Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Karnavalas 2018

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Kūrybinių partnerysčių mugė Nemunėlio Radviliškyje

Print
PDF

kaz3Kovo 26 d., pirmadienį, įgyvendinant STEAM „Naturlab.LT" projektą bei artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms, Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje šurmuliavo tradicinė mugė, kurios metu vyko netradicinės pamokos. Jas vedė ne tik „savi" mokytojai, bet ir mokinių tėvai, kolegos iš Biržų TVMC, „Aušros", Kratiškių, Medeikių, Papilio, Germaniškio, Skaistkalnės (Latvijos Respublika) mokyklų. Buvo galima įsigyti įvairių amatininkų gaminių: veltų, pintų, nertų, drožtų rankdarbių, paragauti mokinukų ir jų šeimos narių keptų, virtų, skrudintų, vytintų skanėstų, išbandyti amatus gyvai, pasimokyti 18 netradicinių pamokų.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

unnamedggdgdgdEleni Aimilia Kotsolakou 5-7 klasių dailės olimpiadoje užėmus III vietą (mišri technika)! Dėkojame mokytojai R. Zemlickienei.

Sveikiname

Print
PDF

unnamedggdgdgdGvidą Gasiūną Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje laimėjus I VIETĄ! Dėkojame mokytojai A. Svalbonienei

Minėjome pasaulinę vandens dieną

Print
PDF

h2oKovo 23 dieną 5-10 klasių mokiniai minėjo „Pasaulinę vandens dieną". Pamoką vedė Biržų VSB sveikatos priežiūros specialistės V. Valiukienė ir N. Gailiūnienė. Jos papasakojo apie vandens svarbą žmogaus organizmui ir gamtai, aptarė su mokiniais, kodėl ir kaip reikėtų tausoti vandenį. Supažindino su pasaulio vandenų įdomybėmis.

Read more...

ŽEMĖS DIENA

Print
PDF

zemeKovo 20 dieną 2-os klasės mokinė Maja Karitonaitė eilėraščiu „Iš ko padarytas pasaulis" (V. Palčinskaitė) pradėjo Žemės dienos minėjimą. Į jį susirinko visi mokyklos mokiniai, mokytojai, atvyko Latvelių girininkijos girininkas A. Trybė. Jis priminė Žemės dienos prasmę, kalbėjo, kokiais gerais darbais galime atsidėkoti Žemei.

Read more...

Netradicinė fizikos pamoka

Print
PDF

logohidroKovo 15 d. 7-8 kl. Mokiniai kartu su fizikos mokytoja R. Bėliakaite lankėsi Biržų meteorologijos stotyje, kur susitiko su Lietuvos Hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos hidrologais viršininku B. Mediniu, kuris mokiniams, pademonstravo, kaip atliekami įvairūs gamtos stebėjimai, nustatomos orų prognozės.

Read more...

Integruota pamoka

Print
PDF

knygnesiai1Ketvirtokams per lietuvių kalbos pamoką teko aiškintis sudurtinio žodžio „knygnešys" darybą. O tam, kad geriau suprastų iš kur, kada ir kodėl atsirado šis terminas, jie sužinojo trumpą knygnešių istoriją, kad šis, 40 metų trukęs spaudos draudimo istorinis laikotarpis, yra glaudžiai susijęs su mūsų apylinkėmis. Juk knygnešių karalius Jurgis Bielinis yra kilimo iš Purviškių kaimo ir palaidotas Suosto bažnyčios šventoriuje, net ir knygnešių diena minima jo gimimo dieną - kovo 16-ąją.

Read more...

KNYGNEŠIO KELIAS

Print
PDF

knygnesysKovo 16 d. 2-3 klasių mokiniai vyko į Biržų Jurgio Bielinio viešąją biblioteką, kur dalyvavo edukaciniame renginyje "Knygnešio kelias". Nuvykę patekome į senovinę lietuvišką pirkią. Nusikėlėme į tuos laikus, kai po 1863 metų sukilimo Rusijos imperijos valdžia uždraudė leisti ir platinti knygas lietuvių kalba, tačiau lietuviai šiam reikalavimui priešinosi - lietuviškos knygos ir laikraščiai keliavo iš rankų į rankas.

Read more...

Kovos menai

Print
PDF

karateKovo 16 d. mokykloje lankėsi Gintautas Čepukaitis, Kyokushin karatė kovos menų meistras, Rytų filosofijos žinovas, sveikos gyvensenos propaguotojas. Kyokushin karatė kovos menas grūdina ne tik kūną, bet ir protą bei dvasią. Pasak svečio, sportininkas, pasiryžęs siekti meistro (DAN) kategorijos, privalo įveikti mokiniui skirtą dešimties kyu kelią, kurio kiekvieną etapą simbolizuoja atitinkamos spalvos diržas – pradedant baltu ir baigiant rudu su juoda juostele. Per treniruotes atliekama daug atsispaudimų, pritūpimų, pašokimų. Grūdinamas pilvo presas bei kitos kūno vietos taip, kad kovotojas per varžybas nebejaustų priešininko smūgių.

Read more...

Mokykloje lankėsi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė

Print
PDF

signatarKovo 16 dieną 8-10 klasių mokiniams vyko netradicinė pilietiškumo pamoka, kurioje dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė. Signatarė apžiūrėjo mokyklą, apsilankė mokyklos muziejuje, pasidžiaugė gražėjančiu Nemunėlio Radviliškio miesteliu, viena seniausių Lietuvos mokyklų, pasidžiaugė darbiai gyvenančiomis skirtingų konfesijų bendruomenėmis, prisiminė jaunimo sąskrydžius, vykusius prie Apaščios ir Nemunėlio upių santakos, kuriuose pati dalyvaudavo būdama mokinė.

Read more...