Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kyokushin kovo menų egzaminas

Print
PDF

kyokushinBirželio 14 d. Panevėžio Aukštaitijos sporto rūmuose mūsų mokiniai laikė Kyokushin kovos menų egzaminą. Šioje sporto šakoje, kur nepakenčiama taisyklių nesilaikymo ir tingumo, išlieka patys kantriausieji ir atkakliausieji. Šįkart pirmąjį egzaminą išlaikė ir 10 kyu oranžinį diržą gavo Ignas Kubilius ir Džiugas Undzėnas, 9 kyu – oranžinį su mėlyna juostele gavo Gabrielius Timukas, Domas Luiza, Agnė Miežiūnaitė ir Ineta Karosaitė. Ačiū treneriui Gintautui Čepukaičiui.

Read more...

Rajone apdovanoti geriausi mokiniai ir jų mokytojai

Print
PDF

sveikinBirželio 19 d. Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos salėje vyko Mokslo metų užbaigimo šventė, kurioje rajono vadovai padėkos raštais apdovanojo mokytojus, parengusius mokinius – olimpiadų ir konkursų I vietų nugalėtojus. Šiais metais jau birželio pradžioje mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlėmis bei jie keliavo į ekskursiją po Latviją.

Read more...

Print
PDF

sveikinDėkojame mokiniams už labai gerą mokymąsi, pamokų lankomumą, pasiekimus meninėje, sportinėje, kūrybinėje veikloje 2018/2019 m.m.

Read more...

„Mafija nemirtinga"

Print
PDF

mafijaBirželio 14 dieną mokykloje šurmuliavo mokslo metų pabaigos šventė „Mafija nemirtinga", skirta pagerbti geriausius metų mokinius ir išeinančius iš mokyklos 10-okus, kurie tądien į pamokas atvyko arklio tempiamu vežimu. Mokyklos direktorė E. Timukienė apdovanojo mokinius, kurie labai gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą, nepraleido pamokų per II pusmetį, dėkojo olimpiadų, konkursų, varžybų, projektų dalyviams. Asmeninės sukakties proga mokyklos vadovė pasveikino jubiliatus.

Read more...

Žydų kultūros diena

Print
PDF

jewsBirželio 13 dieną 9-10 kl. mokiniai dalyvavo žydų kultūros dienoje Biržų pilyje. Į Biržus atvykę litvakų ainiai iš tolimiausių pasaulio šalių Pietų Afrikos, JAV, Didžiosios Britanijos, Izraelio ir kt. šalių susitiko su Biržų rajono mokiniais papasakoti apie savo ryšius su Biržais ir tais, kurių istorija turi būti papasakota. Jie kalbėjo apie tai, ką reiškia palikti namus amžiams, pasirenkant nežinomybę ir galimybę būti laisvam. Svečiai domėjosi mokinių svajonėmis keliauti, kalbėjo apie jaunimui atsiverianąias galimybes pažinti skirtingų kultūrų žmones bei toleranciją.

Read more...

Mus jungia draugystė

Print
PDF

draugBiželio 14 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Kratiškių mokyklos – daugiafunkcio centro organizuotame renginyje „Mus jungia draugystė". Atvykę buvome labai šiltai sutikti mokyklos bendruomenės. Prisiregistravus vyko susipažinimas. Lauke mūsų laukė daugybė smagių veiklų: su policijos pareigūnu Vitu šaudėme į taikinius, su treneriu Simu žaidėme fudbolą ir linksmas estafetes, taip pat vyko sumo imtynės. Vakarienės prie laužo metu vyko diskusija apie draugystę.

Read more...

Mokinių kūrybinis pleneras

Print
PDF

hubpages-artsupplies-mainBirželio 6 d. mūsų mokyklos 7-6 mokiniai dalyvavo jau tradicija tapusiame dailės kūrybiniame plenere „Biržų pilis – mano akimis", kuris vyko Biržų pilies teritorijoje. Pleneras skirtas skatinti mokinių kūrybiškumą, fantaziją, bendravimą, bendradarbiavimą. Džiugu kad plenerai jau tampa tradicija, nes tai smagi nauja patirtis.

Read more...

Išvyka į Šiaulius

Print
PDF

siauliaiherbasBirželio 7 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką. Aplankė Šiaulius !!! Pirmasis kelionės tikslas - Šiaulių universiteto botanikos sodas. Sodas nustebino savo rododendrų žiedais, augalų įvairove, nuostabiomis spalvomis bei dvelkiančia ramybe.

Read more...

Socialinių veiklų pristatymas

Print
PDF

socBirželio 10 d. mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių socialinių- pilietinių veiklų pristatymas. Socialinių - pilietinių veiklų tikslas - ugdyti atsakingus, darbščius, sąmoningus, fiziškai stiprius Lietuvos piliečius. Mokyklos socialinė-pilietinė veikla siejama su vykdomais projektais, tradicijomis, bendravimu su socialiniais partneriais.

Read more...

Išvyka į Raubonių parką

Print
PDF

r3Birželio 7 d. 5-6 klasės mokiniai kartu su auklėtoja A. Grigiene lankėsi Pasvalio rajono Raubonių parke, kuris įsikūręs šalia Raubonių piliakalnio prie Via Baltija automagistralės. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse, kur vienu metu galima aplankyti 3 skirtingas edukacines - pažintines veiklas.

Read more...

Išvyka į Panevėžio dramos teatrą

Print
PDF

miltinislogotBirželio 5 d. 2-7 kl. mokinių grupė vyko į Panevėžio J. Miltinio dramos teatrą. Čia dalyvavo ekskursijoje po teatro užkulisius ir edukacinėje pamokoje, kurią pravedė aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Vaikai susipažino su nelengva aktoriaus profesija, pabuvo užkulisiuose, kur neįleidžiamas žiūrovas, išmoko įdomių pratimų, kurie lavina dėmesį, atmintį, pasimatavo aktorių kaukių, perukų, rūbų.

Read more...

PADĖKA

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenei 2019 metai yra jubiliejiniai, tad visos veiklos šiais metais yra skirtos mokyklos gimtadieniui. Ta proga mokykloje yra parengtas projektas „Kad ir kur bekeliaučiau, Nemunėlio Radviliškis bus mano namai", tad visą pusmetį mokykla gavo daugybę tiek intelektualių, tiek finansinių dovanų, už kurias norisi padėkoti.

Read more...