Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Tradicinė „Kūrybinių partnerysčių“ diena

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Minėjo Lietuvos kariuomenės 100-metį

Print
PDF

lk1Lietuvos kariuomenė, kaip ir Lietuvos valstybė, šiais metais mini savo atkūrimo 100-metį . Lapkričio 23 dieną mūsų mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos kariuomenės įkūrimo šimtmečio minėjime. Renginyje taip pat dalyvavo Biržų savivaldybės meras V. Valkiūnas, mero pavaduotoja I. Varzienė, seimo narys V. Rinkevičius, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 509 lengvųjų pėstininkų kuopa, LŠS Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės Stepono Giedriko – Giriečio Biržų 501 kuopa. Apie Lietuvos kariuomenės kūrimosi istoriją kalbėjo Biržų krašto muziejaus "Sėla" direktoriaus pavaduotoja E. Lansbergienė.

p2220260

Mūsų mokiniai prie Nemunėlio Radviliškio valsčiaus savanorių atminimo lentos padėjo nupintą vainiką, buvo uždegtos žvakutės, perskaitytos už Tėvynės laisvę žuvusių mūsų kraštiečių pavardės, sugiedota "Tautiška giesmė".

p2220276

Kariai iššovė tris stilizuotas salves, kurias skyrė Lietuvai Tėvynei, Lietuvos kariuomenei ir Lietuvos žmonėms.

p2220283rr

Istorijos mokytoja A. Navalinskienė