Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Atsisveikino su darželiu

Print
PDF

byeDarželis – pirmoji institucija, kurioje vaikas laiką leidžia atskirai nuo tėvelių, ugdo savo socialinius įgūdžius, mokosi, bendrauja, žaidžia ir įgyja daug naujos patirties. Darželyje praleistas laikas daugeliui mažylių labai smagus ir siejasi su teigiamomis emocijomis. Gegužės 30 d. ikimokykliniame skyriuje vyko labai smagi šventė – darželinukų išleistuvės, kuomet užverčiamas vienas vaiko gyvenimo etapo lapas ir atverčiamas naujas.

Ta proga priešmokyklinukus dainomis, šokiais ir pačių pagamintomis dovanėlėmis sveikino „Boružiukų" ir Žuvyčių" grupių vaikai.

Mokyklos direktorė Edita Timukienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vaida Vaitaitytė būsimiems pirmokams įteikė priešmokyklinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus, kalendoriukus su mokyklos nuotrauka bei pakvietė apsilankyti vaikų užimtumo stovykloje nuo birželio 11 d. ir taip susipažinti su mokykla bei pirmąja mokytoja.

Šventės kulminacija – vaikai kartu su tėveliais darželio sode pasodino obelį, kurią laistyti ir prižiūrėti prižadėjo būsimieji mokiniai.

ggp2210560sss