Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Karnavalas 2018

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dailės pleneras „Rudens etiudas"

Print
PDF

rudddRugsėjo 21 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Biržų pilies teritorijoje vykusiame dailės plenere „Rudens etiudas", kurį organizavo Biržų „Saulės" gimnazija. Plenere dalyvavo visų rajono mokyklų mokiniai, tai puiki proga ne tik piešti gamtoje, bet ir bendrauti, bendradarbiauti, pasisemti idėjų. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos. Nupiešti piešiniai eksponuojami parodoje Biržų ŠPT.

rudd

Dailės mokytoja Rima Zemlickienė