Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Renkuosi atsakingai"

Print
PDF

logosptSpalio 18 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi Biržų ŠPT psichologė M. Bardzilauskaitė ir socialinė pedagogė A. Vaicekavičienė. Specialistės, įgyvendindamos atsakingo elgesio įgūdžių ugdymo programą „Renkuosi atsakingai", organizavo įvairias veiklas, susijusias su psichiką veikiančiomis medžiagomis, grupinio darbo metu diskutavo apie jų vartojimo priežastis ir pasekmes, dalyviai atliko individualias užduotis, testus, išbandė situacinius žaidimus.

Read more...

Rašinių konkursas „Mano mokytojas"

Print
PDF

awardsSpalio 14 d. mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos seimo narys V. Rinkevičius, kuris apdovanojo rašinių konkurso „Mano mokytojas", skirto Tarptautinei mokytojų dienai, V-VIII klasių mokinių amžiaus grupės III vietos nugalėtoją Alantą Janonį ir dalyvę – IV kl. mokinę Mają Karitonaitę.

Read more...

Sveikai gyvenu – augu sveikas

Print
PDF

healthimgSpalio 11 d. pradinių klasių mokinių komanda „Obuoliukai": Paulina Kalinauskaitė, Maja Karitonaitė, Aistė Džėjytė, Jokūbas Mulokas, Ignas Kubilius, Emilija Misevičiūtė, Viltė Gudeliūnaitė, kartu su mokytoja R. Lapeikienė vyko į Biržų „Kaštonų" pagrindinę mokyklą, kur dalyvavo edukaciniame renginyje „Sveikai gyvenu – augu sveikas". Renginį organizavo Biržų VSB.

Read more...

Rudens galerijoje

Print
PDF

rgalerSpalio 10 d. „Boružiukų" grupės mokytojos, pasitelkusios į pagalbą tėvelius, atvėrė „Rudens galeriją". Juk ruduo - puikus metas vaikų kūrybiškumui, aplinkos pažinimui, estetiniam suvokimui, fiziniam aktyvumui ugdyti. Prieš apsilankant „galerijoje", tėvelių su vaikučiais laukė namų užduotis – atsinešti įvairių gamtinių medžiagų (konkorėžių, šakelių, lapų, kaštonų, kerpių, gilių ir t.t.).Tai buvo puiki galimybė praleisti kartu laiką visai šeimai kartu gamtoje, sužinoti, kur šių gėrybių galima rasti.

Read more...

Netradicinės fizinio aktyvumo pamokos

Print
PDF

sportSpalio 10-11 d., įgyvendinant „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra" kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinėse programą, mokykloje lankėsi Kiokušin karatė juodo diržo savininkė Samanta Trinkūnaitė. Šiuo metu trenere dirbanti mergina ikimokyklinio skyriaus vaikams, 1-10 klasių mokiniams organizavo netradicines fizinio ugdymo pamokas, X FIT jėgos treniruotes.

Read more...

IŠAIŠKINTI KONKURSO NUGALĖTOJAI

Print
PDF

sveikinSveikiname 8 kl. mokinį Alantą Janonį, kuris V-VIII klasių mokinių amžiaus grupėje laimėjo III vietą rašinių konkurse „Mano mokytojas", skirtame Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Konkursą organizavo seimo narys V. Rinkevičius. Alanto mokytoja J. Matusevičienė.

Šventinis rytmetys

Print
PDF

md2019b

Spalio 4-tą dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko integruota veikla, skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Šventinį rytą, vos įžengus į mokyklą, pasitiko mokinių ir dailės mokytojos R. Zemlickienės paruošta meninė kompozicija. Pirmąją pamoką vedė 8-10 klasių mokiniai, kurie stengėsi perteikti žinias kartu su „tikraisiais" mokytojais. Po šios išskirtinės pamokos koridoriuje buvo galima išgirsti įvairių pastebėjimų: nuo įdomu iki labai sunku, kaip mokytojai ištveria?

Read more...

Vaisiai ir daržovės – geros nuotaikos šaltinis

Print
PDF

logo_heroPirmąją spalio savaitę ikimokyklinukai ,,Boružiukai" praktiškai nagrinėjo sveikatos piramidę - dėliodami į ją atsineštus vaisius ir daržoves. Į „piramidę" tilpo morka, bulvė, didžiagalvis kopūstas, įvairiaspalvės paprikos, raudonskruostis obuoliukas, senjoras pomidoras, svarainis ir riešutėliai.

Read more...

Mokiniai susitiko su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnu

Print
PDF

gaisrineSpalio 2 d. mokykloje lankėsi PAGD prie VRM Panevėžio PGV Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Nerijus Gudas. Jis pradinių klasių mokiniams kalbėjo apie saugaus elgesio buityje ir gamtoje priemones, padedančias išvengti gaisro ir kitų nelaimių, priminė pagalbos iškvietimo tvarką. Pamokėlės metu vaikai diskutavo apie tai, kada ugnis gali būti draugė, o kada priešė.

Read more...

Rudenėlis ir jo turtai

Print
PDF

grybukarasPaskutinę rugsėjo savaitę, kuri vadinosi „Rudenėlis ir jo turtai" ikimokyklinukai domėjosi, kokie medžiai ir krūmai auga miške, kokios sirpsta uogos, o svarbiausia, kokių grybų vaikai su tėveliais yra radę miške, ar moka juos atpažinti. ,,Boružiukai'' padedami mokytojos Dalios Karosienės ir patys darželio kieme ,,priaugino'' grybų. Muziejininkas Evaldas Timukas pasiūlė vaikams paskaityti eiliuotą M. Marcinkevičiaus pasaką ,,Grybų karas'', o tada netikėtai užvirė grybų mūšis. Vaikai, padedami mokytojos Linos Kučinskaitės, pasiskirstę vaidmenimis ir improvizavo minėtą pasaką. „Žuvytės" kartu su mokytoja Danute Sudeikyte į ,,karą'' nesivėlė, jie tik stebėjo, komentavo ir plojo draugams artistams. Vaikai, gerai paieškoję, rado po eglute išdygusį tikrą grybą. Pasitelkę turimas žinias nustatė, kad tai kazlėkas.

Read more...

Minėjome Europos kalbų dieną

Print
PDF

kalboslogoRugsėjo 26 d. mokykla kartu su visa Europa šventė Europos kalbų dieną. Mylėdami savo gimtąją kalbą suprantame, kad mokykloje turime puikią galimybę mokytis dar dviejų užsienio kalbų, o Europos kalbų dieną kaip tik siekiama pasakoti žmonėms apie kalbų mokymosi svarbą bei priminti, kad kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų.

Read more...

Dėkojame,

Print
PDF

kad dalyvavote pilietinėje iniciatyvoje "Atminties kelias", prisiminėte Holokausto aukas.

atmintieskelias2019r

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas