Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Civilinės saugos funkcinės pratybos

Print
PDF

civilSpalio 19 dieną mokykloje pakvipo dūmais - vyko civilinės saugos funkcinės pratybos tema ,,Mokyklos administracijos, darbuotojų ir mokinių veiksmai, kilus gaisrui", kurių tikslas – praktiškai patikrinti mokinių ir mokyklos darbuotojų evakuacijos organizavimą gaisro metu. Vos prasidėjus antrai pamokai II mokyklos pastato aukšte, prie muzikos klasės, buvo imituotas gaisro židinys. Apie evakuaciją iš pastato, įjungusi 3 min nepertraukiamos trukmės skambutį, paskelbė budinti valytoja, kuri pirma pastebėjo gaisrą. Darbuotojai ir mokiniai sėkmingai atsarginiais išėjimais per 5 minutes evakavosi iš pastato ir susirinko ekstremalių situacijų valdymo plane numatytoje vietoje – mokyklos stadione.

p2220116

Visi pratybų dalyviai buvo pakviesti Biržų visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistės N. Gailiūnienės į pirmosios medicinos pagalbos suteikimo užsiėmimą.

p2220128

Džiaugiamės greita mokinių ir mokyklos darbuotojų orientacija bei gebėjimu suvaldyti situaciją. Tokios pratybos padeda praktiškai orientuotis, kaip elgtis ištikus nelaimei.

Saugos specialistė A. Ramanauskienė