Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Akcija „Knygų kalėdos"

Print
PDF

knygukaledosJau septintą kartą Lietuvoje nuo 2017 m. lapkričio 15 d. iki 2018 m. sausio 6 d. vykdoma akcija „Knygų kalėdos", kurią inicijavo Respublikos Prezidentė. Šių metų šūkis buvo – dovanokime knygų savo bibliotekoms. Mūsų mokyklos pradinukai taip pat įsitraukė į šią akciją.

Read more...

Prancūziškos Raudonkepuraitės Kalėdos

Print
PDF

francePrieš mokinių atostogas, gruodžio 21 d., mokykloje šurmuliavo kalėdinis karnavalas „Prancūziškos Raudonkepuraitės Kalėdos" V-X klasių mokiniams, kurį organizavo aštuntokai.

Read more...

Darbo tarybos rinkimai

Print
PDF

rinkim2017 m. gruodžio 22 d. įvyko darbo tarybos rinkimai Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje.

Read more...

Karališkos Kalėdos

Print
PDF

royalrrrGruodžio 21 dieną pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai rinkosi į šventinę karalystę. Karalystės šeimininkas karalius Gvidas (4 kl.) ir karalienė Deimantė (4 kl.) nuogąstavo, kad jų karalaitės Maja (2 kl.) ir Paulina (2 kl.) liūdi ir nenori linksmintis. Juokdariai Justas (4 kl.) ir Eligijus (4 kl.) kvietė į rūmus žiniuones Vytautę (4 kl.) ir Rugilę (4 kl.), kad pagydytų karalaites, tačiau šių vaistai nepadėjo. Užsispyrusias mergaites teko linksminti fėjoms Ugnei (3 kl.), Kamilei (3kl.), Emilijai (1 kl.), trečiokams ir ketvirtokams meškiukams, antrokams varliukams. Karalaitės nedžiūgavo net skambant kalėdinėms dainoms.

Read more...

NYKŠTUKŲ KALĖDOS

Print
PDF

nykstGruodžio 20 d. į ikimokyklinio skyriaus salę sugužėjo nykštukai švęsti Kalėdų. Vidury miško įsikūrę nykštukai: Austėjos, Emilijos, Monos, Adrijaus, Rebekos, Gerdos, Kajaus mamytes – valė, šlavė, tarkė puošė Kalėdoms namus, o kai šie buvo išpuošti, išskubėjo ieškoti Kalėdų senelio ir snieguolės.

Read more...

Gerumo akcija

Print
PDF

dovanaAntrus metus iš eilės gruodžio mėnesį Nemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenė kviečia visus dalytis gerumu. Akcijos metu mokiniai lanko vienišus senelius, renka maistą beglobiams gyvūnams, knygas – mokyklos bibliotekai, žaislus – vaikų darželiui.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

winnerNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos merginų komandą 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių antro etapo kaimo vietovių krepšinio 3x3 rajono varžybose užėmusią pirmą vietą ir vaikinų komandą krepšinio 3x3 rajono varžybose užėmusią antrą vietą!

Read more...

Seniūnijų šventė

Print
PDF

kanklesSeniūnijų šventė - Biržų rajono kaimo bendruomenių ir miestelėnų subūrimo į vieną didelę šeimą šventė. Čia galima atsipalaidavus klausyti įvairių žanrų ir stilių skambių dainų, muzikos, susitikti su pažįstamais, pasakyti gerą žodį...Tai visiems suteikia jėgų ir optimizmo. Šioje šventėje dalyvavome ir mes, Nemunėlio Radviliškio seniūnijos Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokinių folklorinis ansamblis ,,Myl '' drauge su Germaniškio folkloriniu ansambliu ,,Vijoklis'' ir Onos Milienės senelių globos namų liaudiškos muzikos kapela ,,Santaka ''. Mus vienijo meilė dainai ir muzikai.

Read more...

Netradicinė klasės bendruomenės valanda

Print
PDF
healthyGruodžio 18 d. 1-4 klasių mokiniai bei 7–okai dalyvavo susitikime su sveikatos specialiste N. Gailiūniene, kuri kalbėjo apie sveiką mitybą ir rūkymo žalą organizmui.
Mokomosios magnetinės lentos apie maistą pagalba, mokiniai daugiau sužinojo apie sveiką, nesveiką maistą. Įvardijo, kokiems žmogaus organams kenkia netinkama mityba.

Read more...

Pažintinė ekskursija Sodeliškio dvare

Print
PDF

sodeliskioNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5-7 klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po autentišką XX a. pradžios Sodeliškių dvaro sodybą.

Aplankė vienintelį Lietuvoje veikiantį vėjo malūną, pamatė senovinių žemės ūkio padargų, buities įrankių bei senovinės technikos ekspoziciją.

Read more...