Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Gerumo žibintai

Print
PDF

lampGerumas - tai gebėjimas dalytis rūpesčiu ir teigiamais jausmais su kitais. Jausdamiesi geri ir gerai, vaikai išmoksta pamilti save tokius, kokie jie yra, o taip pat ir kuria geresnį pasaulį. Tad, kad tas gėris mus suptų visur, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupės vaikai kūrė gerumo žibintus.Taip jie prisijungė prie Biržų m. v.d. ,,Ąžuoliukas'' vykdomo projekto ,,GERUMO ŽIBINTAS''.

Read more...

Netradicinė anglų kalbos pamoka

Print
PDF

TanzLietPenktadienį 7-8 kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje anglų k. pamokoje. Praėjusiais mokslo metais dabartiniai 8-okai turėjo pamoką su Danijoje besimokančia biržiete apie tai, ką gali padaryti žmogus, jeigu jis turi tikslą gyvenime. Šiais mokslo metais pamokoje dalyvavo ne ji viena, tačiau trys savanoriaujantys Afrikoje žmonės. Rugsėjo 13 dieną du prancūzai ir viena lietuvė (Jurgita) atskrido į Tanzaniją, Rytų Afrikos valstybę Indijos vandenyno pakrantėje, dirbti savanoriais organizacijoje „Selfless solutions" („Nesavanaudiški sprendimai"). Organizacija įgyvendina daug projektų Afrikoje ir vienas iš jų „Watoto Project", kurio misija- suteikti vaikams galimybę mokytis, padėti jiems patenkinti pagrindinius poreikius. Visi savanoriaujantys Afrikoje turi vieną tikslą- įgyti vertingų įgūdžių dirbant svarbų Afrikos bendruomenėms darbą, todėl vykti savanoriauti kviečiami ne tie, kurie nori tiesiog gerai praleisti atostogas ar pasidaryti gražių nuotraukų, o motyvuoti, iniciatyvūs, kūrybingi ir siekiantys pokyčių pasaulyje žmonės.

Read more...

Apie dantukų priežiūrą

Print
PDF

dentalSveikatos priežiūros specialistė VYTAUTĖ, vaikams pravedė įdomų užsiėmimą apie dantukų priežiūrą. Vaikai sužinojo, kad ir dantukai turi vardus, ką kiekvienas dantukas ,,dirba'' burnoje kai kramto. Kad būtų stiprūs, dantukai turi dar ir mankštintis, daug kramtyti, draugauti su dantų šepetuku ir pasta, valgyti daržoves, bet kartais galima ir pasmaližiauti saldumynais, tik saikingai. Pasiklausę dantukų pasakos, vaikai atliko spalvinimo užduotėles. Lopšelio grupės vaikams ypač patiko didelis dantų šepetukas, kurį jie norėjo išbandyti, bei tai, kad vietoj iškritusių pieninių dantukų užaugs tikri ir tvirti dantys.

Read more...

STEAM

Print
PDF

steamlSTEAM pamokos tampa vis populiaresnės. Jomis siekiama ugdyti problemų sprendimo ir kritinio mąstymo gebėjimus. Lietuvių kalbos STEAM pamoka trečiokams penktadienį pasirodė geriausia. Joje perskaitęs duotą instrukciją kiekvienas turėjo iš duotų medžiagų pats pasigaminti muilo burbulų tirpalą ir išpūsti didelio burbulo viduje vieną, du ar tris burbulus. Pasaulio rekordas yra dešimt burbulų. Didžiausias trečiokų rekordas- 4 burbulai.

Read more...

Tolerancijos miestas

Print
PDF

toleranc2Pasaulinei tolerancijos dienai 5-8 kl. mokiniai buvo pakviesti į pamoką, kurioje buvo visko: "smegenų ataka" kas tai yra tolerancija, žaidimas, kurio metu į kiekvieną užduotą klausimą į priekį išeina žmogus, kuris nebijo atsakymo "Taip", anketa, kurią pildant svarbu įsiklausyti į visų grupės narių nuomonę ir Tolerancijos miesto dėlionė. Mokyklos antro aukšto foje užėmė Tolerancijos miestas. Mūsų miestas iš "nurašytų knygų", kurios vis dar prikeliamos gyvenimui, nes kiekviena jų slepia savo istoriją. Mūsų mieste kiekvienas pastatas- tai daug skirtingų istorijų su skirtingomis pradžiomis ir pabaigomis, veikėjais, vieta, tačiau visos istorijos, kaip ir žmonės, gali gyventi viename mieste, pastate ar gatvėje, kurioje net bažnyčia iš skirtingų istorijų, nes vietos užtenka visiems.

