Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą

Print
PDF

sveikamokykla23Balandžio 27d. 6 klasės mokiniai: Alantas Janonis, Agnė Miežiūnaitė, Vytas Jasiūnas, Gita Glebavičiūtė, Rugilė Skaringaitė, Eleni Kotsolakou kartu su Biržų VSB sveikatos priežiūros specialiste Neringa Gailiūniene ir mokytoja Rasa Plikšniene dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos organizuotame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą".

Read more...

"Tau, mamyte"

Print
PDF

mot-d14Balandžio 27d. popietę ikimokyklinukai turbūt pirmieji pradėjo švęsti Motinos dieną. Į darželio salę gausiai susirinkusios mamytės ir močiutės laukė vaikų pasirodymų. Netrukus scenoje pasirodė patys mažiausieji. Mažieji artistai dainuodami, šokdami, grodami, deklamuodami dėkojo patiems mylimiausiems žmonėms – mamoms ir močiutėms – už meilę, rūpestį, šilumą. Vaidinimas buvo susijęs su televizijos laida „Kaip aš sveikinu mamytę".

Read more...

Gamtamokslinė-sveikatingumo diena

Print
PDF

natural-scienceBalandžio 26 d. 8 pradinių klasių mokiniai su mokytoja R. Lapeikiene vyko į Pabiržės pagrindinę mokyklą. Mokiniai dalyvavo gamtamokslinės ir sveikatingumo dienos renginiuose. Vaikai pristatė tyrimus ir jų išvadas. 2 klasės mokiniai P. Kalinauskaitė, M. Karitonaitė ir J. Mulokas pristatė tyrimą „Įvairių medžiagų atsparumas vandeniui", trečiokai - G. Baliūnas ir U. Lapėnaitė „Kiek sėklų turi obuolys?", 4 kl. mokiniai V. Gasiūnaitė, G. Gasiūnas ir J. Taujanskas pasakojo apie tyrimą „Skysčių maišymasis".

Read more...

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Print
PDF

anglu-kalbosBalandžio 13-14 d. Ineta Karosaitė dalyvavo respublikiniame I ir II gimnazinių klasių anglų kalbos konkurse, kuris vyko Kauno „Aušros" gimnazijoje. Čia rungtyniavo su 81 mokiniu atlikdama įvairias užduotis, kūrė prezentacijas apie Kauno miestą, o konkurso pabaigoje pasidalinę komandomis draugiškai rungėsi protmūšyje. Konkurse Ineta surinko 87 taškus iš 100 bei užėmė 7 vietą ir buvo apdovanota pažymėjimu ir paguodos dovanytėmis.

Read more...

Išvyka į BVTMC

Print
PDF

btvmciBalandžio 18 d. 9-10 klasių mokiniai vyko į Biržų VTMC, kuriame vyko atvirų durų diena.

Read more...

Šviečiamosios gyvulininkystės užsiėmimas

Print
PDF

gpBalandžio 18 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko šviečiamosios gyvulininkystės programos „Augink, rūpinkis ir mylėk" planinis užsiėmimas tema „Mano ūkis po 10 metų". Mokiniai, pasiskirstę į grupes, atliko kūrybines užduotis: viena grupė piešė savo svajonių ūkį, kita- lipdė iš plastilino, trečia - kūrė skaidres.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

saskkesNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos komandą, užėmusią I-ą vietą 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų rojono šaškių varžybose!

Read more...

Talka poilsiavietėje

Print
PDF

miskasTradicija yra tapusi Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokinių ir Latvelių girininkijos girininkų bendra veikla – „Pagogų" poilsiavietės tvarkymas. Balandžio 12 dieną 8-10 klasių mokiniai, kartu su 8 klasės auklėtoja V. Vaitaityte prisidėjo prie girininkų inicijuotos socialinės akcijos. Pasiskirstę į dvi komandas, mokiniai tvarkė aplinką: rinko šiukšles, grėbė lapus. Viena grupė sutvarkė Pagojų miško pakraštyje esančią žydų kapavietę. Kita grupė ėmėsi darbo Pagojų miško poilsiavietėje.

Read more...

Edukacinė išvyka į Anykščius

Print
PDF

anyksciaiBalandžio 12 d. NVŠ „Jaunieji muziejininkai-istorijos detektyvai", kartu su 3 ir 4 klasių mokiniais, kurie taip pat panoro tapti istorijos detektyvais ir daugiau išsiaiškinti apie tokį visiems žinomą Lietuvos miestą Anykščiai kiek galima daugiau, išvyko į edukacinę pažintinę kelionę į šį miestą.

Read more...

Su Jumis sveikinasi ,,Sveikatiada"!

Print
PDF

Konkurso ,,Sveikatiados iššūkio - pieno kokteilis" organizatoriai labai nuoširdžiai nori Jūsų komandai padėkoti už puikų dalyvavimą konkurse bei atstovavimą projekto veiklose!

padeka