Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Greitesni už vėją

Print
PDF

guv2018Spalio 4 dieną ikimokyklinio skyriaus vaikai kaip ir kasmet pakvietė savo šeimos narius į tradicinę netradicinio sporto popietę ,,Greitesni už vėją''. Kaip ir dera sportininkams, pirmiausia jie pasimankštino pagal dainelę ,,Yra tokia diena'' . Po to pasiskirstė į ,,Raudonųjų'' ir ,,Žaliųjų'' komandas, sugalvojo šūkius: ,,Nugalėsim'' ir ,,Varom'' bei iš bulvių juos sudėliojo.

ggv

ggv1

Mokyklos sporto salėje vaikai rungėsi estafetėje ,,Vikruolis'', traukė virvę, žaidė krepšinį, ypač smagu buvo stebėti, kaip prie krepšinio lentos rikiavosi ir maži, ir dideli, bei bandė pataikyti į krepšį. Paskutinės užduoties metu salėje pabiro ,,Kamuoliukų lietus''.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad pirmą vietą laimėjo,,Raudonųjų'' komanda ir jiems atitenka prizas, tačiau nugalėtojai draugiškai pasidalino laimėjimu su ,,Žaliaisiais''. Išeidami iš salės renginio dalyviai įvertino popietę mesdami kaštonus į žalią ir raudoną dėžutes, smagu, kad dėžutė ,,Nepatiko'' liko tuščia.

Ačiū Adrijaus ir Monos mamai Lijanai už prizus - sveikuoliškus keksiukus, mokiniams, padėjusiems papuošti salę bei teisėjauti.

Auklėtoja Lina Kučinskaitė