Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Socialinių veiklų pristatymas

Print
PDF

socBirželio 10 d. mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių socialinių- pilietinių veiklų pristatymas. Socialinių - pilietinių veiklų tikslas - ugdyti atsakingus, darbščius, sąmoningus, fiziškai stiprius Lietuvos piliečius. Mokyklos socialinė-pilietinė veikla siejama su vykdomais projektais, tradicijomis, bendravimu su socialiniais partneriais.

Read more...

Išvyka į Raubonių parką

Print
PDF

r3Birželio 7 d. 5-6 klasės mokiniai kartu su auklėtoja A. Grigiene lankėsi Pasvalio rajono Raubonių parke, kuris įsikūręs šalia Raubonių piliakalnio prie Via Baltija automagistralės. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse, kur vienu metu galima aplankyti 3 skirtingas edukacines - pažintines veiklas.

Read more...

Išvyka į Panevėžio dramos teatrą

Print
PDF

miltinislogotBirželio 5 d. 2-7 kl. mokinių grupė vyko į Panevėžio J. Miltinio dramos teatrą. Čia dalyvavo ekskursijoje po teatro užkulisius ir edukacinėje pamokoje, kurią pravedė aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Vaikai susipažino su nelengva aktoriaus profesija, pabuvo užkulisiuose, kur neįleidžiamas žiūrovas, išmoko įdomių pratimų, kurie lavina dėmesį, atmintį, pasimatavo aktorių kaukių, perukų, rūbų.

Read more...

PADĖKA

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenei 2019 metai yra jubiliejiniai, tad visos veiklos šiais metais yra skirtos mokyklos gimtadieniui. Ta proga mokykloje yra parengtas projektas „Kad ir kur bekeliaučiau, Nemunėlio Radviliškis bus mano namai", tad visą pusmetį mokykla gavo daugybę tiek intelektualių, tiek finansinių dovanų, už kurias norisi padėkoti.

Read more...

Nemunėlio Radviliškis šventė mokyklos jubiliejų

Print
PDF

435hhBirželio 1 d., šeštadienį, Nemunėlio Radviliškis šventė mokyklos jubiliejų, kuris ir vėl pavyko, nes sulaukė gausaus būrio – beveik oficialiais skaičiavimais – 435 svečių! Šventės netemdė nei debesys, nei metų našta, nes visi, atvykę į šventę, spinduliavo puikia nuotaika, seniai matytų draugų šūksniais ir apsikabinimais, vakarojo prie staliukų ir iki išnaktų šėlo diskotekoje.

Read more...

Priešmokyklinukai atsiveikino su darželiu

Print
PDF

byeGegužės 31 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokykliniame skyriuje priešmokyklinukai atsisveikinimo su darželiu. Į papuoštą salę rinkosi vaikų tėveliai, močiutės, jaunesnieji draugai, darbuotojai.

Read more...

Šeimų diena ikimokykliniame skyriuje

Print
PDF

palapGegužė yra skelbiamas šeimos mėnesiu. Tad ikimokyklinio skyriaus vaikai ir mokytojos gegužės 24 d. paskelbė šeimos diena. Iš pat ryto vaikučiai kartu su tėveliais „apsiginklavę" keistais nešuliais rinkosi į darželio kiemą, kur įsikūrė įvairiaspalvis ,,Palapinių miestelis". Miestelio naujakuriai rūpinosi įkurtuvėmis, naujais kaimynais, nakvyne, gyvenimo sąlygomis, netgi pusryčiai tądien buvo skanesni nei įprastai, nes vaikai pusryčiavo lauko virtuvėje.

Read more...

Dainuojantis pavasaris „Aušroje"

Print
PDF

dainpavGegužės 17 d. mokyklos du ansambliai dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinėje mokykloje organizuotame penktajame jubiliejiniame renginyje „Dainuojantis pavasaris", kuris sukvietė įvairaus amžiaus muzikos mylėtojus ir atlikėjus iš Biržų miesto ir rajono mokyklų dalintis patirtimi ir kūrybinėmis idėjomis. Atlikėjus sveikino, sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, Biržų r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, l.e. vedėjo pareigas Lina Vireliūnienė, Biržų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Gražina Braknienė.

Read more...

Seni daiktai prabyla

Print
PDF

sela5Gegužės 22, 23 d. pradinių klasių mokiniai vyko į Biržų krašto muziejų "Sėla", kur dalyvavo edukaciniuose renginiuose „Seni daiktai prabyla" ir „Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas". Užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę pažinti, kaip senojo kaimo buityje mūsų proseneliai gyveno, kokius darbus dirbo ir kokius įrankius naudojo. Apsilenkę sąsiuvinį laikraščiu, atliko užduotis – mynė mįsles apie daiktus, juos surado ekspozicijoje.

Read more...

Dalyvavo saugaus eismo savaitės renginiuose

Print
PDF

katinas_logoGegužės 10 dieną, penktadienį, 1-3 klasių mokiniai dalyvavo Biržų r. Visuomenės sveikatos biuro ir Biržų policijos komisariato organizuotame renginyje, skirtame Saugaus eismo savaitei. Renginys vyko Biržų A. Dauguviečio parke. Mokiniams reikėjo įveikti rungtis: „Virvės traukimas", „Gyvatėlė", „Slidės", „Kankorėžiai", „Šokdynės", „Rąsteliai" ir pademonstruoti fizinius gebėjimus. Norint įveikti rungtis, reikėjo jėgos, vikrumo, taiklumo, greičio, o svarbiausia – tarpusavio sutarimo ir asmeninės atsakomybės.

Read more...

Šis bei tas apie Europos Sąjungą ir mus

Print
PDF

europalMinint Europos dieną, gegužės 10 d., mokykloje vyko akcijos „Atgal į mokyklas" susitikimas „Šis bei tas apie ES ir mus" su Andriumi Kalindra, kuris yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos reikalų skyriaus vadovas. Užsienio reikalų ministerijos tikslas yra šia akcija paskatinti diplomatus vykti į mokyklas ir vienai dienai tapti jaunosios kartos mokytojais.

Read more...

Mokykloje lankėsi vyskupas

Print
PDF

pvyskupijaGegužės 9 d. Nemunėlio Radviliškio mokykloje lankėsi Panevėžio vyskupijos vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, vizito tikslas – parapijos lankymas. Kartu su vyskupu vizitacijoje dalyvavo vyskupijos generalvikaras Eugenijus Styra bei Biržų dekanas, mūsų parapijos administratorius klebonas Algis Neverauskas. Vyskupas, atlikdamas savo pastoracinę pareigą, lanko jam pavestus ganomuosius. Atvykus į parapiją, vyskupas turi siekį gaivinti tikėjimą, viltį ir meilę, pakviesti žmones išpažinti ir liudyti Kristų. Vyskupui rūpi tikinčiųjų dvasinė gerovė, todėl jis susipažįsta su parapijos žmonėmis, joje esančiomis įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis, aktualijomis, įvertina Bažnyčios situaciją.

Read more...