Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sveikiname

Print
PDF

clipart-volleyballNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos vaikinų komandą 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių antro etapo kaimo vietovių tinklinio rajono varžybose užėmusią antrą vietą!

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

basketballNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos merginų komandą 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių trečio etapo kaimo vietovių krepšinio 3x3 tarpzoninėse varžybose užėmusią antrą vietą!

Read more...

„Atmintis gyva, nes liudija"

Print
PDF

sausio13Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos bendruomenė ir šiemet dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija". Sausio 12 dienos rytą ikimokyklinio skyriaus ir mokyklos languose sužibo atminties žvakutės - gyvybės, atminties, šviesos ir susikaupimo simbolis.

Read more...

„Juoko dirbtuvės"

Print
PDF

laughingĮgyvendinant „Neformaliojo vaikų švietimo plėtros" programą, 8-10 klasių mokiniai sausio 8 d. lankėsi Vilniuje, savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, kurioje dalyvavo netradicinėje veikloje - „Juoko dirbtuvėse".

Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kad juokas – tai viena iš žmogaus reakcijų į tai, kas juokinga. Juokas be priežasties – tai geros nuotaikos ir sveikatos požymis. Normalus, natūralus juokas ramina nervus, atpalaiduoja raumenis ir gerina savijautą.

Read more...

Aš, tėtis ir mama, skaitome visa šeima

Print
PDF

bbbbSiekdami, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai pamiltų knygą, vykdome skaitymo akciją „Aš, tėtis ir mama, skaitome visa šeima". Jau tapo tradicija, kad pasakų vaikams prieššventiniu laikotarpiu į grupę atvyksta skaityti tėveliai.

Read more...

Susitikimas su psichologe

Print
PDF

psychologySausio 4 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi VŠĮ „Asmenybės brandos centro" psichologė A. Lingienė, kuri skaitė paskaitą „Konfliktai ir jų sprendimo būdai" 8-10 klasių mokiniams ir „Darnios ir draugiškos aplinkos kūrimas" mokyklos bendruomenės nariams.

Read more...

Akcija „Knygų kalėdos"

Print
PDF

knygukaledosJau septintą kartą Lietuvoje nuo 2017 m. lapkričio 15 d. iki 2018 m. sausio 6 d. vykdoma akcija „Knygų kalėdos", kurią inicijavo Respublikos Prezidentė. Šių metų šūkis buvo – dovanokime knygų savo bibliotekoms. Mūsų mokyklos pradinukai taip pat įsitraukė į šią akciją.

Read more...

Prancūziškos Raudonkepuraitės Kalėdos

Print
PDF

francePrieš mokinių atostogas, gruodžio 21 d., mokykloje šurmuliavo kalėdinis karnavalas „Prancūziškos Raudonkepuraitės Kalėdos" V-X klasių mokiniams, kurį organizavo aštuntokai.

Read more...

Darbo tarybos rinkimai

Print
PDF

rinkim2017 m. gruodžio 22 d. įvyko darbo tarybos rinkimai Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje.

Read more...

Karališkos Kalėdos

Print
PDF

royalrrrGruodžio 21 dieną pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai rinkosi į šventinę karalystę. Karalystės šeimininkas karalius Gvidas (4 kl.) ir karalienė Deimantė (4 kl.) nuogąstavo, kad jų karalaitės Maja (2 kl.) ir Paulina (2 kl.) liūdi ir nenori linksmintis. Juokdariai Justas (4 kl.) ir Eligijus (4 kl.) kvietė į rūmus žiniuones Vytautę (4 kl.) ir Rugilę (4 kl.), kad pagydytų karalaites, tačiau šių vaistai nepadėjo. Užsispyrusias mergaites teko linksminti fėjoms Ugnei (3 kl.), Kamilei (3kl.), Emilijai (1 kl.), trečiokams ir ketvirtokams meškiukams, antrokams varliukams. Karalaitės nedžiūgavo net skambant kalėdinėms dainoms.

Read more...