Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdų senelio kelionė aplink pasaulį

Print
PDF

santaGruodžio 20 d. vakare į senosios mokyklos salę rinkosi ne tik 5 -10 klasių mokiniai, bet ir mokytojai, tėveliai, buvę mokiniai, svečiai, kurie leidosi į Kalėdinę kelionę po pasaulio šalis ieškodami Kalėdų senelio. Kelionių agentūros atstovė Ragana (V. Miežiūnaitė) ir fėjos (G. Glebavičiūtė bei E. Kotlsolakou) ieškojo Kalėdų senelio įvairiose pasaulio šalyse, o kad greičiau būtų jį surasti, telegramą kartu su žiūrovais sukūrė „paštininkė" – mokyklos direktorė E. Timukienė, bei vakaro svečiai, atlikdami įvairias užduotis. Vakaro vedėjos apsilankė Kinijoje ir Indijoje (6 kl.), Rusijoje ir Brazilijoje (5 kl.) Amerikoje ir Afrikoje 10 kl.), Ispanijoje ir Vokietijoje (8 kl.) Italijoje ir grįžo namo į Lietuvą (7 kl.), kur pagaliau surado Kalėdų Senelį ir Snieguole. Šiems išdalinus dovanas, jaunimo laukė diskoteka.

Read more...

...rinkosi prie eglutės pasitikti Kalėdų Senelio...

Print
PDF

animaciidedmoroz1Penktadienį, gruodžio 20 d. pradinių klasių mokiniai, persirengę miško paukšteliais ir žvėreliais rinkosi prie eglutės pasitikti Kalėdų Senelio. Čia juos pasitiko Kiškienė ir Kiškutis. Jie nuo ankstyvo ryto eglutę puošė, miško takelius šlavė, bet negalėjo įveikti trijų didelių pusnių. Jos užpustė Kalėdų senelio taką. Kiškutis sužinojo, kad pusnis įveiks poezija, daina ir vaidinimas. Į pagalba kiškiams atskubėjo vaikai. Pirmokai ir trečiokai inscenizavo pasakaitę, kurios pabaigoje briedis subūrė chorą ir choras padainavo dainą „Kalėdų žvaigždelė" (eil. Z. Gaižauskaitė). Taip pirma pusnis buvo įveikta. Antrąją pusnį padėjo nuridenti antrokai ir ketvirtokai. Jie suvaidino A. Kairaitienės pjesę „Prieš Kalėdas". Trečia pusnis liko kiškučiams ir kiškienei. Kai miško takas buvo nušluotas, juo atėjo Kalėdų senelis ir atnešė vaikams dovanų.

Read more...

NATO DIENA REGIONE

Print
PDF

natoGruodžio 18 d. Biržuose vyko NATO diena Biržuose „Ateik, pamatyk, sužinok". Renginys prasidėjo nuo susitikimo su NATO kariškiais Biržų pilies arsenalo salėje. Susitikime dalyvavo ir mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai. Susitikimas prasidėjo trumpu pristatymu apie Biržų rajoną. NATO misiją Lietuvoje ir kitose šalyse pristatė NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vadas Jakob Sogard Larsen, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vado pavaduotojas pulkininkas leitenantas Marc Veuger, NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje karininkas mjr. Marius Geležiūnas ir Krašto apsaugos ministerijos atstovas Bartas Trakymas. Svečiai atsakė į mums rūpimus klausimus.

Read more...

Dalyvavo paskaitoje

Print
PDF

seminGruodžio 16 d. mūsų mokyklos dešimtokai dalyvavo Biržų „Saulės" gimnazijoje vykusioje paskaitoje, kurią organizavo rajono mokinių savivalda. Ją vedė Laurynas Puidokas - ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ekonomikos ir politikos studentas, sertifikuotas „Multiple Natures" psichologinės analizės specialistas, karjeros konsultantas.

Read more...

