Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pažintis su ugniagesio profesija

Print
PDF

gaisrineLapkričio 22 d. 2-4 klasių mokiniai drauge su mokytoja Jolanta Mulokiene ir bibliotekos vedėja Zita Beliakiene vyko į Biržų rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos Nemunėlio Radviliškio gaisrinę susipažinti su ugniagesio profesija. Ugniagesys-gelbėtojas A. Timukas papasakojo apie labai atsakingą ugniagesio darbą, atsakė į visus vaikams rūpimus klausimus, instruktavo mokinius, kaip elgtis kilus gaisrui, supažindino, kokie įrankiai vežami į ugnies židinį, kiek vandens žarnų telpa mašinoje ir koks jų ilgis, iš kur imamas vanduo, kiek metrų galima lipti kopėčiomsi, kiek atmosferų įpučiamos padangos ir t.t.

gaiss

Ugniagesys leido pasimatuoti tikrus šalmus, įlipti į mašiną ir joje pasėdėti, nusifotografuoti. Mokiniams išvyka paliko daug gerų įspūdžių. Vienas mokinys net nutarė, kad ateityje norėtų būti ugniagesiu.

Bibliotekos vedėja Zita Beliakienė