Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Prasminga ir neįprasta Mokslo ir žinių diena

Print
PDF

1rugskambRugsėjo 3-osios rytą Nemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenė skubėjo pasitikti naujų mokslo metų. Tik šį kartą ne tradiciškai į mokyklą, bet į katalikų Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Ji, pasipuošusi rudens spalvų kompozicijomis, žydinčiais astrais ir kvepiančiais obuoliais, laukė radviliškiečių... Čia vyko Mokslo ir žinių dienos šventė - neįprastai, bet prasmingai kitaip...

Read more...

Sveikiname mokinius!

Print
PDF

likelikelikeSveikiname mokinius, kurie labai gerai mokėsi 2017/2018 m. m. II pusmetį:

Read more...

Mokinių užimtumo programa „Prie Nemunėlio"

Print
PDF
upenemVasara – atostogos, pats smagiausias metas...
Kaip ir kasmet tradiciškai birželio 11-15 dienomis mokykloje vyko mokinių užimtumo programa „Prie Nemunėlio", kurioje dalyvavo būsimieji pirmokai ir 1-10 klasių mokiniai. Ši programa yra sudėtinė sveikatingumo rėmimo programos „Prie Nemunėlio 2018" dalis bei skirta patyčių prevencijai.

Read more...

Vartai į vasarą

Print
PDF

jumpGegužės 31 dieną mokykloje šurmuliavo mokslo metų pabaigos šventė „Vartai į vasarą", skirta pagerbti geriausius metų mokinius ir išeinančius iš mokyklos 10-okus, kurie tądien į pamokas atvyko kaukiant sirenoms gaisrinės automobiliu. Nuskambėjus skambučiui, pirmokai atlydėjo dešimtokus į žydintį vidinės mokyklos kiemą, salę, kur jų garbei vyko šventinis koncertas „Peržengus pirmąjį slenkstį".

Read more...

Atsisveikino su darželiu

Print
PDF

byeDarželis – pirmoji institucija, kurioje vaikas laiką leidžia atskirai nuo tėvelių, ugdo savo socialinius įgūdžius, mokosi, bendrauja, žaidžia ir įgyja daug naujos patirties. Darželyje praleistas laikas daugeliui mažylių labai smagus ir siejasi su teigiamomis emocijomis. Gegužės 30 d. ikimokykliniame skyriuje vyko labai smagi šventė – darželinukų išleistuvės, kuomet užverčiamas vienas vaiko gyvenimo etapo lapas ir atverčiamas naujas.

Read more...

Greitesni už vėją

Print
PDF

windGegužės 25 d. ikimokykliniame skyriuje vyko tradicinė sporto šventė su tėveliais „Greitesni už vėją". Šventė prasidėjo visuotine mankšta „Yra tokia diena". Po to dalyviams pasiskirsčius į „Raudonųjų" ir „Žaliųjų" komandas, teko įveikti kliūčių ruožą bėgant per lazdas, nešant svarmenis, perduodant kamuoliuką, traukiant virvę bei grumiantis kamuoliukų mūšyje.

Read more...

Lengvosios atletikos varžybos

Print
PDF

track-runners-hiGegužės 23 dieną mokyklos pradinukų komanda: Vytautė Gasiūnaitė, Ignas Kubilius, Adas Bagdonas, Gvidas Gasiūnas, Justas Taujanskas, Eligijus Pilkauskas dalyvavo pradinių klasių lengvosios atletikos varžybose Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinėje mokykloje. Mokiniai rungėsi kamuoliuko metimo, šuolio į tolį, ilgo ir trumpo nuotolio bėgimo rungtyse.

Read more...

Socialinė-pilietinė veikla

Print
PDF

socGegužės 23 dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje buvo organizuojamas 1-10 klasių mokinių socialinių- pilietinių veiklų pristatymas. Socialinių- pilietinių veiklų tikslas - ugdyti atsakingus, sąmoningus piliečius. Ši veikla siejama su vykdomais projektais, tradicijomis, bendravimu su socialiniais partneriais, indėliu gerinant mokyklos įvaizdį, atstovaujant mokyklą olimpiadose, konkursuose, varžybose.

Read more...

NETRADICINĖ DIENA

Print
PDF

activGegužės 21d. ,,Boružiukų" grupės vaikučiams veikla vyko lauko aikštelėje įrengtose erdvėse. Iš ryto vaikai kartu su tėveliais statė palapinių miestelį, įrenginėjo kambarius (Ugnė atsinešė augintinį - šuniuką). Auklėtojos padėjėja ruošė lauko virtuvę, auklėtoja kartu su vaikais kūrė - ,,Kūrybinių darbų laboratoriją„ ir žaidimų aikštelę.

Read more...

Šok 2018. Po vaivorykštės tiltu

Print
PDF

dance2018Įgyvendinant sveikatos rėmimo programą bei minint tarptautinę šokių dieną, gegužės 21 d. neįprastoje vietoje, krepšinio aikštelėje, sukosi poros: nuo mažiausio darželinuko iki dešimtoko, čia vyko jau tradicine tapusi šokių diena „Šok 2018. Po vaivorykštės tiltu".

Read more...