Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Susitikimas su bankininke

Print
PDF

swedbankLapkričio 16 d., mes, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 9-10 klasių mokiniai, susitikome su „Swedbank“ AB Biržų padalinio atstove Regina Lučinskiene.

Read more...

„Knygų Kalėdos“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

Print
PDF
zenkliukasdalios

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį“, – kviečia Prezidentė.Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų.Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą. Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.Naujų knygų savo krašto mokyklai galite padovanoti ir tiesiogiai. Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite šiame puslapyje.

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

http://www.inmedio.upc.smm.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=231&Itemid=1172

Jei norite tiesiogiai padovanoti knygų mokykloms, susisiekite:

Daina Karlonaitė, Ugdymo plėtotės centras,tel. (8 5) 204 5497;

mob. (8 647) 85 908;
el. p. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Visi skirtingi – visi lygūs

Print
PDF

tolsketisLapkričio 12-16 dienomis gimtosios, užsienio kalbų, dorinio ugdymo, dailės, istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokos buvo skirtos tolerancijai ugdyti. Pradinių klasių mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus vaikai parengė projektą „Įvairialypė šiaurė“. Jie susipažino su šiaurės šalių skirtingais pasakų herojais, juos iliustravo, priglaudė po „Tolerancijos skėčiu“. Tolerancijos sąvoka labai plati, todėl pamokų metu, naudojant patyriminius metodus, buvo bandoma imituoti, atkartoti ir mokyti elgesio modelių, suteikiant mokiniams tikrus arba dirbtinai sukurtus vaidmenis.

Read more...

Įvairialypė šiaurė

Print
PDF

ssbsav

Lapkričio 12-16 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo jau  tradiciniame integruotame projekte, skirtame Šiaurės šalių bibliotekų savaitei. Šių metų bibliotekų savaitės tema „Įvairialypė Šiaurė“.

Read more...

Lapkričio 8-oji pasaulinė sveikos mitybos diena

Print
PDF

svmitMinint pasaulinės sveikatos dieną, mokykloje ir ikimokykliniame skyriuje vyko akcija „Pusryčių fiesta", kurios tikslas – populiarinti pusryčių valgymą ir pratęsti tradiciją mokyklos bendruomenėje – pedagogams kartu su vaikais susėsti pirmųjų pamokų metu prie arbatos puoduko.

Read more...

Aš mokausi sveikatą stiprinančioje mokykloje

Print
PDF

msmsPradinių klasių mokiniai dalyvavo sveikatą stiprinančių mokyklų plakato konkurse „Aš mokausi sveikatą stiprinančioje mokykloje“, kuris startavo 2012 m. spalio 1 d. Konkursą organizavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Konkurso tikslas – paskatinti vaikus kūrybiškai išreikšti nuomonę apie savo patirtį mokantis sveikatą stiprinančioje mokykloje bei domėtis sveika gyvensena, raginti vaikus pasidalyti sveikos gyvensenos, ligų prevencijos asmenine ir mokyklos patirtimi.

Read more...

Ir vėl „Naktis mokykloje“

Print
PDF

naktisKą pamanytumėte, jei pasiūlyčiau praleisti naktį mokykloje? Tikriausiai pagalvotumėte, kad netekau proto. Kas galėtų ištverti 5 darbo dienas per savaitę ir dar naktį mokykloje? Tačiau... tokių crazy buvo. Nešini miegmaišiais ir pilnomis kuprinėmis maisto atsargų, spalio 26 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai ir jų ištikimosios auklėtojos: B. Lapinskienė, A. Svalbonienė, A. Navalinskienė, bei V. Vaitaitytė į mokyklą rinkosi neįprastu laiku – 19 val., o keliavo namo 7 valandą ryto. Ką galima veikti dvylika valandų mokykloje?!

Read more...

Penktokų krikštynos

Print
PDF
zenkliukasmanokriNemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje spalio 26 d. vyko penktokų krikštynos. Jų „krikštatėviais“ ir renginio vedėjais tapo 9-10 klasių mokiniai ir 5 klasės auklėtoja R. Plikšnienė.
Kiekvienas „naujokas-penktokas“ buvo pakrikštytas nauju vardu, gavo dozę skiepų. Po to penktokai turėjo atlikti nuotaikingas užduotis, atsakyti į įvairius klausimus. Krikštatėviai norėjo išsiaiškinti, ar penktokai gerai žino daugybos lentelę, yra sumanūs, geri sportininkai bei kūrybingi ir moka vaidinti pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai“

Read more...

Kūrybinės partnerystės

Print
PDF

piclogoBiržų rajono Nemunėlio Radviliškio ir Papilio pagrindinės mokyklos pateko į nacionalinio projekto „Kūrybinės partnerystės“ antrąjį etapą, kuriame kartu su biržiečių mokyklomis dalyvaus dar 50 Lietuvos mokyklų. Biržų rajono mokyklos priskirtos Pakruojo regionui (Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centrui), kuratorė Eglė Kriukaitė.  Pakruojo regionui priklauso Pakruojo rajono Degėsių pagrindinė mokykla, Lygumų vidurinė ir Balsių pagrindinė mokykla. Taip pat Biržų rajono Nemunėlio Radviliškio ir Papilio pagrindinės mokyklos bei Mažeikių r. Viekšnių gimnazija. Pasak projekto kuratorės, mokyklos sulauks įdomių žmonių, kurie padės mokymąsi paversti kūrybingu ir įdomiu procesu ir sukurs unikalius mokymosi projektus.

Read more...

Trijų dienų kūrybinės kino dirbtuvės

Print
PDF

kinobusaslogoSpalio 15–17 dienomis Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi projekto „Kūrybinės kino dirbtuvės“ komanda. Tai jau antras toks susitikimas mūsų mokyklos mokiniams. Pavasarį jie turėjo galimybę stebėsi filmus, juos aptari, diskutuoti su aktoriais, režisieriais.

Read more...

Kaliausių Kaliausės rinkimai

Print
PDF

ciucelKasmet, rudenį, nuėmus derlių, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokykliniame skyriuje vyksta rudens popietė. Šįmet ji prasidėjo kiek neįprastai. Ankstų rytą (spalio 22 d.) į darželio kiemą ,,atžingsniavo“ net 19 neįtikėtinai įdomių, didelių ir mažų, linksmų ir liūdnų būtybių, kurios žmonėms apsaugo daržus ir sodus nuo paukščių ir miško žvėrelių – „Kaliausių“.

Read more...

Jaunieji gidai

Print
PDF

gidasRugsėjo 27-28 d. 10 klasės mokiniai V. Remeikaitė ir V. Valiulis bei klasės auklėtoja V. Vaitaitytė dalyvavo jaunojo gido mokymuose Vilniuje. Šiuose mokymuose lankėmės  antrą kartą, kadangi Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla yra partnerė Biržų PMMMC projekte ,,Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese“.

Read more...