Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Priešmokyklinukai dalyvauja programoje "Zipio draugai"

Print
PDF

zipiodraugai2018/2019 m.m. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikai dalyvauja VŠĮ „Vaiko labui" įgyvendinamoje prevencinėje programoje „Zipio draugai''. Tai tarptautinė programa, kurios tikslas padėti 5-7 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdieninius sunkumus. Programa siekia pagerinti vaikų emocinę savijautą, padeda jiems įgyti gebėjimų įveikti socialinius ir emocinius sunkumus. Programą sudaro 6 dalys, o atskirą dalį - 4 valandėlės.

Mokykloje programą įgyvendina ikimokyklinio ugdymo mokytoja L. Kučinskaitė. Ji kiekvieną pirmadienį susitinka su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Mokytoja kartu su vaikais įkūrė „Zipio" kambarėlį, kuriame susirenka pabendrauti. Kartu su vaikais mokytoja skaito pasakojimą apie vabaliuką Zipį ir jo draugus, kurie susiduria su visiems gerai pažįstamomis situacijomis - liūdi ir pavydi, draugauja ir pykstasi, ir vėl sugeba pasijusti gerai, atlieka įvairias situacines užduotis, moko valdyti emocijas, jausmus, susirasti draugų, kreiptis pagalbos ir paramos.

zdr2018

Ši programa naudinga ir pedagogams, nes jie nuolat tobulina darbe reikalingą socialinę, socioedukacinę, mokinių motyvavimo ir paramos jiems kompetencijas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Kučinskaitė