Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Ikimokyklinukai susitiko su girininku

Print
PDF

gir2Artėjant gražiausioms metų šventėms - Kalėdoms, ikimokyklinukai nusprendė sužinoti, kaip puoselėti gamtą, kaip joje atsakingai elgtis, kokią eglutę pasipuošti šventėms, ar galima nuėjus į mišką ją nusikirsti? Lapkričio 21 d. ikimokyklinio skriaus vaikai susitiko su Latvelių girininkijos girininku A. Trybe, kuris vaikams paaiškino, kad geriausia puošti eglutę, augančią vazone, o pavasari ją pasodinti kieme, tikino, kad negalima eglutės kirsti miške pačiam, geriau parsinešti šaką.

Read more...

Paskaita apie pirmosios pagalbos teikimą

Print
PDF

ppLapkričio 16 d. Biržų VSB specialistė V. Valiukienė 8-10 klasių mokiniams pristatė projektą „Sveikatos ugdymo priemonių įgyvendinimas Biržų rajono savivaldybėje", kuris finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis. Lektorė mokiniams skaitė paskaitą apie pirmosios pagalbos organizavimą. Mokiniai išgirdo ne tik pagrindinių pirmosios pagalbos teikimo veiksmų, bet ir mokėsi tai atlikti praktiškai.

Read more...

Šlamėkit, ąžuolai

Print
PDF

azuoLapkričio 16 dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla kartu su socialiniais partneriais minėjo tarptautinę Tolerancijos dieną, kurios pagrindiniu akcentu tapo – ąžuoliukų sodinimas. Ruduo, toks ypatingas, vaiskus, drėgnas ir ąžuolai...Kodėl ąžuolai? O gi todėl, kad ąžuolai – tvirčiausi, svarbiausi, ilgaamžiškiausi Lietuvos medžiai. Mūsų krašte jie sodinami įvairiomis progomis. Pvz. 2–oji abiturientų laida prie mokyklos pasodino raudonąjį ąžuolą, Sandariškio kaime dar šiek tiek žaliuoja iš mažytės gilės užaugęs plačiašakis, memantis kovų su švedais laikus.

Read more...

Maži stebuklai šiauriniame Lietuvos miestelyje

Print
PDF

trabLapkričio 12 d. mokykloje viešėjo buvusi televizijos laidų vedėja, žurnalistė, istorikė, viešųjų ryšių specialistė, tautodailininkė, knygų vaikams autorė, edukacinių programų kūrėja Juventa Mudėnienė, kuri drauge su profesionaliu fotografu vyru Pauliumi Mudėnu pristatė vieną iš šeimos kurtų knygų vaikams ,,Triušiukų abėcėlė''. Edukacija – linksmas mini spektaklis, žaidimas, kuriame aktyviai dalyvavo darželinukai, mokytojai, bibliotekininkai. Tai buvo betarpiškas, nuoširdus, įdomus ir smagus bendravimas. Po renginio visi galėjo įsigyti popierinių lėlių kolekcijas mergaitėms ir berniukams, knygeles su Triušiukų miestelio gyventojais ir jų istorijomis, nusifotografuoti drauge su autoriais.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mergaičių komandą 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių antro etapo kaimo vietovių kvadrato varžybose užėmusią antrą vietą!

Read more...

Priešmokyklinukai dalyvauja programoje "Zipio draugai"

Print
PDF

zipiodraugai2018/2019 m.m. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikai dalyvauja VŠĮ „Vaiko labui" įgyvendinamoje prevencinėje programoje „Zipio draugai''. Tai tarptautinė programa, kurios tikslas padėti 5-7 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdieninius sunkumus. Programa siekia pagerinti vaikų emocinę savijautą, padeda jiems įgyti gebėjimų įveikti socialinius ir emocinius sunkumus. Programą sudaro 6 dalys, o atskirą dalį - 4 valandėlės.

Read more...

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Print
PDF

ssplAnkstų lapkričio 12 rytą pradinių klasių mokiniai pradėjo Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginius. Šių metų Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema – ŠIAURĖS HEROJAI. Aptarę šių metų temą ir plakato simboliką, mokiniai klausėsi teksto iš švedų Eliaso ir Agnes Våhlundų knygos ,,Superherojų vadovas". Knygoje sutinkame Lisą, iš kurios mokykloje tyčiojasi berniukų gauja. Vieną dieną nuo užgauliotojų pasislėpusi bibliotekoje mergaitė atranda magišką knygą, kuri viską pakeičia. Ši knyga tampa mergaitės virsmo į nesustabdomą superheroję ,,Raudonoji kaukė" pradžia. Ištraukas skaitė miestelio bibliotekininkė L. Šmatienė, mokytojos A. Grigienė, I. Kubilienė, J. Mulokienė. Skaitymas buvo papildytas vaizdine medžiaga (pateiktimis), iliustracijomis iš knygos.

Read more...

Kaip dera elgtis su ugnimi

Print
PDF

pslogoLapkričio 7 d. mokyklos pradinių klasių mokiniai susitiko su Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektore Angele Darčkiene.Pamokėlės metu vaikai diskutavo apie tai, kada ugnis gali būti draugė, o kada priešė. Viešnia parodė keletą filmukų apie tai, kas gali atsitikti neatsargiai elgiantis su ugnimi namuose ir gamtoje, priminė, pagrindines gaisrinės saugos taisykles, ką daryti ištikus nelaimei, kokiu telefonu kreiptis pagalbos.

Read more...

Knygos pristatymas

Print
PDF

lyderiulaikasiVykdant projekto „Lyderių laikas 3" veiklą, spalio 30 d. mokyklos bendruomenei buvo pristatyta Harvey F. Silver, Richard W. Strong ir Matthew J. Parini knyga „Mokytojas strategas. Kaip kiekvienai pamokai pasirinkti tinkamą, tyrimais pagrįsta mokymo metodą". Knygą pristatė mokyklos direktorė E. Timukienė.

Read more...

Šiurpnaktis Nemunėlio Radviliškyje

Print
PDF

drSpalio 26 d. mokyklos bendruomenės nariai smagiai ir su trenksmu pasitiko rudens atostogas. Mokyklos savivaldos aktyvieji organizavo Helovino vakarėlį. Visą savaitę vyko pasiruošiamieji darbai – vieni puošė mokyklos erdves, kiti rengė skelbimus, treti rūpinosi muzika ir žaidimais. Vakare, keliaujant miestelio gatvėmis, galėjote išvysti šiurpą keliančių raganų, burtininkų, giltinių, siaubo filmų personažų, visi šie šiurpnakčio dalyviai traukė į mokykloje organizuojamus šokius.

Read more...