Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Edukacinė programa pradinukams „Viena klasė - viena komanda"

Print
PDF

vienasRugsėjo 5 d. pradinių klasių mokiniams vyko kitokia pamoka. Judri, sustojus ratu, žaidžiant susipažinimo, susikaupimo, komandos formavimo žaidimus, kurią vedė VŠĮ „Šeimos centro ‚Kartu saldu" psichologė Kristina Pkūnė. Pirmokams rugsėjis – nelengvas metas. Labai jau daug naujovių – pamokos, vadovėliai, pratybos, klasė, salė, valgykla.... Visur savos taisyklės, sava tvarka. Reikia laiko jai suprasti, prisitaikyti, bet, svarbiausia, kad susirinkę į klasę vaikai suprastų, kad jie - viena klasė, viena komanda. Tai mums, suaugusiems, tai atrodo paprasta ir aišku. O vaikams, kurie už atėjimą į mokyklą atsakingi kiekvienas asmeniškai, susiburti į kolektyvą, pamatyti, pažinti savo draugus yra nelengva užduotis.

Suprasti tai, kad klasė yra viena draugiška komanda padėjo linksmi ir smagūs susipažinimo žaidimai, komandinės užduotys bei veiklos, kurių metu vaikai pamatė, kokie skirtingi jie yra, bet visi sudaro vieną būrį, kuris mokėsi pagarbiai bendrauti, išklausyti, palaukti savo eilės ir bendradarbiauti, siekiant ne savo asmeninės pergalės, bet visos komandos laimėjimo!