Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Metų knygos rinkimai

Print
PDF

awardsVasario 2 d. m mokykloje vyko akcijos „Metų knygos rinkimai" baigiamoji popietė. Ši akcija Lietuvoje organizuojama nuo 2005 metų. Jos metu visuomenė skatinama įvairiose kategorijose skaityti ir išrinkti tais metais išleistą ir skaitytojams labiausiai patikusią knygą. Mūsų mokyklos pradinukai taip pat dalyvavo vienoje iš akcijos kategorijų – knygos vaikams. Vaikų kategorijoje buvo pasiūlytos 5 knygos, jas mokiniai perskaitė aptarė.

Read more...

Matematikos ir anglų k. viktorina „Draugauk su matematika"

Print
PDF

matemaPenktadienį, vasario 2 d., 5-7 klasių mokiniai buvo pakviesti į viktoriną „Draugauk su matematika". Pasiskirstę į 3 komandas, mokiniai turėjo atlikti 10 matematinių užduočių. Išsprendę veiksmų kryžiažodį, gavo atsakymą „Matematika - visų mokslų tarnaitė". Vėliau laukė komandų turnyras, kapitonų sprintas, matematikos terminų ir sąvokų patikrinimas anglų kalba. Naudinga buvo apskaičiuoti pirkinių kainą, apsilankyti kavinėje.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF


pingpongvaikinų ir merginų komandas, užėmusias II-as vietas 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų stalo teniso varžybose!

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos merginų komandą: V. Niauraitę, Ž. Vitinšaitę, R. Pilkauskaitę, R. Indrikaitę, S. Janilionytę, V. Kubiliūtę, M. Vadapolaitę, I. Karosaitę, M. Šimavičiūtę, L. Vadapolaitę tinklinio ZONINĖSE varžybose užėmusią ANTRĄ vietą!

Read more...

LMS Žiemos Forumas

Print
PDF

lmsSausio 19-21 d. 8 klasės mokinė I. Misevičiūtė dalyvavo LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjunga) Žiemos Forume 2018. Pasak mokinės, laikas forumo metu tikrai viršija greitį. Forumo metu mokiniai iš visos Lietuvos ne tik linksmai leido laiką, bet ir rimtai dirbo.

Read more...

DZŪKIŠKOS PORINGĖS NEMUNĖLIO RADVILIŠKYJE

Print
PDF

rugiaveideSausio 26 d. mokykloje vyko susitikimas su poetu, asociacijos „Vilniaus dzūkuliai" pirmininku Juozas Žitkausku, kompozitoriumi Saulius Labanausku – Saulius Spindi, dainų autore ir atlikėja Daiva Steponavičiene – Rugiaveide.

Pristatydamas savo eilėraščių knygą „Sakyciniai ir pilniavociniai", Juozas Žitkauskas pabrėžė, kad mums, lietuviams, labai svarbu išlaikyti savo tarmę, kad be tarmių ir mes, ir lietuvių kalba būtų daug skurdesnė. Gražia dzūkiška tarme skambėjo eilėraščiai, kai kuriems žodžiams reikėjo „vertimo", bet smagu buvo, kad radome sąsajų ir su biržietiška tarme. Juozas Žitkauskas pristatė ir originalų kalendorių, išleistą dzūkų tarme.

Read more...

Edukacinė išvyka „Amatų technologijos- restauravimas"

Print
PDF

lmnsc_logoSausio 25 dieną 8-10 klasių mokiniai, įgyvendinant „Neformaliojo vaikų švietimo plėtros" programą, dalyvavo edukacinėje veikloje „Amatų technologijos-restauracija", kuri vyko Lietuvos Dailės akademijoje Vilniuje.

Read more...

Poeto Martyno Vainilaičio minėjimas

Print
PDF

vainilSausio 26 dieną pradinių klasių mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus priešmokyklinės grupės vaikai susirinko į rytmetį, skirtą paminėti rašytojo Martyno Vainilaičio 85-ąsias gimimo metines. Rytmetį organizavo miestelio ir mokyklos bibliotekininkės.

Vaikai susipažino su rašytojo biografija, sužinojo, kokius kūrinius vaikams kūrė poetas, apžiūrėjo autoriaus knygelių parodą. Paskui išklausė eiliuotą pasaką „Ežio namas". Ketvirtokai Gvidas, Vytautė ir Rugilė paskaitė poeto eilių. Paklausę eilių ir pasakų, vaikai piešė labiausiai patikusį poeto kūrinių herojų.

Read more...

Edukacinė išvyka į BTVMC

Print
PDF

btvmcŠ.m. sausio 22 d. mūsų mokyklos 9-10 klasės mokiniai su mokytoja R. Zemlickiene lankėsi Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Ten jiems buvo pravesti užsiėmimai. Vaikinai mokėsi automechaniko specialybės. Teko iš peties padirbėti, ardė mašinos variklį, aiškinosi veikimo principus. Merginos susipažino su virėjos specialybe, kepė trispalvius sausainukus su palinkėjimais Lietuvai.

Read more...

KNYGOS „PROVINCIJOS VARNOS LIZDE" SUTIKTUVĖS

Print
PDF

varnaSausio 19 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla kartu su miestelio biblioteka organizavo knygos „Provincijos varnos lizde", kurią išleido Biržų literatų klubo „Versmė" narė, Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos bibliotekininkė Liuda Prunskienė, sutiktuves.

Pirmosios poezijos knygos „Provincijos varnos lizde" autorę atlydėjo literatų klubo „Vermė" pirmininkė Virginija Virkutienė, ji supažindino susirinkusiuosius su versmiečių nuveiktais darbais, pasidžiaugė, kad pilnėja literatų išleistų knygų kraitė, paskaitė keletą savo eilių. Mintimis, kad provincija išaugina talentingus, darbščius žmones pasidalino J. Bielinio viešosios bibliotekos direktorė Vilmantė Vorienė.

Read more...