Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Karnavalas 2018

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Pavasaris Šenberga

Print
PDF

SkaistkalnesherbasKasmet, kai pražysta sodai, artėjant vasaros atostogoms, mūsų kaimynai, skaistkalniečiai sukviečia mažuosius dainininkus ir šokėjus į tradicinę, tarptautinę dainų ir šokių šventę „Pavasaris Šenberga" Skaistkalnės vidurinėje mokykloje (Latvijos Respublika). Šiais metais ji vyko gegužės 16 d. ir buvo skirta Latvijos Respublikos 100 –mečiui.

Read more...

Pievų takeliais

Print
PDF

exlibrisKadangi lopšelinukai šią savaitę keliauja ,,Pievų takeliais'', tad nutarė gegužės 16 d. apsilankyti Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos Nemunėlio Radviliškio filiale.

Read more...

Edukacinė išvyka į Alantos technologijų ir verslo mokymo centrą

Print
PDF

logo_vienGegužės 3 dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5-7 klasių mokiniai, įgyvendindami Šviečiamosios gyvulininkystės programą „Augink, rūpinkis, mylėk", vyko į Alantos technologijų ir verslo mokymo centrą. Mokykla yra Molėtų rajone, Alantos seniūnijoje, Naujasodžio kaime, šalia Alantos dvaro ir Virintos upės, gražiame gamtos prieglobstyje.

Read more...

Knygnešių keliais

Print
PDF

bielinPaskutinę balandžio dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5, 6 ir 9 klasių mokiniai išvyko į Suosto kaimą, kur vyko netradicinė istorijos pamoka. Pamokos tikslas – susipažinti su žymiausio spaudos draudimo laikotarpiu veikusio knygnešio Jurgio Bielinio biografija, veikla ir nuveiktais darbais. Pirmiausia mokiniai aplankė Suosto kaimo bendruomenės namus, kuriuose ir yra įsikūręs knygnešio muziejus. Buvusi Suosto mokyklos mokytoja A. Vėjelienė įdomiai pasakojo Suosto kaimo istoriją, apie patį knygnešį, apie to laikotarpio istorinę situaciją šalyje.

Read more...

100 kariuomenės pėdsakų

Print
PDF

100Balandžio 27 dieną 9 klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja A. Navalinskiene dalyvavo Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejaus organizuotuose edukacinėse veiklose „100 kariuomenės pėdsakų". Veiklos metu turėjome galimybę pamatyti partizanų stovyklavietę, galėjome spausdinti mašinėle, šifruoti, susipažinti su partizanų kasdienybe, paliesti originalius šaunamuosius ginklus. Žaidėme strateginius žaidimus „Karas" ir „Laivų mūšis".

Read more...

Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą

Print
PDF

sveikamokykla23Balandžio 27d. 6 klasės mokiniai: Alantas Janonis, Agnė Miežiūnaitė, Vytas Jasiūnas, Gita Glebavičiūtė, Rugilė Skaringaitė, Eleni Kotsolakou kartu su Biržų VSB sveikatos priežiūros specialiste Neringa Gailiūniene ir mokytoja Rasa Plikšniene dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos organizuotame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą".

Read more...

"Tau, mamyte"

Print
PDF

mot-d14Balandžio 27d. popietę ikimokyklinukai turbūt pirmieji pradėjo švęsti Motinos dieną. Į darželio salę gausiai susirinkusios mamytės ir močiutės laukė vaikų pasirodymų. Netrukus scenoje pasirodė patys mažiausieji. Mažieji artistai dainuodami, šokdami, grodami, deklamuodami dėkojo patiems mylimiausiems žmonėms – mamoms ir močiutėms – už meilę, rūpestį, šilumą. Vaidinimas buvo susijęs su televizijos laida „Kaip aš sveikinu mamytę".

Read more...

Gamtamokslinė-sveikatingumo diena

Print
PDF

natural-scienceBalandžio 26 d. 8 pradinių klasių mokiniai su mokytoja R. Lapeikiene vyko į Pabiržės pagrindinę mokyklą. Mokiniai dalyvavo gamtamokslinės ir sveikatingumo dienos renginiuose. Vaikai pristatė tyrimus ir jų išvadas. 2 klasės mokiniai P. Kalinauskaitė, M. Karitonaitė ir J. Mulokas pristatė tyrimą „Įvairių medžiagų atsparumas vandeniui", trečiokai - G. Baliūnas ir U. Lapėnaitė „Kiek sėklų turi obuolys?", 4 kl. mokiniai V. Gasiūnaitė, G. Gasiūnas ir J. Taujanskas pasakojo apie tyrimą „Skysčių maišymasis".

Read more...

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Print
PDF

anglu-kalbosBalandžio 13-14 d. Ineta Karosaitė dalyvavo respublikiniame I ir II gimnazinių klasių anglų kalbos konkurse, kuris vyko Kauno „Aušros" gimnazijoje. Čia rungtyniavo su 81 mokiniu atlikdama įvairias užduotis, kūrė prezentacijas apie Kauno miestą, o konkurso pabaigoje pasidalinę komandomis draugiškai rungėsi protmūšyje. Konkurse Ineta surinko 87 taškus iš 100 bei užėmė 7 vietą ir buvo apdovanota pažymėjimu ir paguodos dovanytėmis.

Read more...

Išvyka į BVTMC

Print
PDF

btvmciBalandžio 18 d. 9-10 klasių mokiniai vyko į Biržų VTMC, kuriame vyko atvirų durų diena.

Read more...