Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Jaunimo linijos savanoriai

Print
PDF

jlinijaNemunėlio Radviliškyje viešėjo jaunimo linijos savanoriai

Rugsėjo dešimtą dieną, šeštadienį, Nemunėlio Radviliškio gyventojai sulaukė svečių – jaunimo linijos savanorių. Keturi jaunuoliai: Valentas, Barbora, Justina ir Diana iš pat ryto vaikščiojo miestelio gatvėmis, kalbėdamiesi su vietos gyventojais, dalindami informacinius lankstinukus apie savo veiklą. 13 val. senosios mokyklos salėje jie susitiko su būreliu aktyviausiu pagrindinės mokyklos jaunuolių. Savanoriai pristatė jaunimo liniją - emocinę pagalbą telefonu bei internetu. Nemunėlio Radviliškis – vienas iš šimto miestelių, kuriuos planuoja iki spalio mėnesio aplankyti akcijos savanoriai. Akcijos tikslas - skleisti informaciją apie „Jaunimo liniją“, nes psichologinės pagalbos galimybės  mažuose miesteliuose yra ribotos, o savižudybių statistika gana dažnai grėsminga.

Read more...

Sveiki sugrįžę

Print
PDF

r1red660Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje aidėjo Rugsėjo 1-osios skambutis, sukvietęs į būrį 41 darželinuką, 117 mokinių, 28 mokytojus (auklėtojus), tėvelius, svečius.

Read more...

Dėkojame

Print
PDF
2010educationDėkojame 1-10 kl. mokiniams, kurie nepraleido nei vienos pamokos per II pusmetį ir visus mokslo metus:
Rasai  Indrikatai, 2 kl.
Žanetai Kondrotaitai, 3 kl.
Miglei Šimavičiūtei 3 kl.
Kasparui Vaitaičiui  3 kl.
Marijui Valkiūnui 3 kl.
Inetai Karosaitei 3 kl.
Martynai Zaveckaitei 4 kl.

Read more...

Turizmo varžybos 2011

Print
PDF

turizmNemunėlio Radviliškio mokykla mokslo metus užbaigė Pagojų Šilelyje.

Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla originaliai, netradiciškai ir kūrybiškai užbaigė mokslo metus. Po kelerių metų pertraukos dvi dienas Nemunėlio Radviliškio Pagojų šilelyje vėl kaip prieš dešimt ar daugiau metų skambėjo muzika, dainos, liejosi aistros ir prakaitas turizmo sąskrydyje, kuriame dalyvavo 6 mūsų mokyklos bei į svečius atvykusios Germaniškio bei Kvetkų pagrindinių mokyklų komandos. Kam yra tekę dalyvauti Nemunėlio Radviliškyje turizmo sąskrydyje, tas su ilgesiu prisimena tuos laikus, kai reikėjo išgyventi gamtos sąlygomis, orientacinių varžybų metu surasti paslėptus postus miške, įveikti įvairias kliūtis, o naktį šokti prie laužo iki kol prašvis. Toks renginys - tai puiki galimybė tobulinti praktinius turizmo bei gyvenimo įgūdžius, ugdyti asmenines ir socialines kompetencijas, fizines galias, kūrybiškumą, aktyvumą.

Read more...

Vaikų gynimo diena

Print
PDF

vgdBirželio 1 – ąją beveik visos pasaulio šalys mini tarptautinę vaikų gynimo dieną. Tai diena, kai suaugėlis prisimena nesugrąžinamai praėjusią tyrą vaikystę, susimąsto apie vaikus, jų teises ir gyvenimą, kurį siekia padaryti laimingesnį ir prasmingesnį. Juk kiekvienas vaikas turi teisę gyventi nieko nebijodamas, gyventi su tėveliu ir mama, sakyti tai, ką galvoja. Kiekvienas vaikas turi teisę būti vaiku...klystančiu, pokštaujančiu ir be galo laimingu.

Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje taip pat buvo švenčiama ši ypatinga vaikų gynimo diena, kurioje noriai dalyvavo ne tik darželinukai, vyresnieji mokiniai, bet ir atostogaujantys pradinukai. Diena prasidėjo nenuobodžiai, nes įprastos pamokos virto nuotaikingomis „vaikystės stotelėmis“. Kiekvienoje stotelėje vaikučių laukė paruoštos kūrybiškos užduotys, staigmenos.

Read more...

