Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Viešnagė Karaliaus Mindaugo husarų batalione

Print
PDF

pajherbSpalio 10 dieną 9-10 klasių mokiniai, kartu su mokytojais Audrone Grigiene ir Viliumi Venckūnu viešėjo Karaliaus Mindaugo husarų batalione Panevėžio rajone. Čia vyko Lietuvos kariuomenės atvirų durų diena. Renginyje dalyvavo apie 100 mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mokiniai susipažino su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos struktūra, kariniais laipsniais, karių, atliekančių būtinąją tarnybą, socialinėmis garantijomis, gyvenimo sąlygomis, laisvalaikio užimtumu. Aplankėme patalpas, kuriose gyvena kariai, bendravome su naujai į tarnybą pašauktais jaunuoliais.

p2220062

p2220076

p2220086

p2220101

p2220105rr

Antra renginio dalis vyko bataliono stadione. Čia apžiūrėjome karinę techniką, turėjome galimybę pašaudyti iš tikrų ginklų, pasitikrinti savo fizines jėgas. Kariai mokinius vaišino kareiviška koše ir gardžia arbata, vyko aktyvi diskusija apie galimybę tapti savanoriais ir priežastis, kodėl verta tarnauti Lietuvos kariuomenėje.

Socialinė pedagogė Audronė Grigienė