Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šiurpnaktis Nemunėlio Radviliškyje

Print
PDF

drSpalio 26 d. mokyklos bendruomenės nariai smagiai ir su trenksmu pasitiko rudens atostogas. Mokyklos savivaldos aktyvieji organizavo Helovino vakarėlį. Visą savaitę vyko pasiruošiamieji darbai – vieni puošė mokyklos erdves, kiti rengė skelbimus, treti rūpinosi muzika ir žaidimais. Vakare, keliaujant miestelio gatvėmis, galėjote išvysti šiurpą keliančių raganų, burtininkų, giltinių, siaubo filmų personažų, visi šie šiurpnakčio dalyviai traukė į mokykloje organizuojamus šokius.

Linksmybių įkarštyje, pagal iš anksto aptarus vertinimo kriterijus, mokiniai, slaptu balsavimu, rinko Vakaro karalienę ir karalių. Sveikiname nugalėtojus: 10 klasės mokinę Santą ir 8 klasės mokinį Vytą.

ss1

ss2

ss4

ss6

ss7

ss5

ss3