Read more...

Tolerancijos diena

Print
PDF

tolerancŠiandien TOLERANCIJOS dienos proga jungtinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė "statė" Tolerancijos miestelį. "Visi skirtingai, kokie ir esame. Kiekvienas statydamas savo namelį įdėjome gerumo, atjautos, draugiškumo, meilės... ir įžiebėme juose Gerumo žibintus"- mokyt. D. Karosienė.

Read more...

,,Ilgesys ir svajonės šiaurėje''

Print
PDF

FNF-with-tex1tŠiaurės šalių skaitymo savaitė iš mokyklos "nužygiavo" pas mažuosius skaitytojus. Žvakučių šviesoje jie klausėsi pasakų, ant gaublio ieškojo šiaurės šalių, aiškinosi, kaip ten gyvena žmonės, kuo skiriasi jų gyvenimo būdas nuo šiltų kraštų gyventojų. Taip pat susipažino su poliariniais gyvūnais, spėliojo, kodėl jie dažniausiai būna balti, kuo minta. Vaikai vaidino pingvinų būrį , kaip jie peri kiaušinius ir saugo vaikus nuo šalčio. Šių metų tema - ,,Ilgesys ir svajonės šiaurėje'', tad vaikai piešė savo svajones.

Read more...

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Print
PDF

fnf-with-textŠiaurės šalių literatūros savaitė - jau trečią dešimtmetį vykdomas kultūros projektas, kurio tikslas yra puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją, propaguoti Šiaurės šalių literatūrą ir prisidėti prie skaitymo skatinimo. 1995 m. kilusi ambicinga idėja tapo tradiciniu renginiu, kuriame kasmet dalyvauja vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių.

Read more...

Šiurpnakčio vakaras

Print
PDF

hepumpkinKadangi tėvai yra neatskiriama mokyklos bendruomenės dalis ir mokykla stengiasi skatinti juos įsijungti į mokyklos bendruomenės veiklas, paskutinę dieną prieš mokinių atostogas tėvai kartu su vaikais buvo pakviesti į netradicinį tėvų susirinkimą „Tebūna šviesus Šiurpnakčio vakaras", kuris vyko mokyklos vidiniame kiemelyje.

Read more...

Rudens atostogos

Print
PDF

atorudMoknių rudens atostogos truks nuo 2021 m. lapkričio 3 d. iki 2021 m. lapkričio 9 d.

Į pamokas grįžtama 2021 m. lapkričio 10 dieną (trečiadienį).

Read more...

"Mažais ratukais Olimpo link"

Print
PDF

olympUž dalyvavimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų edukacinio-olimpinio projekto "Mažais ratukais Olimpo link" dalyviai, jungtinė ikimokyklinio ir priešmokyklinė ugdymo grupė ir III vietos nugalėtojas Naglis Grybauskas, apdovanoti šauniais prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Read more...

Ekologinis projektas „Netradicinė moliūgų fiesta"

Print
PDF

mo6Tarptautinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų ilgalaikis ekologinis projektas „Netradicinė moliūgų fiesta" saulėtą spalio ketvirtadienį pakvietė visus į baigiamąjį renginį, kuriame buvo dainų, šokių, eilėraščių, dėlionių iš gamtinės medžiagos ant pievos. Visose veiklose buvo minimas šventės karalius- moliūgas. Projekto tikslas- kūrybinio suvokimo ugdymas ir pagalba vaikams pažinti daržoves bei dalyvauti jų auginimo procese. Kartu su Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigomis projekto organizatorius Panevėžio lopšelis-darželis „Vyturėlis" į projektą pakvietė ir Briuselio 2 Europos mokyklą, lietuvių sekcijos MAT LT A klasę, Airijos Lituanistinę ir menų mokyklą „Kodelčius".

Read more...