Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Privatumo politika

Print
PDF

BIRŽŲ RAJONO NEMUNĖLIO RADVILIŠKIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS PRIVATUMO POLITIKA

Vadovaujantis ES reglamento Nr. 2016/679 – dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomens ir tokių duomenų laisvo judėjimo (toliau vadinama Reglamentu) nuostatomis, Mes, Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla (toliau – Mokykla), juridinio asmens kodas 190594653, adresas Santakos g. 2, Nemunėlio Radviliškis, Biržų r. tel. nr.: +370 450 55174, el. paštas: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it rūpinamės savo mokinių, mokinių tėvų (globėjų), darbuotojų duomenų privatumu, sąžiningai, atsakingai ir teisėtai tvarkydami ir prižiūrėdami mums patikėtus Jūsų asmens duomenis (kaip duomenų valdytojas).

Labai svarbu, kad Jūs atidžiai perskaitytumėte Asmens duomenų tvarkymo taisykles, nes, kiekvieną kartą lankydami mūsų interneto svetainę ar socialinių tinklų paskyrą sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šiose taisyklėse. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje/socialinių tinklų paskyrose.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (ADAĮ mokyklos 2018.pdf)Asmens duomenų tvarkymo taisyklėsAsmens duomenų tvarkymo taisyklės157 Kb