Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Orientacinės ir turizmo technikos varžybos

Print
PDF
orient

Orientacines varžybas, lavinančias loginį mąstymą, lyderio savybes, gebėjimą dirbti komandoje, priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę Pagojų miške organizavo fizinio ugdymo mokytojas Vilius Venckūnas. Mokinių komandos turėjo valandą laiko surasti žemėlapyje pažymėtus objektus bei dalyvauti įvairiose turizmo technikos bei kitose rungtyse.

Read more...

GARBĖS GALERIJA

Print
PDF

sveikinĮvertinus 2020-2021 m. m. 1-4 klasių mokymosi rezultatus, nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame 1 klasės mokiniams DANIELIUI MIKALAJŪNUI ir UGNEI MAČIUKAITEI, 2 klasės mokinėms ELZEI BALIŪNAITEI ir AKVILEI KUBILIŪTEI ir 4 klasės mokiniui IGNUI KUBILIUI. Mes JUMIS didžiuojamės!

Read more...

Pamokos už klasės ribų

Print
PDF

jbblogoPrasidėjęs šiltas birželis suteikė puikią galimybę pamokoms už klasės ribų- jaukiame vidiniame mokyklos kiemelyje. Čia mokiniai susitiko su Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų skyriaus darbuotojomis Dalia, Aušrele ir Agne. Interaktyvaus skaitymo metu jie supažino su įvairių mitinių būtybių atsiradimo istorija, išbandė milžino batus, sužinojo kokius turtus neša aitvarai, kokius burtažodžius naudoja raganos, kur galima sutikti laumes, darė fantastinio galvakojo portretus. Mokyklos lauko erdvėse kartu su Nemunėlio Radviliškio biblioteka paminėjome poeto Vytauto Mačernio 100–ąsias gimimo metines, kur mokytojos J. Gabriūnės paruošti mokiniai Laura, Aistė, Maja, Modestas, Gabrielius, Rugilė, Deimantė deklamavo V. Mačernio eiles.

Read more...

„Žalioji palangė“

Print
PDF

zpIkimokyklinės (lopšelio) grupės vaikai sėkmingai baigė projektą ,,Žalioji palangė". Projekto tikslas buvo ugdyti norą ir gebėjimus pažinti augalus ir aplinką, kurti naujas aplinkos apželdinimo idėjas, įtraukti ugdytinius į praktinę veiklą. Projekto metu buvo įrengtos žaliosios palangės ugdymo įstaigos vidaus erdvėse. Vaikai sėjo įvairius augalus, juos laistė, stebėjo, kaip jie dygsta, skaičiavo lapelius, lygino, kurie augalai užaugo didesni ir augo greičiau. Taip ant palangės vaikučiai užaugino svogūnų laiškų, kuriais kiekvieną dieną sriubą bei salotas gardino virėja Asta. Taip užaugo ir ridikėliai, kurių kiekvienam užteko paragauti. Mamytės ir močiutės padėjo į lauko lysves persodinti paprikas, pomidorus ir moliūgus. Darželio aplinką vaikučiai papuošė savo užaugintais gėlių daigeliais, tėveliams jų dienos proga padovanojo po savo rankomis pasodintą gėlę. Lauko darbai baigti, liko sulaukti rudeninio derliaus. Projekte vaikučiams padėjo mokytoja Lina Kučinskaitė ir padėjėja Rima Matulytė.

Read more...

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Print
PDF

tvg5Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtame renginyje skambėjo mokinių atliekamos dainos, visi linksmai šoko populiarųjį Jeruzalema šokį, sukosi ratu skambant liaudiškai dainai, grojo dudelėmis ar tiesiog buvo klausytojais. Mokyklos vidiniame kiemelyje mokinių laukė išsirikiavę žaidimų salelės. Visi galėjo išbandyti kamuolio šaudynę, išmėginti savo laimę ir taikliai ''perskraidinti" kamuoliuką ir lėktuvėlį per kuo mažesnę, bet taškais brangesnę skylę stende. Mokinių taip pat laukė "Fantazijų kilimas", kuriame vienas po kito čia pat gimė piešiniai. Darželinukai spalvota kreida puošė taką į darželį.

Read more...

"SKRISK, SKRISK, BITELA''

Print
PDF

ssb2Gegužės 21 d. jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai su mokytoja D. Karosiene, mokytojos padėjėja A. Pilkauskiene ir muzikos mokytoja Z. Beliakiene dalyvavo Biržų kultūros centro organizuotoje vaikų folkloro šventėje ,"SKRISK, SKRISK, BITELA''. Vaikai pasirodė su koncertine programa, klausėsi pasakorių, muzikantų, dainininkų iš kitų darželių bei mokyklų. Į namus grįžo su padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.

Read more...

