Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Dalyvavo „Auksinės krivūlės" apdovanojimų ceremonijoje

Print
PDF

krivuleSpalio 12 d. minint Lietuvos vietos savivaldos dieną, Biržų rajono savivaldybės mero V. Valkiūno kvietimu, mokyklos direktorė E. Timukienė kartu su grupe Biržų švietimo įstaigų vadovų dalyvavo Vilniuje vykusioje „Auksinės krivūlės" apdovanojimų ceremonijoje. Tryliktus metus rengiamų „Auksinės krivūlės" apdovanojimų metu visos 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbė 17 Lietuvos savivaldybių.

krivules

Biržų rajono savivaldybė Švietimo ir mokslo ministerijos "Auksine krivūle" įvertinta už aukštus ugdymo rezultatus, nepaisant nepalankios socialinės ekonominės aplinkos.

Tai labai džiugus ir svarus apdovanojimas visai Biržų rajono švietimo bendruomenei už nuolatinę pažangą, mokinių nacionalinių, pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimų, brandos egzaminų rezultatus, kurie priklauso ir nuo socialinės, ekonominės, kultūrinės bei namų aplinkos, mokytojų kvalifikacijos ir mokymo metodų, mokyklos bendruomenės klimato (mokinių savijautos, pasitikėjimo ir kt.).