Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Akcija, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Print
PDF

kovo_11Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai „Plauk, plauk, laiveli". Visi, nuo mažiausio iki vyriausio, buvo pasiruošę plukdyti savo laivelį už Lietuvą. Kiekvienas savo rankomis pagamino laiveliui burę ir ant jos užrašė linkėjimą Lietuvai. Įvairiaspalvės burės pasipuošė palinkėjimais Lietuvai stiprybės, gerovės, laisvės, laimės ir gerumo. Nepagailėta ir glėbys meilės savo šaliai, kaip pačiai geriausiai, gražiausiai ir dosniausiai iš visų, netrūko ir linkėjimų prezidentui. Vėliavos stiebo viršūnę visi papuošė Lietuvos trispalve. Kiekvienas „laivelio savininkas" nenorėjo paleisti jo be pavadinimo, todėl ant borto atsirado ir įvairiausių pavadinimų: „Nemunėlio laimės laivelis", „Lietuva", „Nemunas" ir kt. Po paruošiamųjų darbų atėjo laikas „nuleisti" laivelius į vandenį. Apaščios upe laiveliai drąsiai pasileido plaukti tolyn, lydimi krykštaujančių vaikų.

Read more...

MOKONOMIKA

Print
PDF

mokonomikaKovo 9 dieną visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje Swedbank organizuotoje nuotolinėje MOKONOMIKOS pamokoje. Vienas iš renginio vedėjų - avataras, įkūnijantys ateities superherojų, Mokonomikos pamoką apibūdino kaip pamoką, kurioje lavinamas intelektas. Su mokiniais virtualioje pamokoje susitiko vienas populiariausių vaikų rašytojų T. Dirgėla, kurio diskusijos tema „Skaitymas kenkia medžiams - gal metas baigti?". Pirmosios vaikų emocinio intelekto lavinimo studijos Lietuvoje įkūrėjos M. Tilindžiūtės pamokėlės tema - „Emocinis intelektas. Sąmonė ar nesąmonė".

Read more...

„Darbštusis ūkis"

Print
PDF

ferm1Dvi savaites lopšelio grupėje vyko projektas „Darbštusis ūkis". Kartu su mokytoja L. Kučinskaite vaikai aiškinosi, kokie gyvūnai vadinami naminiais, kokią nauda jie duoda žmonėms, kaip vadinami jaunikliai. Klausėsi gyvūnų balsų, bandė juos atkartoti. Iš įvairių medžiagų konstravo aptvarėlius, namelius gyvūnams. STEAM veikla (dailė ir matematika) - panaudojant įvairias netradicines priemones: vatą, plunksnas, akytes ir kt., sukurti darbeliai „Avytė" ir „Gaidelis". Vaikai skaičiavo ir lygino, ko daugiau avyčių ar gaidelių, kiek spalvų turi darbeliai. Didžiausias ateities džiaugsmas – „kai užaugsiu, būsiu ūkininkas".

Read more...

Skaitovų konkursas

Print
PDF
poetŠiandien darželyje įvyko skaitovų konkursas, kurį vaikučiai paskyrė Lietuvai. Gražiausios eilės, dainelės ir net pelėdos pamokos - viskas buvo skirta mūsų brangiai šaliai.
Dėkojame mokytojams už puikią poezijos šventę.

Read more...

„VARĖ“ ŽIEMĄ

Print
PDF

images2-4 klasės mokiniai „varė" žiemą iš kiemo, pasipuošę kaukėmis ir aktyviai švęsdami džiaugsmo ir linksmybių dieną.

Read more...

Mes tikrai mylim Lietuvą

Print
PDF

mlSveikinimas Lietuvai nepriklausomybės atkūrimo dieną - akcija "Mes tikrai mylim Lietuvą", kurios metu visi vaikų darbeliai, dainos, dėlionės buvo skirti Lietuvai.

Read more...

eTwinning

Print
PDF

etwinningPriešmokyklinukų ir ikimokyklinukų jungtinė grupė kartu su mokytoja D. Karosiene tarptautinio eTwinning projekto „Mano mokytoja - gamta, mano ateitis - perdirbimas" vienoje iš vasario mėnesio veiklų, pavadinimu „Liečiu, jaučiu ir užuodžiu", tyrinėjo, lietė ir uostė...gamtą, atliko darbelius su gamtine medžiaga.

Read more...

eTwinning

Print
PDF

etwinningViena iš eTwinning projekto „Mano svajonių mokykla" veiklų - surinkti dėlionę saugaus interneto savaitei, kurios tikslas atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį vaikų ir jaunuolių naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis. Su dėlionės užduotimi 1-3 klasės mokiniai susitvarkė puikiai.

Read more...

STEAM

Print
PDF
steam_logotipasSTEAM veikla lopšelio grupės tema ,,Sniegas+spalvos=spalvotas vanduo".
Ar sniegas visada baltas? Ar galima nuspalvinti sniegą? Kas atsitiktų, jei spalvotas sniegas ištirptų, o gal spalvotas sniegas netirpsta? - tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieškojo lopšelinukai. O juos rasti padėjo mokytoja Lina Kučinskaitė. Sniego atsinešę į grupę, vaikučiai atsakymų paiešką pradėjo nuo piešimo ant sniego: gėlytės, saulutes, širdeles... Pirma išvada - ant sniego tikrai galima piešti. Atsakymo į klausimą ar tirpsta nuspalvintas sniegas taip pat nereikėjo ilgai laukti. Gaila tik, kad piešiniai dingo, tačiau spalvos laikėsi atskirai iki jas pajudinus.

Read more...

Sausio13-oji

Print
PDF
sausio13nBiržų ,,Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio centro languose 8.00 buvo uždegtos žvakutės. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus vaikai klausėsi istorijos apie Sausio 13-osios įvykius pagal V. Lansbergio pasakojimą „Sausio sniegenos'', statė Gedimino pilį ir televizijos bokštą, piešė Lietuvą naudodami tik tris mūsų vėliavos spalvas.
Pradinių klasių mokiniai po trumpos pamokėlės apie nepamirštamus sausio įvykius, ėjo į mokyklos vidinį kiemelį, kur buvo užkurtas atminimo laužas, leidęs visiems sušilti ir kartu pasivaišinti ant jo išvirta kakava su zefyrais.

Read more...

Apsilankė seniūnijoje

Print
PDF

nemunelioradviliskioherbasPriešmokyklinukai kartu su mokytoja Lina apsilankė seniūnijoje. Gerb. Svetlana mielai parodė kur dirba seniūnijos darbuotojai, papasakojo, ką jie veikia. Vaikai atnešė dovanoms savo piešinius. Kviečiame pasidžiaugti piešiniais tema "Sulaukėm žiemos", kuri puikiai matoma darželio languose.

Read more...

Apsilankė Kalėdų senelis

Print
PDF

christ2019Lopšelio grupėje apsilankė Kalėdų senelis. Prieš atrišant didelį dovanų maišą, senelis paprašė vaikučių parodyti, kaip jie gyvena, padainuoti, pašokti ir bendrai su Kalėdų Seneliu pasilinksminti. Vaikų džiaugsmui, Kalėdų Senelis nebuvo labai pavargęs ir mielai žaidė su vaikais. Visi vaikučiai sulaukė dovanėlių. Po eglute vaikučiai rado dovanėlę, skirtą žaisti visiems kartu.

Read more...