Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Savivaldos diena „Rudens spalvos"

Print
PDF

bbLietingą ir vėsų spalio 5-ios rytą mokykla prisipildė šypsenų, gėlių ir muzikos akordų – su Tarptautine mokytojų diena sveikinimo dešimtokai. Šią dieną mokytojų kasdieninį darbą perėmė devintokai ir dešimtokai. Santa ir Viltė kūrė muzikinį projektą su pirmokais ir trečiokais, Viktorija ir Rugilė - su antrokais ir ketvirtokais, Jonas ir Rokas išmėgino kulinarinius gebėjimus, Rasa ir Faustas – matematinius, Osvaldas, Laurynas ir Augustas su darželinukais loginius, o Erika ir Marta tiesiog bandė pamaitinti mažiukus ... manų koše.

m5

Grįžę po pamokų naujieji mokytojai įsivertino savo veiklas bei jų triūsą vertino mokiniai. Mokiniams naujieji mokytojai labai patiko, tuo tarpu „mokytojai" vieningai nusprendė, kad mokytojo duona sunki ir ne kiekvienam įkandama.

p2220051

Po refleksijos dešimtokai skyrė dainas ir gražiausius žodžius Mokytojams. Ir dar, Mokytojų laukė staigmena! Muzikos mokytoja Z. Beliakienė pakvietė mokytojus sugroti sutartinę bei, mokyklos direktorei mušant būgną, pirmą kartą sugiedoti mokyklos himną, kuriam melodiją pagal poeto G. Patacko žodžius sukūrė muzikos mokytoja Z. Beliakienė.

p2220048

Mokyklos direktorė E. Timukienė sveikindama mokytojus su švente linkėjo nepavargti kasdienybėje, nenuleisti rankų bei dalintis savo Žiniomis, Meile, Kūrybiškumu su Jiems patikėtaisiais bei tradiciškai įteikė padėkos raštus už 2017/2018 m.m. prizines vietas rajono varžybose ir konkursuose dorinio ugdymo (tikybos) mokytojai S. Balodytei ir sporto būrelių vadovei I. Kubilienei bei asmeninės sukakties proga apdovanojo mokyklos darbuotojus: E. Timuką, M. Džėjytę-Storberg, L. Valiulienę.

Nebuvo pamiršti ir Mokytojai – senjorai. Po šventės juos aplankė devintokai ir dešimtokai bei pasveikino Tarptautinės mokytojų dienos proga, taip pat uždegė atminimo žvakutes ant išėjusių amžinybėn Mokytojų kapų.

Po pietų Biržų kultūros centre vykusio koncerto metu buvo apdovanoti Biržų rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštais už 2017/2018 m.m. pirmąsias vietas rajono bei šalies olimpiadose, varžybose, konkursuose kūno kultūros mokytojas V. Venckūnas, dailės ir technologijų mokytoja R. Zemlickienė, anglų kalbos mokytoja R. Plikšnienė ir informacinių technologijų mokytoja A. Paplauskienė bei padėkos raštas įteiktas buvusiai direktoriaus pavaduotojai ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai V. Vaitaitytei už profesionalų vadybinį darbą, atvirumą pokyčiams ir naujovėms.

10 klasės auklėtoja Audronė Navalinskienė