Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Tradicinė „Kūrybinių partnerysčių“ diena

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Išvyka į Joniškėlio I. Karpio ŽŪM

Print
PDF

jonlogoLapkričio 28 d. 9-10 klasių mokiniai, tęsdami ugdymo karjerai programos įgyvendinimą, lankėsi Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje, šios išvykos tikslas - susipažinti ne tik su specialybėmis, bet ir su aplinka, kurioje tektų mokytis. Mokiniai buvo supažindinti su mokymo programomis, lankėsi auditorijose, kuriose vedamos pamokos, mechanikų dirbtuvėse, sporto salėje. Atliko keletą praktinių užduočių.

joni

Technologijų mokytoja Rima Zemlickienė