Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokinių prezidento rinkimai

Print
PDF

rinkiRugsėjo 14 d. visa mokyklos bendruomenė rinko Mokinių prezidentą. Šiais mokslo metais į mokinių prezidento postą buvo pasiūlytas gausus būrys kandidatų: šeštokas Kastytis Zvilna, septintokės klasės mokiniai - Agnė Miežiūnaitė, Eleni Aimilia Kotsolakou, Rugilė Skaringaitė, Gita Glebavičiūtė, Alantas Janonis, Vytas Jasiūnas, aštuntokės Gelmina Paštuolytė ir Žemyna Vitinšaitė, devintokai Augustas Kraniauskas, Viktorija Jurėnaitė, Gabrielius Timukas, Laurynas Janilionis, Faustas Podinskas, dešimtokai Rokas Pilkauskas, Marta Vadapolaitė, Jonas Mulokas, Viltė Kubiliūtė ir Rasa Indrikaitė.

Kaip ir kasmet rinkėjai buvo aktyvūs. Noriai balsavo ir mažiausieji mokyklos mokiniai, ir vyresnieji, ir mokytojai.

Visi nekantriai laukė rinkimų rezultatų. Rinkimų komisija, kurią sudarė mokinių savivaldos kuratorė, mokytoja Rima Zemlickienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Vaitaitytė bei biologijos mokytoja Audronė Grigienė, suskaičiavusi balsus, paskelbė nugalėtoją.

prezid

Mokinių prezidentu išrinktas devintos klasės mokinys Gabrielius Timukas. Mokinių tarybos atstovės - Žemyna Vitinšaitė ir Rasa Indrikaitė. Naująją mokyklos mokinių valdžią pasveikino mokyklos direktorė Edita Timukienė. Gabrieliui Timukui perduoti buvusios mokinių prezidentės Inetos Karosaitės pradėti darbai, idėjos bei dovanėlė.