Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Žaisliukas eglutei

Print
PDF

zaisl2Gruodžio 10 d. rytą „Boružiukų" grupės vaikus aplankė Danieliaus G. mamytė nešina didžiuliu krepšiu įvairiausių priemonių, ji pasiūlė pasigaminti kalėdinių žaisliukų ir jais papuošti eglutę. Vaikai patys rinkosi priemones, derino, aiškinosi, kas prie ko tinka, lygino su kitų pasirinktomis dekoracijomis. Po to prasidėjo labai rimtas, kruopštus ir atsakingas darbas. Vaikai tapo savo kuriamo žaisliuko ,,dizaineriais", o kiekvienas žaisliukas - išskirtinis, neįprastas, savitas.

zaisl

AČIŪ Danieliaus mamytei Jolitai Grecijonei už nuostabią idėją ir nuoširdų bendravimą su vaikais!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalia Karosienė