Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pasaka ratelio gaudesy

Print
PDF

verpimoSpalio 17 d. klasės bendruomenės valandos metu 1-4 klasių mokiniai sulaukė viešnių. Vaikus aplankė Papilio padalinio bibliotekininkė Jolita Banienė ir savanorė Dalia. Viešnios vedė edukacinį užsiėmimą „Lietuviška pasaka ratelio gaudesy". Mokiniai buvo supažindinti su senoviniais amatais ir pasakų sekimo tradicijomis. Prie verpimo ratelio klausėsi sekamos pasakos, ją aptarė. Paskui buvo įdomu apžiūrėti parodėlę "Iš močiutės skrynios", išlyginti lininį rankšluostį be lygintuvo, nusipinti apyrankę iš vilnonių siūlų.

verp1

Mokytoja R. Lapeikien