Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Vartai į vasarą

Print
PDF

jumpGegužės 31 dieną mokykloje šurmuliavo mokslo metų pabaigos šventė „Vartai į vasarą", skirta pagerbti geriausius metų mokinius ir išeinančius iš mokyklos 10-okus, kurie tądien į pamokas atvyko kaukiant sirenoms gaisrinės automobiliu. Nuskambėjus skambučiui, pirmokai atlydėjo dešimtokus į žydintį vidinės mokyklos kiemą, salę, kur jų garbei vyko šventinis koncertas „Peržengus pirmąjį slenkstį".

p2210612sss

Mokyklos direktorė E. Timukienė ir pavaduotoja ugdymui V. Vaitaitytė vardijo, kad šiais metais mokykloje įvyko daug veiklų: dalyvauta net 12 projektų, laimėtos prizinės vietos 26 olimpiadose, varžybose, konkursuose, mokykla labai gerai įvertinta išorės audito metu. Mokyklos vadovės dėkojo mokiniams, labai gerai besimokantiems, padariusiems didžiausią pažangą, nepraleidusiems pamokų per II pusmetį, olimpiadų, konkursų, varžybų, projektų dalyviams. Mokyklos darbuotojams, tėveliams, socialiniams partneriams už palaikymą, patarimus, gerą žodį, didelį ar mažą darbą, geranoriškumą, pagalbą ir paramą, bendravimą ir bendradarbiavimą, žodžiu, - bendrą veiklą vardan vaikų.

p2210710sss

Asmeninės sukakties proga mokyklos vadovės pasveikino vairuotoją Petrą Matuką, virėją Astą Naktinienę ir auklėtojos padėjėją Rimą Matulytę.

Angelu, kuris tikimasi kaip sėkmės simbolis, lydės visą gyvenimą, apdovanojo „Šauniausią 2017/2018 m.m. dešimtokę" – Inetą Karosaitę. Mokyklos vadovės linkėjo dešimtokams mėgautis mažomis gyvenimo saldybėmis, išmokti vertinti ne tai, kas auksu blizga ir nebijoti klysti bei atminimui padovanojo po varpelį.

Dešimtokus sveikino Biržų rajono savivaldybės mero padėjėja Danutė Martinkėnienė, Nemunėlio Radviliškio bendruomenės pirmininkė Svietlana Vaitaitienė, mokinių prezidentė Ineta Karosaitė, dešimtokų tėvai, pirmokai ir pirmosios mokytojos Inga Dagienė ir Jolanta Mulokienė, auklėtoja Rasa Plikšnienė.

Dešimtokų šventėje laukė turininga meninė programa: mokinių dainų ir šokių kolektyvai (vadovės Zita Beliakienė, Asta Svalbonienė, Audronė Januševičiutė) žiūrovus žavėję mažieji šokėjai – darželinukai (vadovė Auksinija Križinauskienė).

Devintokai surengė nuotaikingą apdovanojimų ceremoniją. Jie kiekvienam dešimtokui parinko tinkamą nominaciją. „Metų sėkmė" – už nuoširdų darbą mokyklos labui - Ineta Karosaitė, „Metų šypsena" – už santūrumą ir visus nuginkluojančią šypseną – Liveta Lesmanavičiūtė, „Metų džentelmenas" – už aktyvų dalyvavimą mokyklos renginiuose - Marijus Valkiūnas, „Metų sportininkė"- už tai, kad po ramia išore slepia tvirtą charakterį – Laura Vadapolaitė, „Metų didžėjus" – už linksmybes pertraukų metu – Lukas Skaburkis, „Metų mama" – už drąsą ir ryžtą valdant dešimtokus – auklėtoja Rasa Plikšnienė.

Skolingi neliko ir dešimtokai. Atsidėkodami už šventę, devintokams paliko visą savo per 10 metų sukauptą turtą, iš kartos į kartą perduodamą šuniuką „sasainį", mokiniams – tam tikras privilegijas, direktorei –ištampytais nervais, bet dar tinkamus naudojimui mokytojus, renovuotą mokyklą, stadioną ir sporto salę, mokytojams ir tėvams – savos kūrybos dainą „Mes išeinam" bei tradicinį valsą ...

Ačiū devintokams ir jų auklėtojai Audronei Navalinskienei už nuotaikingą atsisveikinimą su mažaisiais princais ir princesėmis.