Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Ikimokyklinukai susitiko su girininku

Print
PDF

gir2Artėjant gražiausioms metų šventėms - Kalėdoms, ikimokyklinukai nusprendė sužinoti, kaip puoselėti gamtą, kaip joje atsakingai elgtis, kokią eglutę pasipuošti šventėms, ar galima nuėjus į mišką ją nusikirsti? Lapkričio 21 d. ikimokyklinio skriaus vaikai susitiko su Latvelių girininkijos girininku A. Trybe, kuris vaikams paaiškino, kad geriausia puošti eglutę, augančią vazone, o pavasari ją pasodinti kieme, tikino, kad negalima eglutės kirsti miške pačiam, geriau parsinešti šaką.

Dar girininkas pasekė pasaką ,,Bobutė ir gandriukas'', šios pasakos moralas: negalima neštis į namus rastų sušalusių ar sužalotų gyvūnų, nes taip yra pažeidžiama pusiausvyra tarp gamtos ir žmogaus, net vienas neapgalvotas veiksmas gali sukelti daug neigiamų padarinių. Gamta nemėgsta, kada žmogus bando elgtis savaip.

girstovi

Vaikai pakvietė girininką kartu pažaisti žaidimus ,,Tamsioj girioj'', ,,Išėjo tėvelis į mišką''.

Ačiū girininkui A. Trybei už bendrystę, lauksime kitų susitikimų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Kučinskaitė