Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Karnavalas 2018

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Šviečiamosios gyvulininkystės užsiėmimas

Print
PDF

gpBalandžio 18 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko šviečiamosios gyvulininkystės programos „Augink, rūpinkis ir mylėk" planinis užsiėmimas tema „Mano ūkis po 10 metų". Mokiniai, pasiskirstę į grupes, atliko kūrybines užduotis: viena grupė piešė savo svajonių ūkį, kita- lipdė iš plastilino, trečia - kūrė skaidres.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

saskkesNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos komandą, užėmusią I-ą vietą 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų rojono šaškių varžybose!

Read more...

Talka poilsiavietėje

Print
PDF

miskasTradicija yra tapusi Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokinių ir Latvelių girininkijos girininkų bendra veikla – „Pagogų" poilsiavietės tvarkymas. Balandžio 12 dieną 8-10 klasių mokiniai, kartu su 8 klasės auklėtoja V. Vaitaityte prisidėjo prie girininkų inicijuotos socialinės akcijos. Pasiskirstę į dvi komandas, mokiniai tvarkė aplinką: rinko šiukšles, grėbė lapus. Viena grupė sutvarkė Pagojų miško pakraštyje esančią žydų kapavietę. Kita grupė ėmėsi darbo Pagojų miško poilsiavietėje.

Read more...

Edukacinė išvyka į Anykščius

Print
PDF

anyksciaiBalandžio 12 d. NVŠ „Jaunieji muziejininkai-istorijos detektyvai", kartu su 3 ir 4 klasių mokiniais, kurie taip pat panoro tapti istorijos detektyvais ir daugiau išsiaiškinti apie tokį visiems žinomą Lietuvos miestą Anykščiai kiek galima daugiau, išvyko į edukacinę pažintinę kelionę į šį miestą.

Read more...

Su Jumis sveikinasi ,,Sveikatiada"!

Print
PDF

Konkurso ,,Sveikatiados iššūkio - pieno kokteilis" organizatoriai labai nuoširdžiai nori Jūsų komandai padėkoti už puikų dalyvavimą konkurse bei atstovavimą projekto veiklose!

padeka


ATVIRŲ DURŲ DIENA ,,BORUŽIUKŲ" GRUPĖJE

Print
PDF

velykelesGlaudus tėvelių ir auklėtojų bendradarbiavimas – vienas esminių gerą ugdymą teikiančios ikimokyklinės įstaigos bruožų. Kad tėveliai pasijustų, jog jie visada yra laukiami grupėje, jog jų nuomonė mums yra svarbi, „Boružiukų" grupėje kasmet yra rengiama atvirų durų diena. Tai viena iš bendradarbiavimo su tėveliais formų, kurios metu tėveliai turi galimybę susipažinti su grupės kasdienybe, įsitraukti į vaikų ugdomąją veiklą, aptarti jiems rūpimus klausimus, pabendrauti su kitais tėveliais, auklėtojomis.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

computer-image-0178Inetą Karosaitę 9-12 kl. mokinių informacinių technologijų olimpiadoje laimėjusią I vietą! Dėkojame mokytojai A. Paplauskienei.

Atsiprašyti, atleisti, susitaikyti...

Print
PDF

gaveniaGavėnios rekolekcijos – atsiprašymo, atleidimo, susitaikymo metas. Visa tai reikia daryti su Dievu, pasauliu, savimi. Švari sąžinė, ramybė širdyje, draugystė su visias, kuriuos įskaudinau ar nuvyliau... Metas, kuomet visa galima atnaujinti, kaip Kristus savo kančia, mirtimi ir Prisikėlimu padaro nauja. suteikdamas naujo gyvenimo viltį tiems, kurie Jį tiki...

Read more...

Išvyka į Kupiškio technologijos ir verslo mokyklą

Print
PDF

kupiskiovmKovo 28 dieną devintos ir dešimtos klasių mokiniai vyko į Kupiškį. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko atvirų durų diena, į kurią buvo pakviesta nemažai aplinkinių rajonų mokyklų mokinių. Atvykusius į mokyklą, svečius pasitiko ne tik mokyklos mokytojai, kiti darbuotojai, bet ir besimokantys šioje mokykloje mokiniai. Kupiškio TVM atstovai išsamiai ir įdomiai pasakojo apie savo mokymo įstaigą, pristatė profesijas, kurias galima čia įsigyti, papasakojo apie mokinių apgyvendinimą, supažindino su laisvalaikio užsiėmimų galimybėmis ir visi vienu balsu gyrė šią mokyklą ir jos privalumus: galimybė įsigyti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, dalyvauti stažuotėse užsienio šalyse.

Read more...

Gavėnios lelija – Šventasis Kazimieras

Print
PDF

svkazimLietuva turi vienintelį šventąjį – karalaitį Kazimierą. Tuo tikintieji turi džiaugtis ir didžiuotis. Tik ar ne per mažai mes žinome apie jį ir nepelnytai esame primiršę jo dorybes, pavyzdį vėlesnių laikų žmonėms, jo nuopelnus Lietuvai, šventumo kelią? Kiekvienais metais Panevėžio vyskupijoje minima šv. Kazimiero diena – vyskupijos globėjo diena. Šventasis yra ir Lietuvos bei jaunimo globėjas. Šiais metais vyskupas Linas Vodopjanovas ypač paragino parapijas ir mokyklas gaivinti šventojo kultą. Vyskupo siekis parodyti jauniems žmonėms kitokio gyvenimo pavyzdį per šventąjį turi pasiekti žmonių širdis, tik reikia imtis šio darbo.

Read more...