Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

EEPA

Print
PDF
Gyvas-medisNemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla balandžio mėnesį dalyvauja akcijoje, kuria siekiame suteikti sąlygas Lietuvos moksleiviams, jų tėveliams bei visiems miestų bendruomenės nariams tinkamai pasirūpinti nebereikalingais ar nenaudojamais elektros, elektronikos prietaisais bei panaudotais galvaniniais elementais. Akcijos metu surinktų elektroninių atliekų saugiu išgabenimu ir perdirbimu pasirūpins asociacija „EEPA“ – į mokyklas atvyksiantys specialūs automobiliai išveš visą nebereikalingą techniką.
Akcijos metu  renkame:
• seną buitinę techniką;
• įvairius elektros prietaisus;
• senas baterijas;
• telefonus;
• lygintuvus;
• lemputes ir kitus nebereikalingus prietaisus.
Jeigu namuose turite elektroninių atliekų, sveriančių daugiau nei 15 kilogramų (pavyzdžiui, skalbimo mašinos, viryklės ir kt.), kviečiame juos užpildyti anketą interneto puslapyje www.eepa.lt. Tuomet asociacija „EEPA“ per du mėnesius susisieks su jais asmeniškai ir išgabens turimą techniką. Aktyviausiai į šią iniciatyvą įsijungusios mokyklos bus apdovanotos akcijos diplomais. ,,Žaliausios“ mokyklos nominaciją pelniusi mokykla bus apdovanota rėmėjų įsteigtu prizu ,,Paskutinio skambučio 2011“ šventėje gegužės 13 d. Vilniuje.