Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Lapkričio 8-oji pasaulinė sveikos mitybos diena

Print
PDF

svmitMinint pasaulinės sveikatos dieną, mokykloje ir ikimokykliniame skyriuje vyko akcija „Pusryčių fiesta", kurios tikslas – populiarinti pusryčių valgymą ir pratęsti tradiciją mokyklos bendruomenėje – pedagogams kartu su vaikais susėsti pirmųjų pamokų metu prie arbatos puoduko.

Read more...

Aš mokausi sveikatą stiprinančioje mokykloje

Print
PDF

msmsPradinių klasių mokiniai dalyvavo sveikatą stiprinančių mokyklų plakato konkurse „Aš mokausi sveikatą stiprinančioje mokykloje“, kuris startavo 2012 m. spalio 1 d. Konkursą organizavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Konkurso tikslas – paskatinti vaikus kūrybiškai išreikšti nuomonę apie savo patirtį mokantis sveikatą stiprinančioje mokykloje bei domėtis sveika gyvensena, raginti vaikus pasidalyti sveikos gyvensenos, ligų prevencijos asmenine ir mokyklos patirtimi.

Read more...

Ir vėl „Naktis mokykloje“

Print
PDF

naktisKą pamanytumėte, jei pasiūlyčiau praleisti naktį mokykloje? Tikriausiai pagalvotumėte, kad netekau proto. Kas galėtų ištverti 5 darbo dienas per savaitę ir dar naktį mokykloje? Tačiau... tokių crazy buvo. Nešini miegmaišiais ir pilnomis kuprinėmis maisto atsargų, spalio 26 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai ir jų ištikimosios auklėtojos: B. Lapinskienė, A. Svalbonienė, A. Navalinskienė, bei V. Vaitaitytė į mokyklą rinkosi neįprastu laiku – 19 val., o keliavo namo 7 valandą ryto. Ką galima veikti dvylika valandų mokykloje?!

Read more...

Penktokų krikštynos

Print
PDF
zenkliukasmanokriNemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje spalio 26 d. vyko penktokų krikštynos. Jų „krikštatėviais“ ir renginio vedėjais tapo 9-10 klasių mokiniai ir 5 klasės auklėtoja R. Plikšnienė.
Kiekvienas „naujokas-penktokas“ buvo pakrikštytas nauju vardu, gavo dozę skiepų. Po to penktokai turėjo atlikti nuotaikingas užduotis, atsakyti į įvairius klausimus. Krikštatėviai norėjo išsiaiškinti, ar penktokai gerai žino daugybos lentelę, yra sumanūs, geri sportininkai bei kūrybingi ir moka vaidinti pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai“

Read more...

Kūrybinės partnerystės

Print
PDF

piclogoBiržų rajono Nemunėlio Radviliškio ir Papilio pagrindinės mokyklos pateko į nacionalinio projekto „Kūrybinės partnerystės“ antrąjį etapą, kuriame kartu su biržiečių mokyklomis dalyvaus dar 50 Lietuvos mokyklų. Biržų rajono mokyklos priskirtos Pakruojo regionui (Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centrui), kuratorė Eglė Kriukaitė.  Pakruojo regionui priklauso Pakruojo rajono Degėsių pagrindinė mokykla, Lygumų vidurinė ir Balsių pagrindinė mokykla. Taip pat Biržų rajono Nemunėlio Radviliškio ir Papilio pagrindinės mokyklos bei Mažeikių r. Viekšnių gimnazija. Pasak projekto kuratorės, mokyklos sulauks įdomių žmonių, kurie padės mokymąsi paversti kūrybingu ir įdomiu procesu ir sukurs unikalius mokymosi projektus.

Read more...