Paskutinis skambutis

Print
PDF

music_handbellGegužės 31 dieną mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis dešimtokams. Devintokai ta proga jiems parengė literatūrinę kompoziciją „Gyvenimas-tai knyga“. Tądien dešimtokams netrūko gėlių, apdovanojimų, sveikinimų, linkėjimų, dainų ir šokių, net filmo apie juos. O dešimtokai skyrė eiles ir gėles tėvams, mokytojams, paliko testamentą devintokams.

Renginio pradžioje mokyklos vadovės: direktorė Saulė Venckūnienė ir pavaduotoja ugdymui Edita Timukienė apdovanojo labai gerai besimokančius mokinius, taip pat tuos, kurie nepraleido nei vienos pamokos per mokslo metus, geriausius skaitytojus, aktyviausius olimpiadų ir varžybų dalyvius. Vadovės, mokytojų balsavimu, apdovanojo „Šauniausią dešimtokę“, labai gerai baigusią dešimtą klasę, aktyvią olimpiadų ir varžybų dalyvę, mokyklos tarybos narę - Sandrą Lukinską. Šiai progai originalią skulptūrėlę – simbolinę knygą - sukūrė technologijų mokytojas Vytas Jareckas.

Read more...

Saulės zuikučiai

Print
PDF

kiskisSaulėtą penktadienio rytą į ikimokyklinio skyriaus vidinį kiemą vaikučius, gyvenančius Nemunėlio Radviliškio seniūnijoje, lankančius ar dar tik besiruošiančius lankyti vaikų darželį, bei jų tėvelius auklėtojos pakvietė į atvirų durų dieną - nuotaikingą popietę „Saulės zuikučiai“.

Saulės spindulėliai (Tomas, Agnė, Kamilė, Rugilė), prašė, kad saulutė juos kasdien apkabintų, renginio organizatorė, auklėtoja Lina Kučinskaitė, kvietė vaikučius budinti žemę, pabūti kartu, žaisti, dainuoti, piešti, pagauti „saulės zuikutį“ bei pažadinti miegantį kiškį. Auklėtoja taip pat priminė, jog žemę iš miego budina ne tik saulės spindulėliai, bet ir lietaus lašeliai (Žemyna, Gabrielius, Orestas, Vika, Dominykas, Domas, Gildas), kurie krisdami šoka, šnekasi, budina gėlytes, upelius, pavirsta lietumi.

Read more...

Pavasaris Šenberge

Print
PDF

senbergsKasmet laukiame pavasario, pirmųjų žiedų, ypač gražus pavasaris būna Latvijos Respublikoje, Skaistkalnės (Šenbergo) slėnyje.

Jau daugiau negu dešimt metų mūsų mokykla draugauja su Skaistkalnės vidurine mokykla, įvairiomis formomis: keičiamės metodine patirtimi, dalyvaujame bendruose projektuose, šįsyk, kaip ir kiekvienų metų gegužės 13 dieną, (Skaistkalnės gimino dieną) kaimynai mūsų laukė tradiciniame folkloro festivalyje „Pavasaris Šenberge“.

Read more...

Judam muzikos ritmu

Print
PDF

dancing-smallSveikatos specialistai tvirtina, kad judėjimas ir sportas – rekomenduojama žmogaus kasdienio gyvenimo dalis. Kaip vieną iš fizinio aktyvumo formų ekspertai išskiria ŠOKĮ.

Penktadienio popietę mokyklos bendruomenė surengė akciją, kurios metu paminėjo Tarptautinę šokio dieną. Vidiniame kieme skambėjo muzika, šoko ir mankštinosi visa mokykla, gilino žinias bei teikė patarimus apie sveiką mitybą, gamino sveikuolių salotas, naudojant teikiamas gamtos gėrybes. Nuo pirmoko iki dešimtoko, mokytojai, administracija mankštinosi, mokė vienas kitą įvairių mankštos pratimų ir šokių judesių, šoko pagal muzikos ritmą. Po smagaus šokio, 5-10 klasių mokiniai pristatė sveikuoliškas salotas įvairios profesijos žmonėms.

Read more...

Konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas

Print
PDF

sviesoforas22Gegužės 12 d. Rokiškyje vyko pradinių (I-IV) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas. Į Rokiškio Senamiesčio pradinę mokyklą susirinko 10 komandų iš Panevėžio apskrities.

Į regioninį etapą pateko dvi Biržų rajono komandos: Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ir Pabiržės pagrindinės mokyklos.

Užduotys buvo susijusios su saugiu eismu: kelio ženklai, užduotys kelių makete, viktorina, video užduotis, komandų kapitonų varžytuvės, perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje, perėjimas per kelią sankryžoje, atšvaitų praktinis naudojimas.

Read more...