„Mano teisės ir pareigos“

Print
PDF

pologoGegužės 20 dieną septintos klasės mokiniai virtualiai susitiko su Biržų policijos komisariato bendruomenės pareigūnu Mindaugu Balčiūnu. Susitikimo metu pareigūnas dar kartą priminė mokiniams jų teises ir laisves. Mokiniai diskutavo apie atsakomybę už savo veiksmus, dažniausiai vyraujančius nepilnamečių teisių pažeidimus ir atsakomybę už juos. Policijos pareigūnas akcentavo, kad nuotolinio mokymosi metu, padažnėjo nusikalstamos veikos virtualioje erdvėje. Susitikimo pabaigoje mokiniai dalyvavo viktorinoje „Mano teisės ir pareigos“.

Read more...

Mokiniai aplankė Tabokinės hidrometeorologijos stotį

Print
PDF

lhtPavasaris - pamokų lauke laikas. Šiandien 1-4 klasių mokiniai aplankė Tabokinės hidrometeorologijos stotį. Apie savo darbą mokiniams pasakojo čia gyvenanti hidrologė. Mokiniai sužinojo, kad kiekvieną dieną 8.00 ir 20.00 val. yra matuojamas vandens lygis, temperatūra, debitas (vandens kiekis pratekantis per upės skerspjūvį per 1s). Upės krante apžiūrėjo įrengtą vandens matavimo stotį. Hidrologė demonstravo hidrometrinį suktuką, kuriuo matuojamas vandens srovės greitis. Ačiū Adrijaus mamytei už įdomią patirtį, kuri leido mokiniams suprasti, kad atliekant matavimus reikalingi matematiniai skaičiavimo įgūdžiai.

Read more...

Pamoka lauke

Print
PDF

plŠiandien 5 klasės mokiniais gamtos pažinimo pamoka "Biržų girios biologinė įvairovė" (mokytoja Audrone Grigiene) vyko Biržų girioje. Pamokos metu Latvelių girininkijos girininkas Algirdas Trybė supažindino mokinius su medžių rūšine įvairove, žoliniais augalais, krūmais, perinčiomis paukščių rūšimis, gyvūnais, gyvenančiais Biržų girios teritorijoje. Mokiniai gyvai susitiko su stirnos patele ir pamatė praskrendančią pelėdą. Pamokos pabaigoje mokiniai aplankė Krauklių stiklo gaminių dirbtuvių vietą vadinamą Stiklo pečiumi. Gegužės 17-21 d. pamokos skirtos pasaulinei akcijai "Pamoka lauke".

Read more...

Geltonoji banga

Print
PDF

rooplogoŠiandien „The Roop" su daina „Discoteque" pradės šių metų „Eurovizijos" konkursą – pirmieji pasirodys pirmajame „Eurovizijos" pusfinalyje. Palaikyti grupę nusprendėme GELTONA eisena su grupės daina „Discoteque". Geltona spalva - tai ne tik grupės pasirodymo simbolis, tačiau ir Lietuvos trispalvės spalva, simbolizuojanti saulę. Nežiūrint į lietų, #LithuaniaGoesYellow.

Read more...

Virtuali vaikų ir paauglių literatūros savaitė '21

Print
PDF

vvsGegužės 3 d. Nemunėlio Radviliškio 8 klasės mokiniai virtualiai dalyvavo susitikime su iliustruotoja ir komiksų kūrėja Lina Itagaki ir istoriku, keliautoju, Karalienės Mortos mokyklos mokytoju Vladu Liepuoniumi. Svečiai aštuntų-dešimtų klasių Lietuvos moksleiviams pravedė edukacinį užsiėmimą ,,Nieko nenutylinti literatūra". Virtualaus susitikimo metu menininkai išradingai pateikė informaciją apie traumuojančių istorinių patirčių vaizdavimą jaunimo literatūroje ir grafinėse novelėse.

Read more...

"Kūrybinės partnerystės Nemunėlio Radviliškyje"

Print
PDF

ornam2Balandžio 26 d. vykęs integruotas edukacinis projektas "Kūrybinės partnerystės Nemunėlio Radviliškyje" sujungė beveik visus rajono technologijų mokytojus, visus mūsų mokyklos bei nemažą dalį rajono mokyklų mokinių. Visi darbai buvo skirti ateinančiai MAMYČIŲ dienai. Pradinių klasių mokinių darbai dvelkia meile ir šiluma. Ketvirtokų atvirukuose pavasaris ir gražiausios gėlės mamytei, o pražydę įvairiaspalviais siūlais antrokų pagaminti žiedai taip ir prašosi paliečiami. Pirmos ir ketvirtos klasės mokiniai nustebins mamytes popierinėmis gėlių kraitelėmis ir paveikslėliais.

Read more...