Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Rudenėlio turtai

Print
PDF

ezysPuikus rudens oras, spalvingas lapų kilimas taip ir kviečia į lauką. Tad ,,Boružiukų" grupės vaikučiams ir tėveliams auklėtojos pasiūlė praleisti gamtoje ir pririnkti įvairių gamtinių medžiagų. Smagu buvo matyti, kaip spalio 12 – osios rytą, mažieji boružiukai tempė į grupę rudenėlio turtą: vienų maišelyje slėpėsi kaštonai, kitų - gilės, trečių – kankorėžiai, lapai ir pan. ,,Ryto ratuko" metu apžiūrėję suneštą ,,turtą", aptarėme, ką būtų galima iš jo sukurti. Pasiūlymų buvo įvairių, tačiau nutarėme, kad šių gražių rudeniškų dienų, dar kitaip vadinamų „Bobų vasara", skelbėjas yra VORAS, nes jis tarp medžių audžia tinklus, draiko voratinklius ir leidžia džiaugtis saulute.

rudent

Kad geriau jį pažintume, nagrinėjome enciklopediją, studijavome voro kūno sandarą, apsižvalgėme, ar kur grupės kamputyje netūno pasislėpęs. Gaila, grupėje jo nepastebėję, išskubėjome į kiemą. Rezgėme voro tinklą, kūrėme mažus voriukus. Ugdomosios veiklos metu vaikai įtvirtino skaičiavimo įgūdžius, bendradarbiavo vienas su kitu, dalinosi kūrybinėmis idėjomis.

Jaunesniosios viduriniosios grupės auklėtoja Dalia Karosienė