Trijų dienų kūrybinės kino dirbtuvės

Print
PDF

kinobusaslogoSpalio 15–17 dienomis Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi projekto „Kūrybinės kino dirbtuvės“ komanda. Tai jau antras toks susitikimas mūsų mokyklos mokiniams. Pavasarį jie turėjo galimybę stebėsi filmus, juos aptari, diskutuoti su aktoriais, režisieriais.

Read more...

Kaliausių Kaliausės rinkimai

Print
PDF

ciucelKasmet, rudenį, nuėmus derlių, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokykliniame skyriuje vyksta rudens popietė. Šįmet ji prasidėjo kiek neįprastai. Ankstų rytą (spalio 22 d.) į darželio kiemą ,,atžingsniavo“ net 19 neįtikėtinai įdomių, didelių ir mažų, linksmų ir liūdnų būtybių, kurios žmonėms apsaugo daržus ir sodus nuo paukščių ir miško žvėrelių – „Kaliausių“.

Read more...

Jaunieji gidai

Print
PDF

gidasRugsėjo 27-28 d. 10 klasės mokiniai V. Remeikaitė ir V. Valiulis bei klasės auklėtoja V. Vaitaitytė dalyvavo jaunojo gido mokymuose Vilniuje. Šiuose mokymuose lankėmės  antrą kartą, kadangi Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla yra partnerė Biržų PMMMC projekte ,,Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese“.

Read more...

Dovanojo penktadienį

Print
PDF
mokdienaSpalio 5-tą dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko integruota veikla, skirta Tarptautinei mokytojų dienai, kurios iniciatoriai, kaip ir kiekvienais metais, buvo dešimtokai.
Šventinį rytą, vos įžengus į mokyklą, pasitiko pradinių klasių mokinių integruoto projekto (vadovė J. Mulokienė) „Rudens žaismas“ metu sukurta originali sodo gėrybių darbų paroda. Mokykla skendėjo rudeniškų gėlių jūroje, o vidiniame kiemelyje į dangų kilo drugeliai.

Read more...

Mokyklos mokinių prezidento rinkimai

Print
PDF

rinkimaiJau daugiau negu 10 metų visa mokyklos bendruomenė renka Mokinių prezidentą. Į mokinių prezidento postą buvo pasiūlyti šie mokiniai: aštuntokai Šarūnas Jurėnas ir Judita Bėliakaitė, devintokai Ingrida Davidonytė, Aivaras Kondrotas, Asta Paliukaitė, Arnas Šmatas, Linas Lapeikis, Lukas Marusovas, Arūnė Kučinskaitė. Kandidatai turėjo parengti save reprezentuojantį stendą su numatoma veiklos programa.

Read more...

Genocido aukų diena

Print
PDF

zydRugsėjo 21–24 dienomis įvairiose Lietuvos vietose vyko renginiai, skirti prisiminti Lietuvos žydų tragediją Antrojo pasaulinio karo metais. Daugiau nei 100 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų Lietuvoje įvairiomis formomis: pamokomis, paskaitomis, organizuojamais renginiais masinių žudynių vietose, minėjo šią datą. Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena buvo pradėta minėti 1994 metais, LR Seimui paskelbus šią dieną Lietuvos valstybės atmintina diena. Ši diena yra susijusi su Vilniaus geto likvidavimu 1943 m. rugsėjo 23 d., kuomet didžioji dalis geto kalinių buvo sušaudyti Paneriuose, o kiti geto kaliniai išvežti iš Lietuvos į koncentracijos stovyklas.

Read more...

Integruota pamoka

Print
PDF

EuroposkalbudienaRugsėjo 26-oji - Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Europos kalbų diena siekiama parodyti, kaip ir kodėl daugiakalbystė yra viena iš didžiausių Europos vertybių, norima atskleisti, kaip kalbų mokymasis praturtina gyvenimą, suteikia naujų idėjų. Šiuo metu Europos Sąjungoje yra 23 oficialiosios kalbos ir dar daugiau nei 60 kalbų, vartojamų tam tikruose regionuose.

Read more...