Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

SVEIKINAME IR DĖKOJAME

Print
PDF
volleyballspikeVytautei Skaringaitei, Arūnei Kučinskaitei, Jurgitai Širmelytei, Aušrinei Baniukaitytei, Astai Paliukaitei, Juditai Bėliakaitei, Emai Tilindytei, Nedai Kučinskaitei, Gabijai Vitinšaitei, Sandrai Širmelytei
RAJONO TINKLINIO VARŽYBOSE UŽĖMUSIAI III VIETĄ

Aivarui  Kondrotui, Martynui Budvyčiui, Linui Lapeikiui, Arnui Šmatui, Deimantui Šarkiūnui, Titui Drevinskui, Šarūnui Jurėnui, Tautvydui Skaringai

RAJONO TINKLINIO VARŽYBOSE UŽĖMUSIEMS II VIETĄ

Tėvų taryba mąstė apie mokyklos perspektyvą

Print
PDF

council

Gruodžio 17 dieną mokyklos ir tėvų tarybos rinkosi į posėdį, kuriame aptarė mokyklos pasiekimus nuo 2008 iki 2012 metų ir diskutavo, kokią norėtų matyti mokyklą iki 2015 metų.

Read more...

Tėveliai diskutavo apie smurtą bei normalų ir probleminį vaikų elgesį

Print
PDF
dikusija
Gruodžio 12 dieną mokykloje lankėsi Biržų PMMMC PPT psichologė, krizių valdymo konsultantė Žaneta Skupaitė, kuri susitiko su mokyklinio amžiaus vaikų tėvais ir skaitė paskaitą, kaip ugdyti vaikų saugumo įgūdžius. Ikimokykliniame skyriuje psichologė bendravo su darželinukų tėvais, nagrinėjo temas, kaip skirti normalų ir problemini vaiko elgesį.

Read more...

Spalvotai ir nerimtai

Print
PDF

SigutesAchGruodžio 11 d. aktyviausi mokyklos savivaldos mokiniai Biržų pilies muziejaus „Sėla“ menėje dalyvavo susitikime su dailininke Sigute Ach „Spalvotai ir nerimtai“.

Read more...

Biržų miškų urėdijos padėka

Print
PDF

alapasGruodžio 7 d. į mokyklą atvyko Latvelių girininkijos girininkas A. Trybė, kuris atvežė pilną maišą padėkų ir dovanų.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF
kvadratInetą Karosaitę, Žanetą Kondrotaitę, Miglę Šimavičiūtę, Deimantę Malinauskaitę, Eglę Indrikaitę, Simona Kondrašaitę, Dominyką Zaveckaitę, Martyną Zaveckaitę, Jovitą Kairytę, Ernestą Šalkauskaitę kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose užėmusias II vietą.
-------------------
Martą Vadapolaitę, Rugilę Pilkauskaitę, Viktoriją Jurėnaitę, Dianą Rumytę, Rasa Indrikaitę, Faustą Podinską, Kristupą Vaitaitį, Lauryną Janilionį, Joną Muloką, Roką Pilkauską kaimo vietovių kvadrato varžybose 2002 m. gim ir jausnenio amžiaus grupėje užėmusius III vietą.

Kalėdinės eglutės įžiebimas ir padėkos vakaras Nemunėlio Radviliškyje

Print
PDF

kalegPrie eglutės

Nors už lango penkiolika laipsnių šalčio, o miestelio turgaus aikštėje šurmuliuoja adventinis turgus, netikėtai prie didžiulės gražuolės eglės  pravirko niekam nereikalingi žaisliukai.

Read more...

Tėvų diena „Kartų mokymasis kartu“

Print
PDF

susirinkimasLapkričio  25 dieną mokykloje vyko netradicinės pamokos. Į mokyklą iš ryto kartu su mokiniais rinkosi jų tėveliai.  Idėja organizuoti tokią tėvų dieną mokykloje gimė atsižvelgus į visuotinę švietimo savaitę, kurios tema „Kartų mokymasis kartu“. Šios idėjos tikslas buvo, kad vaikai kuo daugiau bendrautų su savo tėvais, vieni iš kitų mokytųsi, stebėtų ugdymo procesą, patys jame dalyvautų, prie arbatos puoduko pabendrautų su mokytojais, mokyklos administracija, nes „visuotiniai“ tėvų susirinkimai atsibodę, tėvai į juos nenoriai renkasi.

Read more...

„Kūrybinės partnerystės“ tėveliams

Print
PDF

kurybaNemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje sėkmingai startavo bendrojo ugdymo mokykloms skirta programa - „Kūrybinių partnerysčių“ projektas. 8 klasės mokiniai, padedami agentės Vaidos Norkevičienės, jau keletą savaičių mokosi kūrybiškai bendradarbiauti, susipažįsta su aktyviais, kūrybiškumą skatinančiais metodais, priemonėmis, kuria svajonių mokyklą, žaidžia įdomius žaidimus, gerina grupinio darbo įgūdžius.

Read more...

Piešinių konkurse V vieta

Print
PDF
msmsKetvirtokai laimėjo V vietą respublikiniame piešinių konkurse „Aš mokausi sveikatą stiprinančioje mokykloje“
Sveikiname 4 klasės mokinius – Joną Muloką, Dianą Rumytę, Eriką Talmontaitę (ir jų mokytoją R. Banienę) laimėjusius  V vietą respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų plakatų konkurse „Aš mokausi sveikatą stiprinančioje mokykloje“.

Read more...

Susitikimas su bankininke

Print
PDF

swedbankLapkričio 16 d., mes, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 9-10 klasių mokiniai, susitikome su „Swedbank“ AB Biržų padalinio atstove Regina Lučinskiene.

Read more...

„Knygų Kalėdos“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

Print
PDF
zenkliukasdalios

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį“, – kviečia Prezidentė.Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų.Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą. Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.Naujų knygų savo krašto mokyklai galite padovanoti ir tiesiogiai. Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite šiame puslapyje.

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

http://www.inmedio.upc.smm.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=231&Itemid=1172

Jei norite tiesiogiai padovanoti knygų mokykloms, susisiekite:

Daina Karlonaitė, Ugdymo plėtotės centras,tel. (8 5) 204 5497;

mob. (8 647) 85 908;
el. p. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it