Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Ох, уж эти праздники"

Print
PDF

aw687246_138 klasės mokinių komanda dalyvavo Aušros pagrindinės mokyklos organizuotoje 7-9 klasių užsienio k. viktorinoje apie šventes "Celebrations"- "Ох, уж эти праздники". Pagrindinė viktorinos tema- šventės ir tradicijos. Savo komandos prisistatymui mūsų komanda išsirinko pasakojimą apie kalėdinio karnavalo tradicijas ir šokį šių metų karnavalo tema. Viktorinoje pasakojome anglų ir rusų kalba apie burtų keliu papuolusią šventę, rašėme kvietimą į šventę bei atsakinėjome į online viktorinos klausimus. Viktorinos pabaigoje skambėjo kalėdinis karaoke. Kiekvienas dalyvavimas viktorinoje ar žaidime suteikia galimybę pasitikrinti savo žinias bei praturtina kiekvieną nauja patirtimi.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

like8 kl. mokinę Agnę Miežiūnaitę Lietuvos mokinių etninės kultūros Biržų rajono olimpiadoje laimėjusią I vietą. Mokytoja Zita Beliakienė.

Kalėdinė pasaka

Print
PDF

christ2019Gruodžio 16 d. į senosios mokyklos salę rinkosi ikimokyklinio skyriaus vaikučiai su šeimomis švęsti Kalėdų. Kartu šventinę nuotaiką kūrė „Varlytės teatras". Pasiklydęs elnias, ieškodamas Kalėdų senelio, sutinka lapę, apsimetusią Kalėdų seneliu, ją nugali ir pagaliau randa Kalėdų senelį. Herojai neleido nuobodžiauti ir vaikučiams, ir tėveliams, įtraukdami juos į smagų spektaklio sūkurį, kartu šoko, dainavo, piešė Kalėdų senelio portretą.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmerginų krepšinio komandą: V. Gasiūnaitę, A. Miežiūnaitę, E. Kotsolakou, P. Kotsolakou, R. Skaringaitę, G. Glebavičiūtę, R. Mačiukaitę, L. Polonskytę, A. Poljanauskaitę, K. Vitinš Biržų rajono kaimo mokyklų futbolo varžybose 5x5 laimėjusią III vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

krtaur1vaikinų krepšinio komandą: L. Janilionį, A. Kraniauską, F. Podinską, G. Timuką Biržų rajono kaimo mokyklų krepšinio varžybose laimėjusią I vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmerginų krepšinio komandą: V. Gasiūnaitę, A. Miežiūnaitę, E. Kotsolakou, V. Jurėnaitę Biržų rajono kaimo mokyklų krepšinio varžybose laimėjusią II vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Olweus

Print
PDF

OlweusNorvegijoje sukurta ir jos autoriaus bei patyčių tyrimų pradininko ir eksperto prof. Dan Olweus vardu pavadinta programa 2008 m. atkeliavo ir į Lietuvos mokyklas. D. Olweus, tyręs agresyvų vaikų elgesį Norvegijoje, sukūrė ir pagrindė savo teorijas apie patyčių mitus ir realybę. Olweus programa buvo ir tebėra sėkmingai taikoma Norvegijos, JAV, Švedijos, Islandijos, Anglijos, Škotijos, Airijos, Olandijos, Vokietijos, Australijos, Japonijos mokyklose.

Read more...

Pradinukai lankėsi spektaklyje Emilis iš Lionebergos

Print
PDF

emilisGruodžio 4 d. 2-4 klasių mokiniai lankėsi Biržų kultūros centre, kur stebėjo Vilniaus kamerinio teatro nuotykių spektaklį vaikams pagal švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren knygą „Emilis iš Lionebergos". Vaikams labiausiai patiko Emilis - guvus, linksmas, neklaužada berniukas. Jis dažnai iškrėsdavo kokį pokštą ir taip patekdavo į bėdą, bet, pasirodo, nors ir būdamas neklaužada, jis gali nuveikti ir gerų darbų. Renginys vyko pagal programą „Kultūros pasas".

Read more...

Dalyvavo protmūšyje

Print
PDF

brainGruodžio 4 d. mokinių grupė: Gabrielius Timukas, Faustas Podinskas, Alantas Janonis, Agnė Miežiūnaitė ir Gita Glebavičiūtė kartu su kitų devynių mokyklų komandomis dalyvavo Biržų ŠPT ir Lietuvos Moksleivių sąjungos organizuoto projekto „Žalių ekologiškų mokyklų erdvė" (Ž.E.M.Ė ) protmūšyje, kur turėjo pademonstruoti žinias aplinkosaugos temomis, tokiomis kaip: vanduo ir jo tarša, klimato kaita, rūšiavimas, miškai, jų kirtimas, biologinės įvairovės svarba, tvarumas, tvarus verslas, tvarus gyvenimo būdas, tvarios kelionės ir pan.

Read more...

Kaip elgtis su visomis pirotechnikos priemonėmis

Print
PDF

policijaArtėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, primename, kad gyventojai turėtų atsakingai elgtis su visomis pirotechnikos priemonėmis – apie tai tėvai turėtų pasikalbėti ir su vaikais. Už vaikų iki 16 metų nepriežiūrą atsakomybė tenka tėvams. Pirotechnikos priemones draudžiama naudoti ne pagal paskirtį. Taip pat šias priemones draudžiama naudoti asmenims, kurie neturi teisės jų įsigyti ir naudoti, yra apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Read more...

„Atšvaitus dalinu - rūpinuosi kitu“

Print
PDF

atsvaistaiNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus vaikai dalyvavo Lietuvos transporto saugos administracijos inicijuotoje akcijoje „Atšvaitus dalinu- rūpinuosi kitu". Mokytojos priminė, kaip reikia teisingai užsisegti atšvaitą ir kodėl būtina jį nešioti kiekvieną dieną tamsiu paros metu. Vaikai džiaugėsi ir dėkojo Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojams už padovanotus atšvaitus.

Read more...

Minėjo Lietuvos kariuomenės dieną

Print
PDF

lkarLapkričio 22 d. mokyklos bendruomenė minėjo Lietuvos kariuomenės atkūrimo 101-ąsias metines. Mūsų mokiniai prie Nemunėlio Radviliškio valsčiaus savanorių atminimo lentos padėjo nupintą vainiką, buvo uždegtos žvakutės, sugiedota "Tautiška giesmė", pasodinta gilė iš Nepriklausomybės siekėjo Jono Basanavičiaus tėviškės.

Read more...