Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokinių užimtumo programa „Prie Nemunėlio"

Print
PDF
upenemVasara – atostogos, pats smagiausias metas...
Kaip ir kasmet tradiciškai birželio 11-15 dienomis mokykloje vyko mokinių užimtumo programa „Prie Nemunėlio", kurioje dalyvavo būsimieji pirmokai ir 1-10 klasių mokiniai. Ši programa yra sudėtinė sveikatingumo rėmimo programos „Prie Nemunėlio 2018" dalis bei skirta patyčių prevencijai.

Įvairių edukacinių užsiėmimų metu mažieji stovyklautojai gamino „šlykštukus", stebėjo ugnikalnio išsiveržimą, dramblio pastos gamybą, gamino spalvotą skystį, kurį panaudojo burbulų pūtimui. Ant medžių kabino penklinę bei ten įkurdino natas, sodino dekoratyvines pupas, dainavo lietuvių liaudies dainas. Konstravo robotus, kurie dalyvavo kautynėse, stebėjo, kurio robotas yra stipresnis. Turėjo įveikti „sukarintą" kliūčių ruožą, kurį sudarė net 7 stotelės, jose reikėjo atlikti kruopštumo, atidumo, komandinio susiklausymo reikalaujančias užduotis. Sulaukė svečių iš Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos įvairių padalinių, kurie buvo paruošę įvairių užduočių, skaitė knygeles, žaidė judriuosius žaidimus.

p2210826sss

ssimg_20180614_102852

sssimg_20180614_095305

booksam_2466

monte

Tuo tarpu vyresnieji stovyklautojai dalyvavo kalanetikos ir sveikuoliškuose užsiėmimuose, žaidė judriuosius žaidimus, atliko praktines užduotis, apsilankė Mantagailiškio dvare, kur žaidė Montebolą. Aplankė Nemunėlio Radviliškio kapines, kur palaidotas Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Jokūbas Šernas. Šiais metais minime signataro 130-ąsias gimimo metine, ta proga susipažino su Jokūbo Šerno biografija, prisiminė jo svarų indėlį Lietuvos Nepriklausomybei. Keliavo po Biržų girios istorines vietas, kuriose pokario metu gyveno ir kovojo už Lietuvos Nepriklausomybę Biržų krašto partizanai, Aukštapelkę, kur susipažino su aukštapelkės augalais ir gyvūnais, pelkės formavimosi ypatumais, turimas žinias pritaikė praktikoje. Ir tradiciškai užbaigė stovyklą renginiu „Naktis mokykloje", kurio metu išbandė orientavimosi įgūdžius orientacinėse varžybose Šilelyje, atliko komandines užduotis, žaidė judriuosius žaidimus, žiūrėjo filmus, naktinėjo bei šoko prie laužo iki ryto.

p2210844sssjpg

p2210855sss

Norime padėkoti visiems mokytojams už smagių, kūrybiškų, netradicinių veiklų organizavimą. Partneriams - miestelio bibliotekininkei Lyvijai Šmatienei už skaitymo skatinimą, VŠĮ „Inžinerijos mokykla" vadovui Daliui Barkauskui už robotikos pamoką, Sigitui Kalkiui už šiltą priėmimą Mantagailiškio dvare, Evaldui Timukui už pilietiškumo ir Algirdui Trybei už gamtos pažinimo pamoką, Biržų VSB biuro specialistei už kalanetikos užsiėmimą, seniūnui Giedriui Kubiliui už ištvermingumo trasos parengimą.

Vaikai sakė, jog savaitė prabėgo kaip žavi akimirka, jie patyrė nepakartojamų įspūdžių ir gerų emocijų.

Tad linkime visiems – gražių, saugių vasaros atostogų!

Stovyklos vadovė Audronė Grigienė