Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išvyka į jaunųjų gamtininkų stotį

Print
PDF

panglogoKovo 13 d. 5-7 klasių mokiniai su biologijos mokytoja Audrone Grigiene lankėsi jaunųjų gamtininkų mokykloje Panevėžyje, kur dalyvavo edukacinėse pamokose „Švietimas apie gyvūnų gerovę" ir „Plėšrieji ir vandens paukščiai". Pamokų metu mokiniai susipažino su pagrindiniais gyvūnų poreikiais, žaidė žaidimą- spėlionę „Kas šių daiktų šeimininkas", atliko užduotį „Surask gyvūnui šeimininką", vertino gamtos mokyklos gyvūnų laikymo sąlygas. Antroje užsiėmimo dalyje, dirbdami grupėse, mokėsi atskirti plėšriuosius ir vandens paukščius pagal gyvūno iškamšas, klausėsi paukščių balsų ir įvardino jų pavadinimus.

Read more...

KASP

Print
PDF

kasprinktineKovo 8 d. minint Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną, 7-8 klasės mokiniai apsilankė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 509 lengvosios pėstininkų kuopos būstinėje Biržuose. Mokiniai buvo supažindinti su kario ekipiruote, maskuote, ginklais, kario tarnyba. Merginos išbandė maskuotės spalvas, o drąsiausios - Gita ir Žemyna - ginklus.

Read more...

Pamoka apie vietovardžių kilmę

Print
PDF

radviliskisSeimo nutarimu, 2019-tieji yra paskelbti Vietovardžių metais. Ta proga pradinių klasių mokiniai kovo 8 d. lankėsi mokyklos muziejuje, kur domėjosi protėvių palikimu-senųjų vietovardžių reikšmėmis. Muziejaus darbuotojas Evaldas Timukas, remdamasis muziejaus fonduose sukauptais dokumentais, su mokiniais aiškinosi Nemunėlio Radviliškio pavadinimo reikšmę, pristatė gyvenviečių, upelių, gatvių, miškų, esančių mūsų gimtosiose apylinkėse vietovardžių istorijas, mokiniai jas papildė tėvų, senelių pasakojimais. Mokiniai sužinojo, kad vietovardžiai atsirado nuo karingų genčių, paukščių, žvėrių pavadinimų, turtingų dvarininkų vardų, jų veiklos. Buvo prisiminti lietuvybės žadintojai A. Smetona, Juozas Tumas - Vaižgantas, A. Sabaliauskas (Žalia Rūta).

Read more...

Pradinukai susipažino su policininko profesija

Print
PDF

pologoKovo 6 d. pradinių klasių mokiniai susitiko su Biržų rajono policijos komisariato Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūne Vita Andžiene. Pareigūnė pademonstravo keletą mokomųjų filmukų apie Lietuvos policijos mokyklą Kaune, kursanto dieną, supažindino su policijos rūšimis, pristatė, ką veikia mobilioji kuopa.

Read more...

Ikimokyklinukai varė lauk žiemą

Print
PDF

uzkkkUžgavėnės – paskutinė mėsėdžio, žiemos išvarymo diena. Sakoma, kad tą dieną reikia sočiai pavalgyti ir nedirbti, tad kovo 5 d. ikimokyklinio skyriaus vaikai, virtę čigoniukais, velniukais, raganaitėmis rinkosi kieme vyti lauk žiemos. Lašinio ir Kanapinio kova simbolizuoja nenorinčio pasitraukti mėsėdžio (arba žiemos) kovą su išsiilgtu pavasariu. Po aršios kovos, žaidimų, šėlionių, persirengėliai vaišinosi blynais, dūko prie laužo, kur buvo deginama Morė.

Read more...

Vasario 16-oji

Print
PDF

16_vasarioVasario 15 d. ikimokyklinio skyriaus pedagogė L. Kučinskaitė ir septintokė A. Miežiūnaitė dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vykusioje šventėje, skirtoje signatarų pagerbimui. Prezidentė D. Grybauskaitė pasveikino Nepriklausomybės Aktą pasirašiusių signatarų artimuosius Valstybės atkūrimo dienos proga bei perdavė gėlių kompozicijas.

Read more...

Netradicinė anglų k. pamoka

Print
PDF

saint-valentinesVasario 13 d. 2-4 ir 5-6 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje anglų kalbos pamokoje „Šv. Valentino diena" (St. Valentine's day). Jos metu mokiniai žiūrėjo video filmuką ir sužinojo daugiau sužinojo apie šią dieną, išmoko naujų žodžių, sprendė kryžiažodį, dainavo bei sukūrė atviruką skirtą šv. Valentino dienai, kurį skyrė mylimam žmogui. Pamoka prabėgo greitai ir įdomiai.

Read more...

ŽODELIAI IŠ MAŽŲ ŠIRDELIŲ

Print
PDF

actoVasario 13 d. ikimokykliniame skyriuje vyko meninio skaitymo konkursas ,,Žodeliai iš mažų širdelių", skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai ir mokyklos įkūrimo 435 –osioms metinėms paminėti. Iki konkurso vaikai iliustravo savo eilėraščius ir surengė jų parodą. Deklamatoriai buvo vertinami keturiose amžiaus grupėse.

Read more...

„Dūžtančių formų pasaulyje"

Print
PDF

macernisVasario 8-ąją Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi Kauno Mažojo teatro aktorius Alvydas Brunalas. 5-10 klasių mokiniai, dalyvaudami netradicinėje lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje, turėjo galimybę kitaip susipažinti ne tik su Vytauto Mačernio gyvenimu ir kūryba, bet ir pasiklausyti jausmingai, profesionaliai skaitomos poezijos. Aktorius papasakojo, kodėl jį sudomino šio, vieno iš mėgstamiausių jaunų žmonių poetų, kūryba. Klausantis skaitomos poezijos ne vienas susimąstėme apie Vytauto Mačernio gyvenimą, save, mus supančią aplinką, žmones.

Read more...

Sveikiname mokinius,

Print
PDF

sveikin

kurie labai gerai mokėsi 2018/2019 m. m. I pusmetį:

Belita Grecijonaitė 1 klasė
Viltė Gudeliūnaitė 1 klasė
Ignas Kubilius 2 klasė
Emilija Misevičiūtė 2 klasė
Gabrielius Baliūnas 4 klasė
Ugnė Lapėnaitė 4 klasė
Gvidas Gasiūnas 5 klasė
Agnė Miežiūnaitė 7 klasė

Read more...