Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Helovino vakarėlis Nr. 2

Print
PDF

halloween-pixel-doll9-41697Spalio 27 d. mokyklos bendruomenės nariai smagiai ir su trenksmu pasitiko pirmąsias po vasaros – rudens atostogas. Mokyklos savivaldos aktyvas, pasiskirstęs pareigomis - vieni rengė skelbimus, kiti puošė mokyklos salę, treti rūpinosi pramogomis ir muzika, organizavo Helovino vakarėlį.

Vakare galėjome išvysti tikrai šiurpą keliančių, originalių, netradicinių kostiumų. Mokykloje šurmuliavo raganos, burtininkai, giltinės, siaubo filmų personažai. Linksmybių įkarštyje, pagal iš anksto aptarus vertinimo kriterijus, mokiniai, slaptu balsavimu, rinko Vakaro karalienę ir karalių. Sveikiname laimėtojus: 7 klasės mokinę Gelminą ir 8 klasės mokinį Faustą. Be to, mokytojų komisija apdovanojo simpatiškiausią vakaro porą – Gabiją ir Gabrielių, išrinko aktyviausius šokėjus – Vytą ir Marijų.


Read more...

Lietuvos valstybės šimtmetį pasitikime geromis emocijomis kartu!

Print
PDF

emocijalogo2Lietuvos moksleivių sąjunga (toliau – LMS), siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į moksleivių emocinės aplinkos mokykloje problemas, 2016 m. lapkričio 6-ąją Rudens forumo metu atidarė naują savo veiklos programą „Emocija+". Tai programa, kurios tikslas, vykdant įvairaus pobūdžio veiklas, padėti jauniems žmonėms ne tik geriau patiems jaustis mokykloje, bet ir paskatinti juos kurti tokią aplinką bendraamžiams

Read more...

Savanoriauk

Print
PDF

jstSavanorystė tai ne tik visuomeninė veikla. Tai – būdas tobulėti, įgyti naujų žinių, profesinės patirties bei lengviau rasti darbą. Jei tau nuo 15 iki 29 metų, šiuo metu niekur nedirbi ir nesimokai, neleisk laiko veltui – dalyvauk „Jaunimo savanoriškoje tarnyboje"! 

„Jaunimo savanoriška tarnyba" kviečia savanoriauti bet kurioje iš daugiau nei 500 pelno nesiekiančių organizacijų visoje Lietuvoje.

Didžiuojamės, kad nuo 2017 m. spalio 27 d. Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla tapo akredituota mokykla, priimančią norinčius savanoriauti ir pirmuoju savanoriu – Evaldu Timuku. Linkime jam sėkmės, gerų idėjų ir įdomios veiklos mokykloje.

VAISIŲ IR DARŽOVIŲ IŠŠŪKIS!

Print
PDF

line_of_fruit2Prieš pat rudens atostogas mokykloje buvo nuspręsta organizuoti vaisių ir daržovių iššūkį.

Read more...

Socialinė–pilietinė veikla

Print
PDF

lapaiSaulėtą spalio 24 dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos bendruomenė, mokinių savivaldos siūlymu, dalyvavo lapų grėbimo akcijoje "Švaros diena". Pasirūpinę maišais, pirštinėmis, grėbliais, pasidalinę mokyklos teritoriją plotais, grėbėme lapus.

Read more...

Išvyka į ekologinį pieno ūkį

Print
PDF

gpDalyvaudami  Šviečiamosios gyvulininkystės projekto programoje  „Augink, rūpinkis, mylėk", spalio 20 dieną 5-7 klasių mokiniai, kartu su mokytoja Audrone Grigiene, lankėsi Biržų rajono Parovėjos seniūnijoje Vaidutės ir Vytauto Stankevičių ekologiniame pieno ūkyje.

Read more...

Pažintis su ekologiniu ūkiu

Print
PDF

cowĮgyvendinant „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtros" projekto veiklas, spalio 12 d. pradinių klasių mokiniai, lydimi mokytojų J. Mulokienės, R. Lapeikienės ir A. Svalbonienės lankėsi Telšių rajono Trimėsėdžių kaime Antano Šakio ekologiniame ūkyje. Šiame ūkyje yra auginami mėsiniai limuzinų veislės galvijai, ūkis atviras visiems, norintiems pamatyti gyvulius, ištrūkti iš miesto ir ,,pasižmonėti'' kaime. Šiame ūkyje rengiamos edukacinės programos, šeimininkams talkina veterinarijos gydytojas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos stambiųjų gyvūnų klinikos vedėjas A. Rutkauskas.

Read more...

„Sveikuolių sveikuoliai" konkurse II vieta

Print
PDF

sveikuoliaiSpalio 17 d. Biržuose vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai" pirmasis etapas. Mūsų mokyklą atstovavo 5-6 kl. mokinių komanda: Rugilė Skaringaitė, Eleni Kotsolakou, Agnė Miežiūnaitė, Gita Glebavičiūtė, Alantas Janonis ir Vytas Jasiūnas. Konkursui ruošė mokytoja R. Plikšnienė ir sveikatos priežiūros specialistė N. Gailiūnienė.

Read more...

PALTUKAS RUDENIUI

Print
PDF

paltasPro niūrius debesis prasibrovusi saulutė taip ir kviečia į kiemą pasidžiaugti  auksiniu rudeniu. Kadangi rudeninis vėjas jau baigia nurengti medžius, ,,Boružiukų" grupės vaikai Rudenėliui sugalvojo ,,pasiūti" paltuką, kad jam nebūtų taip šalta laukti žiemos. Idėja kilo nagrinėjant šios savaitės temą ,,Tvarkingi rūbeliai - gražūs vaikeliai".

Read more...

Atidengta lenta Nepriklausomybės kovų savanoriams

Print
PDF

vycioArtėjančio Lietuvos šimtmečio proga, spalio 15 d., mokyklos bendruomenės nariai dalyvavo atminimo paminklo 1919–1920 m. Nepriklausomybės kovų Nemunėlio Radviliškio valsčiaus Vyčio kryžiaus kavalieriams ir savanoriams atidengimo ceremonijoje.

Read more...