Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdinė pirštinė

Print
PDF

kpirGruodžio 21 d. popietę ikimokyklinio skyriaus salė šurmuliavo nuo gausaus būrio svečių, kurie skubėjo išvysti mažųjų darželinukų Kalėdinę pasaką „Pirštinė". Pasakų močiutė (mokytoja Vita) sekė pasaką „Pirštinė". Vaikai tapo įvairiais žvėreliais: pelytėmis, kiškiais, lapėmis, lokiais, vilkais, kurie šoko, vaidino, deklamavo. Mažieji žvėreliai, draugiškai apsigyvenę pirštinėje, suprato, kad svarbiausia gyvenime yra draugystė. Ir už tai buvo Kalėdų Senelio apdovanoti dovanėlėmis.

Read more...

„Kinas. Muzika. Literatūra“

Print
PDF

kinmuzGruodžio 13 d. 7-9 klasių mokiniai: A. Janonis, A. Miežiūnaitė, G. Paštuolytė, Ž. Vitinšaitė, A. Kraniauskas ir G. Timukas dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos organizuotoje užsienio kalbų viktorinoje „Kinas. Muzika. Literatūra". Mūsų komanda, pasivadinusi „NEM'o кино" kartu su komandomis iš Biržų „Aušros", „Atžalyno", „Kaštonų", Pabiržės pagrindinėmis, Skaiskalnės (Latvijos Respublika) vidurinės mokyklos ir Vabalninko B. Sruogos gimnazijos dalyvavo įvairiose rungtyse. Renginio metu reikėjo įvardinti įžymų žmogų, papasakoti, kuo jis įžymus rusų ir anglų kalbomis, žiūrint filmų ištraukų popuri, surašyti jų pavadinimus, pristatyti kino afišą, varžytis internetiniame žaidime, sudėlioti iš duotų raidžių kuo daugiau žodžių viktorinos temomis. 

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmokyklos mergaičių futbolo komandą: V. Niauraitę, Ž. Vitinšaitę, G. Paštuolytę, A. Miežiūnaitę, E. Kotsolakou, R. Skaringaitę, G. Glebavičiūtę, P. Kotsolakou, V. Gasiūnaitę, R. Mačiukaitę, Biržų rajono kaimo mokyklų mergaičių futbolo varžybose užėmusią II vietą!

Read more...

Žaisliukas eglutei

Print
PDF

zaisl2Gruodžio 10 d. rytą „Boružiukų" grupės vaikus aplankė Danieliaus G. mamytė nešina didžiuliu krepšiu įvairiausių priemonių, ji pasiūlė pasigaminti kalėdinių žaisliukų ir jais papuošti eglutę. Vaikai patys rinkosi priemones, derino, aiškinosi, kas prie ko tinka, lygino su kitų pasirinktomis dekoracijomis. Po to prasidėjo labai rimtas, kruopštus ir atsakingas darbas. Vaikai tapo savo kuriamo žaisliuko ,,dizaineriais", o kiekvienas žaisliukas - išskirtinis, neįprastas, savitas.

Read more...

Proto mūšis „AIDS: geriau žinoti"

Print
PDF

zivGruodžio 1-oji pasaulyje minima kaip tarptautinė AIDS diena. Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai ̶ žinok savo būklę dėl ŽIV". Užkrečiamųjų ir AIDS ligų centras (ULAC) šiais metais mokyklų bendruomenes vėl kvietė dalyvauti protmūšyje. Gruodžio 10 d. 5 – 10 klasių mokiniai dalyvavo protų mūšyje „AIDS: geriau žinoti 18".

Read more...

Tėvų diena „Kartų mokymasis kartu"

Print
PDF

advento_vainikasŽiemos pradžia, gruodis, adventas... Laikas, kai būtina šiek tiek stabtelti – kasdieniame bėgime, šėlsme, rutinoje... Laikas įsiklausyti į save, pamatyti šalia esantį, atleisti, atsiprašyti, nuveikti kažką daugiau nei įprasta dėl artimo gėrio.Gruodžio 7 d. mokyklos bendruomenė rinkosi į adventinę popietę, kur mokiniai vaidino Pranašų, Angelų, Betliejaus ir Piemenėlių savaičių įvykių etiudus, degė žvakes, skambėjo giesmės, buvo dengiamas stalas su 12 patiekalų, prisiminti šio laikotarpio papročiai ir tradicijos. Prieš renginį mokiniai surašė ant lapelių, ko jie nori atsisakyti, kad būtų gražūs ir geri. Pradinių klasių mokytojos, surinkusios lapelius, juos atidavė mokytojai V. Vaitaitytei, kuri pažadėjo šias „nuodėmes" sudeginti Kūčių vakarą. Popietę organizavo mokytojos S. Balodytė, Z. Beliakienė, J. Mulokienė ir R. Lapeikienė.

Read more...

Ikimokyklinukai kūrė pasaką

Print
PDF

pp5Visos pasakos yra gražios, o ypač, jeigu jas kuria vaikai. Paskutinę lapkričio dieną mūsų ikimokyklinukai sutiko netradiciškai: visų trijų grupių vaikai susirinko darželio salėje, kur kartu su mokytojomis kūrė pasaką. Mokytoja D. Karosienė sekė pasaką apie tris angelus, kurie kuria stebuklus: mezga spalvotus audeklus, audžia vaivorykštę, nudažo dangaus žvaigždes ir dovanoja jas vaikams, mala spalvotus sapnus, o jeigu vaikai būna geri, įvyksta stebuklas!

Read more...

Išvyka į Joniškėlio I. Karpio ŽŪM

Print
PDF

jonlogoLapkričio 28 d. 9-10 klasių mokiniai, tęsdami ugdymo karjerai programos įgyvendinimą, lankėsi Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje, šios išvykos tikslas - susipažinti ne tik su specialybėmis, bet ir su aplinka, kurioje tektų mokytis. Mokiniai buvo supažindinti su mokymo programomis, lankėsi auditorijose, kuriose vedamos pamokos, mechanikų dirbtuvėse, sporto salėje. Atliko keletą praktinių užduočių.

Read more...

Minėjo Lietuvos kariuomenės 100-metį

Print
PDF

lk1Lietuvos kariuomenė, kaip ir Lietuvos valstybė, šiais metais mini savo atkūrimo 100-metį . Lapkričio 23 dieną mūsų mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos kariuomenės įkūrimo šimtmečio minėjime. Renginyje taip pat dalyvavo Biržų savivaldybės meras V. Valkiūnas, mero pavaduotoja I. Varzienė, seimo narys V. Rinkevičius, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 509 lengvųjų pėstininkų kuopa, LŠS Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės Stepono Giedriko – Giriečio Biržų 501 kuopa. Apie Lietuvos kariuomenės kūrimosi istoriją kalbėjo Biržų krašto muziejaus "Sėla" direktoriaus pavaduotoja E. Lansbergienė.

Read more...

IŠVYKA Į ROKIŠKIO KRAŠTO MUZIEJŲ

Print
PDF

rokiskio-muziejus-logotipasLapkričio 20 d. 1-4 klasių mokiniai, pasinaudodami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos „Kultūros pasu", vyko į Rokiškio krašto muziejų, kur dalyvavo trijose edukacinėse programose. Pirmojoje „Rankų darbo muilo paslaptys" susipažino su muilo gamybos istorija, senoviniais muilais, muilo gamybos būdais, natūralių muilo kvapų bei spalvų istorija. Paskui, pasinėrę į aromatų pasaulį, pasigamino individualaus kvapo, formos bei spalvos muilą.

Read more...