Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Trijų dienų kūrybinės kino dirbtuvės

Print
PDF

kinobusaslogoSpalio 15–17 dienomis Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi projekto „Kūrybinės kino dirbtuvės“ komanda. Tai jau antras toks susitikimas mūsų mokyklos mokiniams. Pavasarį jie turėjo galimybę stebėsi filmus, juos aptari, diskutuoti su aktoriais, režisieriais.

Read more...

Kaliausių Kaliausės rinkimai

Print
PDF

ciucelKasmet, rudenį, nuėmus derlių, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokykliniame skyriuje vyksta rudens popietė. Šįmet ji prasidėjo kiek neįprastai. Ankstų rytą (spalio 22 d.) į darželio kiemą ,,atžingsniavo“ net 19 neįtikėtinai įdomių, didelių ir mažų, linksmų ir liūdnų būtybių, kurios žmonėms apsaugo daržus ir sodus nuo paukščių ir miško žvėrelių – „Kaliausių“.

Read more...

Jaunieji gidai

Print
PDF

gidasRugsėjo 27-28 d. 10 klasės mokiniai V. Remeikaitė ir V. Valiulis bei klasės auklėtoja V. Vaitaitytė dalyvavo jaunojo gido mokymuose Vilniuje. Šiuose mokymuose lankėmės  antrą kartą, kadangi Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla yra partnerė Biržų PMMMC projekte ,,Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese“.

Read more...

Dovanojo penktadienį

Print
PDF
mokdienaSpalio 5-tą dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko integruota veikla, skirta Tarptautinei mokytojų dienai, kurios iniciatoriai, kaip ir kiekvienais metais, buvo dešimtokai.
Šventinį rytą, vos įžengus į mokyklą, pasitiko pradinių klasių mokinių integruoto projekto (vadovė J. Mulokienė) „Rudens žaismas“ metu sukurta originali sodo gėrybių darbų paroda. Mokykla skendėjo rudeniškų gėlių jūroje, o vidiniame kiemelyje į dangų kilo drugeliai.

Read more...

Mokyklos mokinių prezidento rinkimai

Print
PDF

rinkimaiJau daugiau negu 10 metų visa mokyklos bendruomenė renka Mokinių prezidentą. Į mokinių prezidento postą buvo pasiūlyti šie mokiniai: aštuntokai Šarūnas Jurėnas ir Judita Bėliakaitė, devintokai Ingrida Davidonytė, Aivaras Kondrotas, Asta Paliukaitė, Arnas Šmatas, Linas Lapeikis, Lukas Marusovas, Arūnė Kučinskaitė. Kandidatai turėjo parengti save reprezentuojantį stendą su numatoma veiklos programa.

Read more...

Genocido aukų diena

Print
PDF

zydRugsėjo 21–24 dienomis įvairiose Lietuvos vietose vyko renginiai, skirti prisiminti Lietuvos žydų tragediją Antrojo pasaulinio karo metais. Daugiau nei 100 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų Lietuvoje įvairiomis formomis: pamokomis, paskaitomis, organizuojamais renginiais masinių žudynių vietose, minėjo šią datą. Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena buvo pradėta minėti 1994 metais, LR Seimui paskelbus šią dieną Lietuvos valstybės atmintina diena. Ši diena yra susijusi su Vilniaus geto likvidavimu 1943 m. rugsėjo 23 d., kuomet didžioji dalis geto kalinių buvo sušaudyti Paneriuose, o kiti geto kaliniai išvežti iš Lietuvos į koncentracijos stovyklas.

Read more...

Integruota pamoka

Print
PDF

EuroposkalbudienaRugsėjo 26-oji - Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Europos kalbų diena siekiama parodyti, kaip ir kodėl daugiakalbystė yra viena iš didžiausių Europos vertybių, norima atskleisti, kaip kalbų mokymasis praturtina gyvenimą, suteikia naujų idėjų. Šiuo metu Europos Sąjungoje yra 23 oficialiosios kalbos ir dar daugiau nei 60 kalbų, vartojamų tam tikruose regionuose.

Read more...

Paskaita apie savęs pažinimą

Print
PDF

saugiRugsėjo 14 d. įgyvendinant projektą „Saugi mokykla“ mokykloje 8-10 klasių mokiniams vyko paskaita apie efektyviausią kuočingą, dailės terapiją ir patyriminių metodų techniką, gilesnį savęs pažinimą bei motyvaciją. Užsiėmimą vedė vilnietis Laurynas Pečkaitis - profesionalus koučingo (ICF) ir NLP (neuro lingvistinio programavimo) specialistas, asociacijos "Intelektinio Kapitalo Ugdymas" direktorius, šeštadieninės "Svajonių mokyklos" vadovas.

Read more...

Paskaita tėveliams

Print
PDF

lekcRugsėjo 24 dieną, Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos tėvų forumo paskaita tėveliams "Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė - ateities Lietuva", kurią vedė verslininkas, lektorius Vytautas Gaidamavičius. Į neeilinį susitikimą prie kavos puodelio ir ovalaus stalo susirinko apie 40 tėvų.

Read more...

Judrioji diena "Boružiukų" grupėje

Print
PDF

judriRugsėjo 16-22 d. Europoje paskelbta Judrioji savaitė, kurios tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti gyventojus išsaugoti švarią aplinką.

Read more...

Sveikas Rugsėji!

Print
PDF

svrugPo ilgos pertraukos – net trijų nuostabių vasaros atostogų mėnesių, kuriuos lydėjo ilgi vasaros vakarai, draugai - vėl suskambo Rugsėjo 1 – osios skambutis.  Šįmet jis į mokyklą pakvietė 109 mokinius, 42 darželinukus ir 28 mokytojus (auklėtojus), svečius, tėvelius.

Read more...

MOKĖMĖS, LAIMĖJOME, TOBULĖJOME

Print
PDF

winnerBirželio 7 dieną Biržų pilyje vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Mokomės, laimime, tobulėjame", kurioje buvo apdovanoti rajono olimpiadų pirmųjų vietų nugalėtojai mokiniai ir jų mokytojai. Mūsų mokyklos atstovai taip pat dalyvavo šioje šventėje.

Read more...