Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Knygos pristatymas

Print
PDF

lyderiulaikasiVykdant projekto „Lyderių laikas 3" veiklą, spalio 30 d. mokyklos bendruomenei buvo pristatyta Harvey F. Silver, Richard W. Strong ir Matthew J. Parini knyga „Mokytojas strategas. Kaip kiekvienai pamokai pasirinkti tinkamą, tyrimais pagrįsta mokymo metodą". Knygą pristatė mokyklos direktorė E. Timukienė.

Knygoje pateikiama dvidešimt patikimiausių ir lanksčiausių mokymo metodų (kartu su daugybe jų variantų), kurie suskirstyti pagal keturis skirtingus mokymo stilius: t. y. meistriškumo metodai, suvokimo metodai, saviraiškos metodai, tarpasmeniniai metodai. Kiekviena knygos dalis skirta tam tikram metodų stiliui. Kiekvienoje dalyje aprašomi 4 metodai ir jų variantai.

lk2018

„Nepatingėkite klasėje išbandyti visų mokymo metodų ir visų keturių stilių. Tada suteiksite visiems savo ugdytiniams tai, ko jie nori ir ko jiems reikia. Kas gali būti už tai teisingiau ar veiksmingiau?", -sako knygos autoriai Harvey F. Silver, Richard W. Strong, Matthew J. Perini.