Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Aplankė laboratoriją MoboLab

Print
PDF

mobolabsSpalio 11 d. mūsų mokyklos devintokai ir dešimtokai kartu su matematikos mokytoja G. Zlotkiene lankėsi Biržų ,,Saulės" gimnazijoje vykusioje mobilioje tyrinėjimų laboratorijoje. Mokiniams vaizdžiai buvo papasakota, kaip pasirenkama tyrinėjimų sritis, apie infraraudonuosius spindulius. Sužinojo, kodėl dėl mažos srovės lemputė neužsidega, bet, palietus ranka, lemputė užsidega. Kodėl žaibas būna pavasarį, o ne žiemą. Apžiūrėjome filmavimo kamerą, kuri nufilmuoja 750 000 kadrų per sekundę (palyginimui: naujieji mobilieji telefonai- apie 1000 kadrų per sekundę).

lab

Matematikos mokytoja Giedrė Zlotkienė