PDF

sheepGruodžio 13 dieną, įgyvendinant šviečiamosios gyvulininkystės projekto programą „Augink, rūpinkis, mylėk", 5-7 klasių mokiniai lankėsi Dvargalių kaime, Milišiūnų specializuotame avininkystės ūkyje.

Ūkio savininkė Kristina Milišiūnienė papasakojo apie ūkio kūrimo pradžią 1990 metais, tada ūkininkai nusipirko penkias avis ir vieną aviną. Šeimininkė pakviečia į iš vilnos sukonstruotą namelį. Tokių namelių yra trys ir viena pirtis. Mokiniai klausėsi ūkio istorijos.

Read more...

"Boružiukų" viešnagė Kalėdų pasakų miestelyje

Print
PDF

xmas1Gruodžio 14 d. ,,Boružiukų" grupės vaikai kartu su auklėtoja D. Karosiene ir jos padėjėja A. Pilkauskiene lankėsi Biržuose įsikūrusiame ,,Kalėdų pasakų miestelyje".

Pirmiausia apsilankėme Kalėdų senelio rezidencijoje, kur vaikai bendravo su Kalėdų seneliu, prisistatė, iš kur jie, pasisakė vardus. Senelis visų išklausė, paklausė, kokius gerus darbus daro, o jei dar nespėjo padaryti, liepė paskubėti atlikti juos iki Kalėdų. Ir priminė, kad gerus darbus daryti reikia kasdien, nepamiršti būti geriems. Vaikai Kalėdų seneliui išsakė savo norus, kokių dovanėlių norėtų rasti po eglute, padeklamavo eilėraščių.

Read more...

Projekto "Naturlab.Lt" dalyvių susitikimas Šiauliuose

Print
PDF

Įlmnsc_logogyvendinant STEAM projektą „Naturlab.Lt", gruodžio 2-3 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai, kartu su mokytojais V. Vaitaityte ir V.Venckūnu dalyvavo Šiaulių rajono „Gruzdžių" gimnazijos organizuotose projekto veiklose.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

unnamedggdgdgdAlantą Janonį užėmusį II vietą ir Gelminą Paštuolytę užėmusią III vietą KMAIK tarptautiniame konkurse „Žiemos puokštė 2017" (mokytoja Rima Zemlickienė)!

Read more...

Advento pamoka

Print
PDF

advento_vainikasLaikas nenumaldomai skuba, keisdamas paskui save gyvenimo įvykius... Bažnyčios liturgijoje atėjo advento laikas. Tai rimties, susikaupimo, džiaugsmingo laukimo metas.

Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos bendruomenė suskubo pasiruošti adventui. Technologijų mokytoja Rima Zemlickienė ir mokyklos savanoris Evaldas Timukas įdėjo nemažą triūsą, kad su vaikais nupintų puošnų advento vainiką. Jis padarytas iš natūralių gamtos medžiagų, papuoštas vaškiniais žaisliukais. Prieš pat advento pradžią, mokiniai su mokytojais, kunigo Ernesto Želvio pakviesti, nešini vainiku, išsiruošė į Nemunėlio Radviliškio Švč. M. Marijos bažnyčią.

Read more...

Paukštininkystė

Print
PDF

gpLapkričio 29 d. įgyvendinant Šviečiamosios gyvulininkystės projekto programą „Augink, rūpinkis, mylėk" 5-8 klasių mokiniai lankėsi ekologiniame  A. ir R. Misevičių ūkyje.

Mus pasitiko ūkio šeimininkė Asta Misevičienė, kuri papasakojo apie ūkyje auginamus gyvūnus, augalines kultūras, gaminamą aliejų ir grikines pagalves. Mokiniai galėjo apžiūrėti laisvėje laikomus naminius paukščius: antis, žąsis, vištas. Po to grožėjomės alpakomis, gausia avių banda.

Read more...

Regioninis „Sveikuolių sveikuoliai" konkursas

Print
PDF

sveikuol2017logo

Gruodžio 1 dieną mūsų mokyklos 10 klasės mokinių komanda: I. Karosaitė, M. Šimavičiūtė,  L. Vadapolaitė, L. Lesmanavičiūtė, L. Skaburskis ir M. Valkiūnas kartu su klasės vadove R. Plikšniene ir sveikatos priežiūros specialiste N. Gailiūniene dalyvavo Šiauliuose vykusiame regioniniame „Sveikuolių sveikuoliai" etape, kuriame varžėsi 13 komandų.

Read more...