"Ох, уж эти праздники"

Print
PDF

aw687246_138 klasės mokinių komanda dalyvavo Aušros pagrindinės mokyklos organizuotoje 7-9 klasių užsienio k. viktorinoje apie šventes "Celebrations"- "Ох, уж эти праздники". Pagrindinė viktorinos tema- šventės ir tradicijos. Savo komandos prisistatymui mūsų komanda išsirinko pasakojimą apie kalėdinio karnavalo tradicijas ir šokį šių metų karnavalo tema. Viktorinoje pasakojome anglų ir rusų kalba apie burtų keliu papuolusią šventę, rašėme kvietimą į šventę bei atsakinėjome į online viktorinos klausimus. Viktorinos pabaigoje skambėjo kalėdinis karaoke. Kiekvienas dalyvavimas viktorinoje ar žaidime suteikia galimybę pasitikrinti savo žinias bei praturtina kiekvieną nauja patirtimi.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

like8 kl. mokinę Agnę Miežiūnaitę Lietuvos mokinių etninės kultūros Biržų rajono olimpiadoje laimėjusią I vietą. Mokytoja Zita Beliakienė.

Kalėdinė pasaka

Print
PDF

christ2019Gruodžio 16 d. į senosios mokyklos salę rinkosi ikimokyklinio skyriaus vaikučiai su šeimomis švęsti Kalėdų. Kartu šventinę nuotaiką kūrė „Varlytės teatras". Pasiklydęs elnias, ieškodamas Kalėdų senelio, sutinka lapę, apsimetusią Kalėdų seneliu, ją nugali ir pagaliau randa Kalėdų senelį. Herojai neleido nuobodžiauti ir vaikučiams, ir tėveliams, įtraukdami juos į smagų spektaklio sūkurį, kartu šoko, dainavo, piešė Kalėdų senelio portretą.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmerginų krepšinio komandą: V. Gasiūnaitę, A. Miežiūnaitę, E. Kotsolakou, P. Kotsolakou, R. Skaringaitę, G. Glebavičiūtę, R. Mačiukaitę, L. Polonskytę, A. Poljanauskaitę, K. Vitinš Biržų rajono kaimo mokyklų futbolo varžybose 5x5 laimėjusią III vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

krtaur1vaikinų krepšinio komandą: L. Janilionį, A. Kraniauską, F. Podinską, G. Timuką Biržų rajono kaimo mokyklų krepšinio varžybose laimėjusią I vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmerginų krepšinio komandą: V. Gasiūnaitę, A. Miežiūnaitę, E. Kotsolakou, V. Jurėnaitę Biržų rajono kaimo mokyklų krepšinio varžybose laimėjusią II vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Olweus

Print
PDF

OlweusNorvegijoje sukurta ir jos autoriaus bei patyčių tyrimų pradininko ir eksperto prof. Dan Olweus vardu pavadinta programa 2008 m. atkeliavo ir į Lietuvos mokyklas. D. Olweus, tyręs agresyvų vaikų elgesį Norvegijoje, sukūrė ir pagrindė savo teorijas apie patyčių mitus ir realybę. Olweus programa buvo ir tebėra sėkmingai taikoma Norvegijos, JAV, Švedijos, Islandijos, Anglijos, Škotijos, Airijos, Olandijos, Vokietijos, Australijos, Japonijos mokyklose.

Read more...

Pradinukai lankėsi spektaklyje Emilis iš Lionebergos

Print
PDF

emilisGruodžio 4 d. 2-4 klasių mokiniai lankėsi Biržų kultūros centre, kur stebėjo Vilniaus kamerinio teatro nuotykių spektaklį vaikams pagal švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren knygą „Emilis iš Lionebergos". Vaikams labiausiai patiko Emilis - guvus, linksmas, neklaužada berniukas. Jis dažnai iškrėsdavo kokį pokštą ir taip patekdavo į bėdą, bet, pasirodo, nors ir būdamas neklaužada, jis gali nuveikti ir gerų darbų. Renginys vyko pagal programą „Kultūros pasas".

Read more...