Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Tėvų diena „Kartų mokymasis kartu"

Print
PDF

advento_vainikasŽiemos pradžia, gruodis, adventas... Laikas, kai būtina šiek tiek stabtelti – kasdieniame bėgime, šėlsme, rutinoje... Laikas įsiklausyti į save, pamatyti šalia esantį, atleisti, atsiprašyti, nuveikti kažką daugiau nei įprasta dėl artimo gėrio.Gruodžio 7 d. mokyklos bendruomenė rinkosi į adventinę popietę, kur mokiniai vaidino Pranašų, Angelų, Betliejaus ir Piemenėlių savaičių įvykių etiudus, degė žvakes, skambėjo giesmės, buvo dengiamas stalas su 12 patiekalų, prisiminti šio laikotarpio papročiai ir tradicijos. Prieš renginį mokiniai surašė ant lapelių, ko jie nori atsisakyti, kad būtų gražūs ir geri. Pradinių klasių mokytojos, surinkusios lapelius, juos atidavė mokytojai V. Vaitaitytei, kuri pažadėjo šias „nuodėmes" sudeginti Kūčių vakarą. Popietę organizavo mokytojos S. Balodytė, Z. Beliakienė, J. Mulokienė ir R. Lapeikienė.

p2220305

Vėliau tėveliai rinkosi į tradicine tapusią „Kūrybinę laboratoriją", kurios metu dailės mokytoja R. Zemlickienė mokė specialiais dažais pasipuošti šventėms savo atsineštą stiklinį indą.

p2220355

p2220362