Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Dainuojantis pavasaris

Print
PDF

100pavGegužės 18 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokinių vokalinis ansamblis dalyvavo Biržų miesto ir rajono mokyklų meno kolektyvų vykusiame renginyje „100 pavasarių", kuris vyko Biržų „Kaštonų" pagrindinėje mokykloje.

Read more...

Išvyka į Molėtus

Print
PDF

moletaiGegužės 16 d. 7, 9 ir 10 klasių mokiniai vyko į pažintinę-edukacinę kelionę po Molėtų kraštą. Kiekvienas Lietuvos rajonas turi kažką savito, skirtingo. Ne išimtis ir Molėtų kraštas. Jei mums, šiaurės Lietuvos gyventojams, šis regionas atrodo ypatingas savo pušynais, ežerų gausa, tai visiems be išimties jis svarbus savo observatorija, etnokosmologijos muziejumi ir galimybe pažvelgti į kosmosą savo akimis.

Read more...

Rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

knygaGegužės 16 d. Maja Karitonaitė 2 kl. mokinė ir Deimantė Gasiūnaitė 4 kl. mokinė dalyvavo rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse. Maja deklamavo R. Skučaitės eilėraštį „Rudens laiškai", Deimantė – J. Erlicko eilėraštį „Pavasaris su varle". Mergaičių eilės buvo skirtos Tėvynei Lietuvai.

Read more...

Viktorina apie knygas

Print
PDF

knygosGegužės 15 d. mokykloje vyko viktorina, skirta spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. 1-10 klasių mokiniai, pasiskirstę mišriomis komandomis pagal amžių, sprendė užduotis. Dalyviams teko atsakyti į klausimus apie rašytojus, jų kūrinius, pasakas ir literatūrinius terminus.

Read more...

Poezijos popietė

Print
PDF

a_a61f6d03Gegužės 10 dieną mokykloje vyko rusiškų dainų ir poezijos mylėtojų popietė, skirta tėvų dienai. Renginio idėją- rusų klasikų eiles skaityti poroje su mama, mokytoju ar draugu palaikė Augustas, Rokas, Rasa, Viltė, Marta, Kornelija, Marijus, Miglė, Ineta ir mažieji skaitovai Nojus bei Jokūbas.

Read more...

Pavasaris Šenberga

Print
PDF

SkaistkalnesherbasKasmet, kai pražysta sodai, artėjant vasaros atostogoms, mūsų kaimynai, skaistkalniečiai sukviečia mažuosius dainininkus ir šokėjus į tradicinę, tarptautinę dainų ir šokių šventę „Pavasaris Šenberga" Skaistkalnės vidurinėje mokykloje (Latvijos Respublika). Šiais metais ji vyko gegužės 16 d. ir buvo skirta Latvijos Respublikos 100 –mečiui.

Read more...

Pievų takeliais

Print
PDF

exlibrisKadangi lopšelinukai šią savaitę keliauja ,,Pievų takeliais'', tad nutarė gegužės 16 d. apsilankyti Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos Nemunėlio Radviliškio filiale.

Read more...

Edukacinė išvyka į Alantos technologijų ir verslo mokymo centrą

Print
PDF

logo_vienGegužės 3 dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5-7 klasių mokiniai, įgyvendindami Šviečiamosios gyvulininkystės programą „Augink, rūpinkis, mylėk", vyko į Alantos technologijų ir verslo mokymo centrą. Mokykla yra Molėtų rajone, Alantos seniūnijoje, Naujasodžio kaime, šalia Alantos dvaro ir Virintos upės, gražiame gamtos prieglobstyje.

Read more...

Knygnešių keliais

Print
PDF

bielinPaskutinę balandžio dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5, 6 ir 9 klasių mokiniai išvyko į Suosto kaimą, kur vyko netradicinė istorijos pamoka. Pamokos tikslas – susipažinti su žymiausio spaudos draudimo laikotarpiu veikusio knygnešio Jurgio Bielinio biografija, veikla ir nuveiktais darbais. Pirmiausia mokiniai aplankė Suosto kaimo bendruomenės namus, kuriuose ir yra įsikūręs knygnešio muziejus. Buvusi Suosto mokyklos mokytoja A. Vėjelienė įdomiai pasakojo Suosto kaimo istoriją, apie patį knygnešį, apie to laikotarpio istorinę situaciją šalyje.

Read more...

100 kariuomenės pėdsakų

Print
PDF

100Balandžio 27 dieną 9 klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja A. Navalinskiene dalyvavo Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejaus organizuotuose edukacinėse veiklose „100 kariuomenės pėdsakų". Veiklos metu turėjome galimybę pamatyti partizanų stovyklavietę, galėjome spausdinti mašinėle, šifruoti, susipažinti su partizanų kasdienybe, paliesti originalius šaunamuosius ginklus. Žaidėme strateginius žaidimus „Karas" ir „Laivų mūšis".

Read more...