Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

SALDINTĄ GĖRIMĄ KEIČIU Į VANDENĮ

Print
PDF

h2oKovo 29 d. mokykloje vyko akcija „Saldintą gėrimą keičiu į vandenį", skirta pasaulinei Vandens dienai paminėti. Sveikatos priežiūros specialistė Neringa Gailiūnienė mokiniams paruošė anketą apie vandens reikšmę ir naudą mūsų gyvenime. Mokiniai, pasiskirstę komandomis, atsakinėjo į viktorinos klausimus, atliko praktines užduotis: dėliojo sveikatiados šūkį, bandė atpažinti pagal skonį, kokį vandenį geria. Geriausiai skonį pavyko nustatyti penktokei Deimantei Gasiūnaitei.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

cartoon_bg4 kl. mokinius Ugnę Lapėnaitę ir Gabrielių Baliūną Biržų rajono matematikos olimpiadoje 4 klasių mokinių amžiaus grupėje užėmusius II vietą (mokytoja Jolanta Mulokienė).

Mažųjų deklamatorių konkursas

Print
PDF

sirdelKovo 26 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla organizavo Biržų rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursą „Žodeliai iš mažų širdelių", skirtą mokyklos 435 – sioms įkūrimo metinėms. Tad svečių laukė ne tik eilės, žaidimai, prizai, dovanos, bet ir gimtadienio tortas!

Read more...

Šimtadienio teismas

Print
PDF

100_logo1Kovo 22 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko vienas įsimintiniausių renginių – ŠIMTADIENIS. Šimtadienio tema – dešimtokų teismas. Teismas už aibę per dešimt metų prikrėstų šunybių prasidėjo ikimokykliniame skyriuje, kuriame pedagogės L. Kučinskaitė ir D. Sudeikytė surengė ne vieną išbandymą – sulįsti į namelį, sušokti šokį, paraugti tradicinės manų košės.

Read more...

,,Atvirų durų diena''.

Print
PDF

pologoKovo 21 dieną 9-10 klasių mokiniai drauge su Biržų rajono policijos komisariato pareigūne Vita Andžiene ir karjeros ugdymui vadove Zita Beliakiene dalyvavo Panevėžio apskrities policijos komisariate vykusiame renginyje ,,Atvirų durų diena''. Mokiniai susipažino su pareigūnų darbo ypatybėmis, policininko profesija, reikalavimais ir stojimo sąlygomis, išgirdo kursantų įspūdžius, pamatė ginkluotę ir policijos ekspertų tyrimų įrangą. Turėjo galimybę pasimatuoti pareigūno uniformą, iš arčiau apžiūrėti Kelių policijos tarnybos ir mobiliojo būrio automobilius, stebėti policijos kinologų pasirodymą su tarnybiniais šunimis.

Read more...

Dalyvavome festivalyje „Sėjau rūtą"

Print
PDF

srsmKovo 20 d. mūsų mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikai kartu su mokytojomis A. Križinauskiene, V. Pilkauskiene bei buvusia mokytoja S. Šalkauskiene dalyvavo Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies šokių festivalyje „Sėjau rūtą", vykusiame „Aušros" pagrindinėje mokykloje,

Read more...

Gamtos pažinimo pamoka Biržų girioje

Print
PDF

varnen1Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje tęsiasi renginiai, skirti Žemės dienai. Kovo 19 dieną 7-9 klasių mokiniai dalyvavo gamtos pažinimo pamokoje Biržų girioje. Pamokos metu Latvelių girininkijos girininkas Algirdas Trybė supažindino mokinius su medžių rūšine įvairove, perinčiomis paukščių rūšimis, inkilų gamyba atskiroms paukščių rūšims.

Read more...

Mokslo-Lab olimpiados penktokams

Print
PDF

mokslolabKas yra Mokslo-Lab olimpiados? Tai Mokslo-Lab olimpiados penktokams: matematikos, lietuvių kalbos ir anglų kalbos! Jas padeda organizuoti ne kas kitas, kaip septintos klasės moksleiviai!

Read more...

Išmaniųjų sistemų kūrimo užsiėmimai

Print
PDF

fablabNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai šiais mokslo metais turi galimybę lankti VšĮ „Inžinerijos mokyklos" organizuojamą "Išmaniųjų sistemų kūrimo" būrelį, kurį veda Dalius Barkauskas. Užsiėmimų metu mokiniai kuria savo elektronikos projektus, tokius kaip programuojami apsauginiai seifai, automatinės gėlių laistymo sistemos, ar net išmaniojo namo prototipai. Užsiėmimų metu mokiniai mokosi mikrokompiuterių programavimo ir elektronikos subtilybių.

Read more...

Minėjo knygnešio dieną

Print
PDF

knygnesysKovo 15 d. 1-3 klasių mokiniai, minėdami knygnešio dieną, kartu su mokytojomis R. Lapeikienė ir Z. Beliakienė lankėsi Suosto kaime. Kaimo bibliotekoje, kur buvo eksponuojama paroda Knygnešių karaliui Jurgiui Bieliniui, svečius pasitiko Aldona Vėjelienė. Ji papasakojo apie uždraustą spaudą, lietuvišką žodį, lietuvišką knygą ir tuo metu gyvenusį šviesuolį Jurgį Bielinį, jo vaikystę, gyvenimą šeimoje, draudžiamos lietuviškos spaudos gabenimą ir platinimą nebijant piktų kaimynų, caro žandarų, slėptuves ir mirtį.

Read more...