Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Tradicinė „Kūrybinių partnerysčių“ diena

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

IŠVYKA Į ROKIŠKIO KRAŠTO MUZIEJŲ

Print
PDF

rokiskio-muziejus-logotipasLapkričio 20 d. 1-4 klasių mokiniai, pasinaudodami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos „Kultūros pasu", vyko į Rokiškio krašto muziejų, kur dalyvavo trijose edukacinėse programose. Pirmojoje „Rankų darbo muilo paslaptys" susipažino su muilo gamybos istorija, senoviniais muilais, muilo gamybos būdais, natūralių muilo kvapų bei spalvų istorija. Paskui, pasinėrę į aromatų pasaulį, pasigamino individualaus kvapo, formos bei spalvos muilą.

Antroji - „Sūrio kelias". Mokiniai susipažino su senaisiais pieno perdirbimo indais ir įrankiais, sužinojo senąsias ir šiuolaikines sūrio gaminimo technologijas. Programos pabaigoje degustavome AB „Rokiškio sūris" gaminamą produkciją, atsakė į klausimus, mynė mįsles ir balsavo už skaniausią ragautą sūrį.

rokmuz

Paskutinė programa „Vaško kumelaitė, lino uodegaitė" vyko Kriaunų kaimo etnografijos muziejuje. Čia mokiniai susipažino su apšvietimo priemonėmis, žvakės istorija, gavo patarimų, kokias žvakes pasirinkti, kokios sveikos, kaip teisingai deginti žvakes ir laikytis priešgaisrinių reikalavimų. Įdomiausia buvo iš vaško lakšto savo rankomis pasigaminti norimos formos žvakę.

Kultūros pasas. Tai — priemonė, leidžianti pradinukams dalyvauti Kultūros paso paslaugų rinkinyje siūlomuose renginiuose ir edukaciniuose užsiėmimuose, šioms reikmėms Švietimo ir mokslo ministerija skiria po 5 Eur kiekvienam 1-4 klasių mokiniui vieneriems metams.

Mokytojos R. Lapeikienė, J. Mulokienė